top of page
חיפוש

מה ההבדל בין הגישה שלנו לגישת אומנות הפיתוי?

עודכן: 26 בינו׳ 2021מה ההבדל בין אומנות פיקאפ לבין אומנות הפיתוי?

אומנות הפיתוי- מונח מביך מאוד שמתאר עולם עצום!

כששמעתי לראשונה את המושג הזה יכלתי לדמיין בחור קירח ושמן שמסובב אצבע רטובה מסביב לפיטמה שלו ומלקק את שפתיו כדי 'לפתות' נשים לשכב איתו.

ואמנם עולם הפיתוי שונה בתכלית ויש לו המון להציע אך עדיין משתמש בטריקים,שיטות ורוטינות מסויימות על מנת להכיר נשים.

לדוגמא:

פיקוקינג / טווסות- תלבש בגדים או אביזרים שיבליטו אותך בשטח, זה יתן לבחורה סיבה לדבר איתך על אותם פריטים וגם יבליט אותך בכל מקום שאתה נמצא בו: כובע גדול, משקפיים מוזרות, שרשרת מיוחדת ולבוש זוהר ונוצץ (ראו תמונה).

קריאה בכף יד / הקוביה / קריאה קרה- יש לשיטות ולרוטינות האלה המון וראציות ואמנם הן מורכבות מאוד ועל מנת לבצע אותן באמת במקצועיות נדרשות המון שעות של אימון, יחד עם זאת, עם מעט אימון תוכל לגרום לכל בנאדם לחשוב שאתה מוצלח מאוד בקריאה שלך, ניתן למצוא את המדריכים בחיפוש קצר באינטרנט.


אנחנו בפיקאפ בסבבה מאמינים בתהליך טבעי יותר, אנחנו לא משתמשים "בטכניקות או טריקים", אלא מאמינים שמדובר בתהליך של למידת דינמיקה חברתית על בורייה, שילוב אורך חיים בריא ובקיצור להפוך לגבר מושך במקום להשתמש בטריקים שיציגו אותך ככזה. התהליך מתחיל בהצלחה עם נשים וממשיך להצלחה בכל תחום בחייך- מכירות, עמידה מול קהל, פיתוח ביטחון עצמי, יכולות משא ומתן, שכנוע וכו'...

אנחנו מאמינים שבמקום לשנן משפטי פתיחה מוזרים ומורכבים כדי להתמודד עם הפחד בלגשת לנשים זרות, אתה צריך לקבל ולהתמודד עם אותם פחדים דרך תהליך משמעותי של הרחבת איזור הנוחות שלך. אנחנו מאמינים שבמקום לשנן רוטינות מסויימות שיראו שאתה אחלה גבר ולספר סיפורים שלא באמת קרו כדי שהבחורה תימשך אליך- באמת תנהל אורך חיים מעניין. במקום לשבת על המחשב כל היום תצא לטייל, תחוות דברים חדשים, הרפתקאות- ושאשכרה יהיו לך חיים מעניינים שתוכל לספר עליהם ולמשוך נשים בצורה אוטנטית לחיים המעניינים שלך וזה במקום לשקר ולהמציא סיפורים כאלה.

אנחנו מאמינים בלמידה- קריאת ספרים, מדיטציה, כושר גופני ואורך חיים בריא, אזור נוחות רחב, פיתוח יכולות אישיות וכו'...


למען האמת, אנחנו מכירים את כל השיטות של אומנות הפיתוי, ובוחרים שלא להשתמש בהן. מדוע?

ראשית, נדרשות יכולות משחק גבוהות על מנת להגיע לרמה גבוהה ולא להישמע כמו רובוט שכאילו מקריא את הרוטינה מדף שהוכן מראש (ואנחנו לא בעד להיות שחקנים). ושנית, זה לא אותנטי. למה לשחק אותה 'גבר אלפא' במקום באמת להיות אחד כזה?


אם קראת עד כאן- עכשיו אתה יודע את ההבדל, פיקאפ הופך אותך לגבר מגניב שכיף להיות בחברתו, שיכיר אנשים חדשים בכל מקום חדש שהוא נמצא בו, שיכיר נשים חדשות בכל מקום שהוא נמצא בו, שינהל אורך חיים בריא ויהיה שמח ומאושר מחייו. אומנות הפיתוי רק תציג אותך לאנשים בצורה הזאת אבל לא באמת תהיה כזה (עובדה, מיסטרי, המאסטר של אומנות הפיתוי פרש מהתחום ועל סף להתאבד בגלל דיכאון).


אף פעם לא מאוחר להתחיל בתהליך :)

שיהיה בהצלחה אלופים!


---

אז אחרי שקיבלת את כל המידע השימושי שנמצא בבלוג שלנו ונהנית ממה שקראת

אבל אתה עדיין מרגיש שיש לך איזשהו קושי בלהתחיל עם נשים ולהגיע איתן לדייטים,

אנחנו נשמח לדבר איתך בשיחת ייעוץ חינמית.


בשיחת הטלפון נעזור לך להבין איפה אתה היום, ואיך אפשר לשפר את התקשורת שלך עם נשים, כדי להביא אותך לאן שאתה רוצה להיות.בהצלחה,

צוות תקשורת אמיתית

169 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page