תפסיק לפספס הזדמנויות להכיר בנות

לחץ על הכפתור מטה כדי לקבל עוד מידע

תפסיק לפספס הזדמנויות להכיר בנות

כבר בשיחת הטלפון הראשונית שלנו הבנתי שמיכאל נמצא בליגה אחרת, מיכאל לא נמצא בגיים רק כדי לעזור לגברים להשיג בחורות. אלא הוא גם עוזר לגברים להתפתח ולשפר את עצמם.

                            הראל - חיפה. 

קצת עלינו

מיכאל ואופק, יזמים, מרצים והמאמנים המובילים בישראל לדייטינג והתפתחות אישית. מנהלים את החברה "תקשורת אמיתית" וממקימי הקהילה הגדולה ביותר בישראל להצלחה עם נשים. הקבוצה פועלת בתחומים השונים: דינמיקה חברתית, תקשורת עם נשים, פיתוח ביטחון עצמי, יזמות וחופש.

במהלך השנתיים האחרונות מיכאל ואופק הקימו את ערוץ היוטיוב הגדול, הנצפה והמקיף ביותר בישראל בתחום הדייטינג. 

כמוכן, הם בנו קהילה שמונה מעל ל-1000 חברים שעוסקים בפיתוח אישי ודייטינג.

אופק ומיכאל אימנו כ-100 גברים להצלחה עם נשים בשנתיים האחרונות ותרמו לשיפור החיים שלהם, גברים שהתאמנו אצלם היום נמצאים בזוגיות ומשיגים את המטרות שלהם בתחום הדייטינג וההתפתחות האישית.

אופק אורבינו

"עשיתי שינוי גדול בחיים שלי. בעברי סבלתי מחרדה חברתית, לא היו לי הרבה חברים ולא ראיתי כיוון בחיים שלי, הייתי דיכאוני ולא ראיתי סיבה לחיות. כשגיליתי מה זה פיקאפ לראשונה זה פתח את עיניי. חשבתי שזה קסם וזה לא יתאים למישהו כמוני. עם הזמן והניסיון התרוממתי לאט לאט, שלב אחרי שלב. עד שהיום אני יכול לומר בביטחון ובגאווה שאני שמח ושלם עם חיי החברה שלי. אני יכול ליצור אינטרקציות עם בנות בקלות ואני מתרגש להכיר בנות חדשות. אחרי 4 וחצי שנים של ניסוי, למידה וטעייה אני מרגיש מוכן להתחיל ללמד אנשים את התחום ששינה לי את החיים כל כך"

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

מיכאל בארי

"המטרה שלי היא לתת לך מענה אישי ומקצועי שיתאים לך כמו כפפה". בן 26, התחיל לחקור את התחום בגיל 16 ומאז הכיר יותר נשים ממה שניתן לספור. קצין במילואים עם שנים של ניסיון בהדרכה מעשית בכלל ועם נשים בפרט. מיכאל מוכר מאוד בקהילת הפיקאפ בישראל גם כמאמן וגם כ"גיימר". הוא שם לעצמו למטרה להראות לעולם איך פיקאפ אמיתי נראה בלי כל הבולשיט ועם מיכאל אתה תראה תוצאות באופן פרקטי ומיידי.

"אני מאמין שהתהליך של בניית ביטחון עצמי ושיפור החיים שלנו בכל התחומים מתחיל בהצלחה עם נשים וממשיך לשאר התחומים- על זה נעבוד יחד".

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

המאמנים שלנו:

כנס לעמוד מנטורינג אישי כדי לקבל עוד פרטים

מיקי שטיינברג

"רוב החיים שלי הייתי מתוסכל מהמצב שלי עם נשים, תמיד האמנתי שמגיעה לי מערכת יחסים איכותית, אבל בפועל הייתי ביישן וחסר בטחון לידן.


החלטתי שהגיע הזמן לשינוי ונכנסתי לעולם הפיק אפ, שם סוף סוף למדתי מהן התכונות שבאמת מושכות נשים, בניגוד לכל השטויות שהסביבה לימדה אותי כל החיים.


ראיתי את השינוי המדהים שאני עובר, גם עם נשים וגם באישיות שלי, ופשוט התאהבתי בתהליך הזה.


כיום אחרי הרבה למידה וניסיון, אני רוצה להעביר את הידע והכלים שלמדתי הלאה, להראות לגברים אחרים שבכל אחד מאיתנו קיימת הגרסה של הגבר המוצלח שהוא תמיד חלם להיות ולהביא אותו לשם"

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle