top of page
חיפוש

3 השלבים לדייט ראשון מוצלח

עודכן: 26 בינו׳ 2021החלק הבלתי נפרד (ואולי המהנה ביותר) בתחום ההצלחה והתקשורת עם נשים זה לצאת לדייטים


אחרי מאמצים רבים מהצד שלך:


שלב ההיכרות

שלב ההתכתבות

ולפעמים גם שלב הטיפול בהתנגדויות שיכולות לעלות לקראת הפגישה..


אתם סוף סוף נפגשים!


רק אתה והבחורה שהיא לגמרי הטעם שלך !


מצד אחד אתה רוצה פשוט להנות איתה ומצד שני המחשבה הזאת של "עשית כבר כל כך הרבה, רק אל תפשל עכשיו" לא עוזבת אותך ואתה כמובן רוצה לעשות הכל נכון בדייט הראשון איתה על מנת לפגוש אותה לדייט שני.


אחרי שתיישם את הטיפים שאני הולך לתת לך במאמר הזה, הבעיה הזאת של בחורות שפשוט נעלמות לך אחרי דייט ראשון תכלס די תיעלם מהחיים שלך ויותר מכך - הרבה מהנשים שתצא איתן לדייט יזמו לבד את הפגישה השנייה כי אתה תספק להן חוויה מיוחדת ושונה מהרוב המוחלט של הדייטים שיצא לה להיות בהם לפני שהיא פגשה אותך.


אז בואו נתחיל


  1. תקבע את הדייטים שלך לשעה מוקדמת יותר
זמן זה המשאב הכי משמעותי שיש לנו בחיים. ככל שאנחנו נקדיש למשהו יותר זמן ככה נהיה יותר מוצלחים בו.


יש כמה יתרונות מאוד בולטים ומשמעותיים לכך שאני ממליץ לך לקבוע עם בחורות דייטים בשעות מוקדמות יותר.


היתרון ראשון הוא ככל שתבלה עם נשים שהן הטעם שלך יותר זמן - אתה תשפר גם את התקשורת שלך איתן וגם תשתפר בתקשורת שלך עם נשים באופן כללי.


תחשוב שבמיוחד אם אתה בתחילת המסע שלך להצלחה עם נשים, בואו נודה באמת - לא יוצא לך עדיין לצאת להרבה דייטים עם בחורות שהן באמת הטעם שלך.


אז עד שכבר יש לך הזדמנות כזאת - אני מזמין אותך למקסם אותה.יתרון משמעותי נוסף הוא זה שככל שתבלה עם בחורה יותר זמן ככה יהיה לך יותר זמן לבנות איתה חיבור חזק יותר, משיכה עוצמתית ובאופן כללי תוכל לקדם את הדייט ברמה לרבדים עמוקים יותר.


או אם לדבר בשפה ישירה יותר - יהיה לך יותר סיכויים לשכב עם הבחורה בסוף דייט שנמשך 4-5 שעות, מאשר בדייט שנמשך שעה וחצי.


אם הסיבות שציינתי עדיין לא מספיקות לך אז הנה עוד אחת - גברים בדרך כלל לא עושים את זה.


כמו בעולם העסקים, גם בעולם הדייטינג אתה רוצה לבלוט. ברגע שתתנהג מעט שונה מרוב הגברים אתה כבר תיכנס אצלה לזיכרון כמישהו מיוחד ולא כ"עוד גבר שהיא יצתה איתו לדייט"


האמת היא שרוב הגברים מפחדים לצאת עם בחורה לדייטים ארוכים כי הם מפחדים לעשות טעויות ולפשל.


אנחנו בתקשורת אמיתית דוגלים בתהליך של התפתחות אישית. ולכן אני אומר לך - מעולה! תעשה טעויות, כי מי שמפחד לעשות טעויות מאט משמעותית את ההתפתחות האישית שלו.אם אתה מתכנן לצאת עם הבחורה לדייט בערב: במקום לקבוע אותו ל20:00/21:00, תשתדל לקבוע איתה ל18:00/19:00, או אפילו 17:00.


המלצה לחברה שיש להם לוז עבודה גמיש יותר - תקבעו את הדייטים שלכם אפילו לשעות הצהריים אם זה יתאפשר גם לבחורה, אתם תגידו לי תודה אחר כך :)


תחשוב שגם אם היא צריכה לקום מוקדם יום למחרת (שזה בדרך כלל מה שהן אומרות אפילו אם הן לא באמת צריכות) - יהיה לך בכיף 5 שעות איתה אם תפגשו נניח בשעה 18.


5 שעות זה מספיק זמן כדי:


א. לבנות נוחות, משיכה וחיבור חזק עם בחורה

ב. להבין האם באמת יש לכם התאמה כדי שגם אתה תוכל להחליט בעצמך האם אתה בכלל רוצה לפגוש את הבחורה אותה לדייט שני.מה שאני מנסה להסביר כאן זה שברגע שפינית זמן מראש - אתה עדיין תמיד תוכל להפסיק את הדייט מוקדם יותר (וגם היא כמובן)


אם לא פינית זמן מראש והדייט הולך ממש טוב, יכול להיות ממש חבל לחתוך אותו אחרי שעתיים כי כבר לילה והיא צריכה לקום מוקדם..2. תתכנן את הדייט שלך מראש ותחלק אותו לשלבים


לפנות יותר שעות לדייט יכול לאפשר לך לחלק אותו לשלבים ולתכנן את הדייט היטבלרוב לנשים יש חוקים כמו - לא להתנשק בדייט ראשון, לא לשכב בדייט ראשון ודברים בסגנון.


כל זה רלוונטי אם מדובר בדייט רגיל שבו נפגשתם לשעה ונפרדתם.


אבל תחשוב שדייט שנמשך 4-5 שעות כבר לא באמת מרגיש כמו דייט ראשון.


זאת חוויית היכרות עמוקה ועוצמתית שגורמת לה להרגיש שאתם מכירים לא מעט זמן.


תחשוב על זה - עם מי אנחנו בדרך כלל מבלים כמות כזאת של זמן ברצף? נכון! - רק עם אנשים שאנחנו מכירים ממש טוב!


אז ברמה תת מודעית אתה באופן ישיר תכנס לקטגוריה הזאת.


פה אני מניח שתעלה לך שאלה הגיונית מאוד - "אבל מה אני אעשה איתה 4-5 שעות?"


בדיוק בשביל זה אתה רוצה לתכנן את הדייט שלך לפני.


לדייט הארוך מהסוג הזה אמורים להיות שלושה שלבים עיקריים:


  1. שלב בניית הנוחות והחיבור

  2. שלב האינטימיות

  3. שלב הסגירהשלב 1: בניית הנוחות והחיבור
בשלב הזה כל מה שאתה רוצה לעשות זה:


להיפתח בפניה וכמובן כך גם היא תפתח כלפיך - לשתף אותה על החיים שלך, לספר לה סיפורים מעניינים שחיווית וכמובן ללמוד גם להקשיב לה כי תאמין לי גם לה יש לא מעט מה לספר.


לבנות איתה חיבור חזק ולבסס רמת אמון גבוהה ביניכם.


אתה עושה את זה על ידי כך שאתה מראה לה:


א. שאין לך בעיה להיפתח, לדבר על נושאים אישיים כולל מה מפחיד אותך או מאתגר אותך בחיים

ב. שאתה מסוגל באמת להקשיב לה ולהתעניין בה. כלומר שאכפת לך ממנה ולא רק מעצמיך


ג. שומר על אווירה קלילה וכמובן לא שוכח להכניס קצת בדיחות וצחוקים לתוך האינטראקציה שלכם כי אתם עדיין נמצאים בחוויה שהיא לפני הכל אמורה להיות מהנה וכיפית.


שים לב, בשלב הזה של הדייט אין לך מה להיות לחוץ בכלל על כל מה שקשור למגע, אינטימיות ויצירת משיכה.


רוב הבחורות יגיעו לדייט מעט לחוצות וזה עקב חוויות עבר עם גברים ש... בואו נגיד את זה בצורה עדינה לא כל כך מודעים לאיך תהליך של תקשורת בריאה עם בחורה צריך להיראות.


כמעט לכל בחורה מושכת היו כמה דייטים שבהם גבר היה לחוץ מדי על מגע וניסה לשלב אלמנטים של מגע מוקדם מדי ולא דאג בכלל לייצר אווירה כיפית ונוחה עבורה.


חשוב לזכור שנשים לא יכולות להיות מגורות מינית כשהן לא מרגישות בנוח ולכן השלב הראשון אמור להיות ברובו מוקדש ליצירת נוחות.


אל תפחד להיות ידידותי מדי בשלב הזה כי קודם כל ברור לשניכם שאתם נפגשתם כי אתם נמשכים אחד לשניה ולא מסיבה אחרת כלשהי.


דבר שני - עקב זה שפינית לדייט הזה כמה שעות יהיה לך מספיק זמן למגע בשלב האינטימיות אז אין לך מה להיות לחוץ על זה :)


בשלב הזה תקדיש 80% ליצירת נוחות וחיבור ו20% ליצירת משיכה


אתה יכול לעשות את זה ע"י שילוב מאוזן של קשר עין, "שתיקות מביכות" ומגע עדין בתכשיטים או עגילים אם יש לה. - זה כל מה שתצטרך בשלב הזה ברובד של יצירת המשיכה.


אני ממליץ להקדיש לשלב הזה עד שעה וחצי לכל היותר עם עדיפות לשעה וזה יכול להיראות יותר כמו דייט קלאסי של ישיבה במקום כלשהו על כוס קפה או דרינק אחר כלשהושלב 2: בניית האינטימיות
בשביל שהשלב הזה יתבצע כמו שצריך עליך לתכנן איפה הוא יתקיים


אידיאלית אחרי שישבתם במקום מסוים אתה רוצה להזמין אותה לטיול קצר שבמהלכו תגיעו למקום כלשהו עם נוף יפה כמו: טיילת, פארק, גבעה כלשהי.


אחרי שיצרת עם הבחורה מספיק נוחות וחיבור אתה יכול להרגיש בנוח להציע לה להחזיק ידיים במהלך ההליכה.


אם תרגיש שהיו לך כמה רגעים שבהם יכולת ליזום נשיקה כבר במהלך השלב הראשון של הדייט תרגיש בטוח לעצור אותה באמצע הליכה, לחבק בעדינות ולנשק.


זה ירגיש לבחורה ממש כמו סצנה מהסרט ואת הנשיקות האלה הן לא שוכחות :)


יחד עם זאת אם אתה מרגיש שהבחורה יחסית "קרה" אליך בנתיים, אל תמהר - תגיעו למקום היפה הזה שתכננת את ההגעה אליו כבר מראש, תתמקמו שם, תשימו מוסיקה נעימה ברקע ותרגיש בנוח להציע לה לשבת בחיבוק רומנטי ומשם לנסות לנשק.


ברוב המקרים אחרי שביליתם משהו כמו שעה וחצי / שעתיים ביחד הבחורה לא תתנגד לזה, אלא אם כן:


א. היא מהבחורות שלוקח להן יותר זמן להיפתח ויכול להיות שבמקרה הזה תצטרכו בכל מקרה פגישה שנייה, במידע וזה המצב אתם יכולים לסיים את הדייט בשלב השני אחרי שעתיים וחצי - שלוש.


ב. חשוב לה לא להתנשק איתכם בדייט ראשון עקב נורמות חברתיות או הערכים שלה לגבי קידום מגע, גם בסיטואציה הזאת תצטרכו להיפגש איתה לדייט נוסף על מנת לקדם עניינים.


ג. לא יצרתם מספיק נוחות וכימיה בשלב הראשון של הדייט וזה יכול לקרות או כי אתם פשוט לא מתאימים או שכדאי לכם ללמוד איך לבנות כימיה ונוחות עם בחורה ולשים על זה דגש. מוזמנים כמובן להרים אלינו טלפון כדי לקבל הכוונה מקצועית לאיך בדיוק לעשות זה.אם אין בקרבתכם מקום יפה כלשהו ללכת אליו אתם יכולים ללכת לאכול גלידה בשלב השני נניח אחרי שישבתם בבר כלשהו ושתיתם דרינק.


מה שבאמת חשוב בשלב הזה זה חוויית ההליכה שלכם ביחד אל המקום השני והזמן שממשיך לעשות את שלו :)


בשלב הזה הדגש הוא 80% על יצירת משיכה ואינטימיות ע"י קידום מגע הדרגתי ומתחשב מהצד שלכם ו20% על המשך יצירת נוחות וחיבור


אני ממליץ להקדיש גם לשלב הזה בין שעה לשעה וחצישלב 3: הסגירה

בשלב הזה אתם כבר רוצים להחליט לפי התגובות של הבחורה לקידום המגע מהצד שלכם אם אתם תנסו לקדם את הדייט הזה לדירה שלכם או לא.


אתם מחליטים את זה לפי הפרמטרים הבאים:


א. אתם מזהים שהיא מגורה מינית ורוצה יותר מרק נשיקה

ב. לא קיבלתם התנגדויות לקידום מגע מהצד שלכם

ג. היא לא נתנה לכם סיבות לוגיות למתי ואיך הדייט הזה אמור להסתיים בסגנון של: יש לי יום עמוס מחר, צריכה לקום מוקדם וכד'


יש לציין שלפעמים בחורות כן יתנו לכם את הסיבות האלה וכן תקבלו קצת התנגדויות לקידום מגע (למשל בחורה תסובב את הראש כשאתם תנסו לנשק אותה בפעם הראשונה)


וזה בסדר - זאת הדרך של הבחורה להרגיש יותר טוב עם מה שקורה ולא להרגיש שהכל מגיע לכם בצורה "קלה מדי" ואתם כן צריכים להתאמץ בשבילה.


בחלק הזה אני מדבר על סוף שלב השני שבו אתם כבר נמצאים מאחורי ההתנגדויות הראשוניות האלה ואחרי הנשיקה הראשונה שלכם.


בשלב הזה אתם ביליתם ביחד כבר כ3-4 שעות ויש לכם שתי אופציות:


או להזמין אותה אליכם הביתה


או להיפרד ממנה ולקבוע דייט נוסף בהמשך השבוע.למראות שכבר ביליתם זמן יחסית ממושך וביססתם יחסי אמון וחיבור ברמה גבוהה יש לזכור שרוב הבחורות עדיין יכולות להירתע מעט מישירות ולכן אם החלטתם להזמין את הבחורה לבית שלכם אתם רוצים להביא את ההצעה הזאת בצורה מאוד קלילה ולא מחייבת לכלום:


"בואי נשתה עוד דרינק אצלי במרפסת ממש כיף לי בקרבתך, כמובן שתוכלי ללכת ברגע שתרצי ונהיה בעיקר אצלי במרפסת"


* אם אין לכם מרפסת תחליפו לסלון. *עוד טיפ קטן אך מאוד משמעותי - אם אתם גרים בדירה ללא מרפסת תעשו הכל כדי להשיג מפתח ליציאה לגג של הבניין, זה ישפר את הדייטים שלכם בכמה רמות.


טיפ יותר מתקדם יהיה לבצע את שלב השתילה, כלומר להזמין את הבחורה הביתה בצורה שלא תעלה אצלה התנגדויות בכלל, היתרון בשיטה הזאת היא שאתם תוכלו לקבל הרבה יותר הסכמות מהצד של הבחורות גם כשעדיין לא למדתם לייצר כימיה וחיבור ברמה טובה מספיק.


על שלב השתילה ואיך לבצע אותו אנחנו מלמדים בצורה מפורטת בשיטת חמשת השלבים של תקשורת אמיתית.


בשלב הזה של הדייט תקדישו 50% לאינטימיות ומגע ו50% להמשך יצירת חיבור ונוחות והנה למה:אם החלטתם לקדם את הדייט לדירה שלכם אתם לא רוצים להראות לה שאתם עושים את זה כי אתם פשוט חרמנים ורוצים לשכב איתה.


לכן בכל מה שקשור להובלה לדירה שזה בעצם בערך חצי השעה הראשונה בתוך הדירה עצמה אתם רוצים להוריד את המינון של המגע למינימום.


ברגע שתעשו את זה יקרו שני דברים מאוד חשובים על מנת שלדייט הזה יהיה סוף שמח וכיפי לשני הצדדים:


א. היא לא תפרש אתכם כנידיים ולחוצים לסקס

ב. אתם תייצרו עבורה מרווח לרצות את זה יותר כי גם היא בסופו של דבר תרצה שמשהו יקרה בסוף הדייט הארוך הזה אם היא כבר איתכם בדירה.

אם החלטתם לא לקדם את הדייט לדירה מסיבות כאלה ואחרות אתם עדיין רוצים להוריד את כמות המגע בסוף של הדייט וזה על מנת להשאיר לה טעם של עוד לדייט הבא.


הן פשוט מתות על זה כשגבר מסוגל להתאפק


לכן גם אם היה לכם מזמוז מאוד עוצמתי במהלך השלב השני של הדייט והידיים שלכם גלשו לכל מיני מקומות.. ;)


אתם בכל מקרה רוצים לסיים את הדייט בנשיקה יחסית יבשה ולהגיד לה שההמשך יהיה בדייט השני.

* אתם יכולים גם להוסיף חיוך וקריצה כשאתם אומרים את זה כדי להדגיש שזה חלק מהטיזינג שאתם יוצרים ולהעלות עוד יותר את המתח המיני בינכם.אז לסיכום:


א. תקבעו את הדייטים שלכם לשעות יותר מוקדמות.


ב. תחלקו את הדייט לשלבים ותבינו שלכל שלב יש דגש משלו.


ג. תתכננו את הדייט שלכם ברמה הלוגיסטית ותדאגו לבחור מקומות שקל להמשיך משם לשלבים הבאים.


ד. תהיו קשובים לתגובות של הבחורה על מנת להבין לאן תרצו לקדם את הדייט הזה ואיפה יותר נכון לסיים אותו.וכמובן חברים אם אתם רוצים לצאת ליותר דייטים עם בחורות שהן באמת הטעם שלכם ולנסות את המבנה שלמדתם עכשיו בפוסט הזה תזכרו אתם נמצאים ממש שיחת טלפון אחת מלהתחיל תהליך שיכול לשנות לגמרי את חיי הדייטינג שלכם! אנחנו בתקשורת אמיתית מתחייבים לתוצאות של האנשים שעובדים איתנו. הלקוח הממוצע שלנו מקבל את היכולת לצאת ל2-3 דייטים בשבוע לאחר 4-8 שבועות מתחילת תהליך העבודה איתנו. רוצה כבר להתחיל? תשאיר פרטים לשיחת ייעוץ בלחיצה פשוטה כאן

1,006 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page