top of page
חיפוש

6 דרכים לקדם איתה עניינים למיטה

עודכן: 26 בינו׳ 2021אני יודעת,

יש בינכם המון מתח מיני ואתם נמשכים אחד לשני.


יצאתם כבר לכמה דייטים וזה מרגיש ממש טוב...


העניין הוא ש... אין לך מספיק ידע איך לקדם עניינים לכיוון המיטה.


מכירה את זה, הייתי שם.


הגיע הזמן לשים לזה סוף.


איזה כיף שאתה הולך לגלות עכשיו 6 דרכים ממש פשוטות לגרום לעניינים בינכם לזרום לסקס בצורה חלקה וכיפית מבלי שתפעיל יותר מדי מחשבה איך לעשות את זה.


אני יודעת כמה תקוע זה מרגיש,

הרי אני רואה את זה בעצמי בעיניים של גברים שאני יוצאת איתם- כמה בא להם

אבל אין להם מושג איך.


אז אני הולכת לחשוף בפניך מה הכי עושה לנו את זה, וגורם לנו להרגיש ממש בנוח להתקדם איתך הלאה :)


בסוף הפוסט הזה, אתה תדע בדיוק איך לקדם עניינים למיטה בקלות על ידי כך שתיצור אצלה נוחות וחשק חזק כלפיך.


4 כלים מעשיים לקידום עניינים!


1. מסאג'-


בשביל לקדם עניינים למיטה, צריך לבנות נוחות עם מגע. אפשר לבנות אצל הבחורה המון נוחות עם המגע שלך בעזרת הענקת מסאג'. אתה יכול להציע לה את זה באלגנטיות אם אתה שומע שמשהו תפוס לה, או שהיא סתם לחוצה. גם סתם משום מקום, אנחנו לרוב לא נסרב למסאג' כיפי. רצוי שתציע מכוונה טהורה באמת לעשות לה טוב- ולא מתוך ציפייה לסקס, אחרת היא תרגיש את הנואשות שלך, וזה יברח ממך.חשוב שתגיע עם ההבנה, שזה נועד ליצור מקום נעים לשניכם להיות בו, ומשהו ששניכם רוצים אותו. אני רק נותנת לך דרכים לעורר אותו. זה לא נועד "לשדל" אותה לכלום.

2. משחקים סקסיים-


יש כל מיני משחקים שאפשר לשחק כדי להגביר את המתח המיני בינכם ולגרום לסקס להרגיש המשך טבעי להם. אתם יכולים לקחת משחק רגיל כמו "טאקי" או משחק קופסה אחר, ולהוריד פריט לבוש אחד, בל פעם שמישהו מפסיד. זה הופך את זה לממש סקסי וטבעי להיות בעירום אחד ליד השני "כי אלה כללי המשחק" ;)
3. כרבול משותף-


זה יכול בזמן סרט, אצלך על הספה, או פינוק משותף אצלך במיטה. תן לגוף שלה להרגיש את שלך. ותרגיש אותה גם. האם היא נהנית ממגע בנקודה מסויימת, אוהבת חיבוק מסוג מסויים או רוצה לגעת בנקודה מסויימת אצלך. היא במצב רוח עדין או ביישן, או שהיא יותר אנרגטית ובא לה לקדם עניינים. דר מגע של גוף בגוף אפשר לעורר המון תחושה ורצון למיניות. תתחבקו ארוכות ותנו לעניינים לזרום מעצמם.

4. נשיקה חושנית-


יש נשיקה ויש נשיקה. אומרים שמה שקובע , הוא הכוונה. לכן, בכל דבר שאנחנו עושים, משתקפת בעיקר הכוונה שלנו מאחוריי הדברים. מאחוריי הנשיקה שלכם, יכולה להסתתר כוונה. אתה רוצה להעביר לה אנרגטית את מה שאתה מרגיש אליה ואת רמת המשיכה שלך אליה דרך הנשיקה שלכם- אם תרגיש מספיק בנוח, אוטומטית הגוף שלך יזוז קצת אחרת, המילים והתנועות הכי קטנות יראו את מה שאתה רוצה. ככה היא תרגיש דרך הגוף שלך, את הכוונות שלך לקדם את המגע בינכם, ואם היא תרגיש בנוח, היא תשווה את האנרגיה שלה לשלך.

5. נשימה משותפת או תרגיל מבטים-


עוד כלי מצויין ליצירת הרמוניה בינכם והגברת המתח המיני, הוא משחק מבטים. להסתכל למישהו בעיניים ממושכות זה קשה בהתחלה, אבל אחרי זה זה מקרב בינכם בצורה יוצאת דופן. נשימה משותפת, גם היא יכולה לחבר בינכם, ולחבר גם את עצמכם לרבדים עמוקים יותר של תקשורת. ככל שתהיו נוכחים יותר ברגע ותתמקדו בפרטנר, ככה החיבור יהיה חזק יותר, והתקשורת בינכם תהיה טבעית יותר. תאטו קצב, תנשמו, תהנו מהרגע. הכי חשוב, זה לא לשדר שאתם ממהרים לכבוש או להשיג משהו.

6. שיחה על נושאים סקסיים-


עוד משהו שעובד בצורה מדהימה הוא להעלות לשיח נושאים מיניים מגניבים. ברגע שתשאלו אותה קצת שאלות על מיניות באופן כללי, תוכלו גם להסיק דברים עליה באופן אישי, ואפילו לשאול אותה דברים עסיסיים על עצמה. ברגע שהמודעות נמצאת במקום של מיניות, קל יותר גם להתקדם לשם בפועל.לסיכום, ברגע שלשניכם יהיה נוח אחד עם השני, תהיה אווירה של ביטחון וכיף-

דברים הולכים לזרום מעצמם.


אם מעניין אותך לשמוע עוד על השיטה שלנו ואיך אתה תוכל להצליח עם הנשים שאתה רוצה אתה מוזמן להשאיר את הפרטים לשיחת ייעוץ בחינם.


בשיחת הייעוץ הזאת אנחנו נברר בדיוק איפה אתה נמצא מבחינת חיי הדייטינג שלך היום ואיך אנחנו נוכל לעזור לך כדי להגיע למטרות שלך.

כמו שרשמנו, השיחה היא חינם לגמרי, אז אין לך מה להפסיד. תשאיר פה את הפרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם :)"


בהצלחה!


צוות תקשורת אמיתית


652 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page