top of page
חיפוש

שישה דברים שגברים לא יודעים על נשים

 

כשגבר בא להתחיל עם בחורה הוא מגיע אליה עם רשימה של הנחות בראש, שלמד מכל מיני סיטואציות שראה ושמע מחברים, ממשפחה או מסרטים, אבל ההנחות האלו לא תמיד נכונות.

 

יש דברים שרוב הגברים לא יודעים, ואם ידעו אותם זה יקל עליהם משמעותית כשהם ניגשים להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בעיניהם.

 

בבלוג של היום נדבר על שישה דברים כאלו שכדאי לך לדעת. אז בואו ניגש ישר לתכלס, ונבין מה הם ששת הדברים שכדאי שתדע כשאתה רוצה להתחיל עם נשים –

 

1.  נשים מפחדות לעשות מהלך

הרבה גברים חושבים שרק לנו יש את הפחד הזה לבוא ולעשות את הצד הראשון או לבוא וללכת על הנשיקה, וזה ממש ממש לא נכון. להרבה נשים יש המון חששות בכל הנוגע לדייטינג, וזה למה אתה לא רואה נשים מתחילות עם גברים - בגלל שיש עליהן את כל ההתניות החברתיות האלה וכל החברה שאומרת להן מה בסדר ומה לא בסדר.

 

אתה חייב להבין דבר מאוד פשוט, גבר אם הוא ניגש לבחורה ומקבל איזושהי דחייה, אז וואלה לפחות הוא עשה את מה שהוא אמור לעשות בתור גבר. הוא יצא גבר. ואישה, אם היא תעשה דבר כזה והגבר יידחה אותה, אז היא תרגיש הרבה יותר רע ואין איזושהי הצדקה מאוד גדולה למה שהיא עשתה.

 

כמובן שזה יכול להיות נהדר וזה יכול לבנות את הביטחון העצמי שלה ויכול להביא לה עוד מלא שפע ואופציות, אבל קשה לה מאוד לראות את זה בגלל כל ההתניות החברתיות ובגלל כל מה שהחברה מסביבה אומרת.

 

אז חשוב שתבין שבחורות יעשו את המקסימום שלהן כדי ליצור מצב שבו אנחנו נבוא וניגש אליהן. לצורך העניין, הן ייצרו איתנו קשר עין, הן יחייכו, הן יתייצבו לידינו. אבל אנחנו צריכים לעשות את הצעד הראשון ולצאת מנקודת הנחה שהן לא יעשו את זה. ואם הן כן עושות, זאת מתנה.

 
2. נשים פחות מחויבות

הדבר השני שחשוב שתדע זה שנשים לא מחויבות כמוך. להרבה גברים יש נטייה לחשוב שהמוח של הבנות פועל כמו המוח שלנו, הגברים, וזה ממש ממש לא עובד ככה.

 

לצורך העניין, אם אתה מתחיל עם בחורה במועדון והיא בטעם שלך, אז וואלה, אין לך בעיה לוותר על שאר הבנות באותו הלילה וללכת עם אותה הבחורה הביתה, כי וואלה, היא בטעם שלך ואתה רוצה לשכב איתה – ככה המוח שלנו, הגברים, עובד.

 

המוח של הבחורה עובד בצורה אחרת. היא כן מחבבת אותך אולי ברמה מסוימת, היא כן רוצה להמשיך לדבר איתך (זה לא שהיא לא רוצה), אבל יש הרבה אינדיקציות שאתה יכול להראות לה שיגרמו לה להרגיש בצורה טובה או בצורה פחות טובה.

 

ולמה הכוונה? אם לצורך העניין השיחה הלכה ממש ממש טוב ואתם מדברים וכבר התמזמזתם ואתם שעה בתקשורת ופתאום עשית משהו שמוציא אותך טיפה "נידי" - אז הדבר הזה יכול להוריד לבחורה המון ואשכרה לגרום לזה שבסופו של דבר היא לא תבוא איתך הביתה.

 

וזה שונה לגמרי מאיך שאנחנו עובדים. הגבר, הוא מבחינתו גם אם הבחורה תעשה איזושהי פשלה קטנה, או גם אם היא תצא טיפה "נידית", זה לא כזה יפריע לו. אבל בנות עובדות בצורה אחרת. לכן אנחנו לא יכולים לקחת אישית את העובדה שבנות עושות דברים כאלה.

 

בנוסף לזה, יכול מאוד להיות שאותה הבחורה שאתה דיברת איתה, והלך לך ממש טוב איתה, ואז בסופו של דבר זה לא עבד ביניכם - אתה תראה אותה שעה אחרי זה עם גבר אחר מתמזמזת איתו והולכת איתו הביתה. וזה בסדר, לא צריך לקחת את זה אישית. בסופו של דבר הבחורה יוצאת למועדון כדי לקבל איזושהי חוויה. היא לאו דווקא נמצאת שמה כדי להכיר גבר ספציפי אחד, ובמיוחד אם מדובר במקומות שהם מאוד גדולים או מועדונים שיש בהם מלא אנשים.

 

היא שמה כסף על המועדון, היא התלבשה, היא התגנדרה, היא רוצה לחוות את האנשים, את האווירה. זה הגיוני שהיא לא תרצה לבלות רק איתך את כל הלילה. 3. כשאתה רוצה פחות, היא רוצה יותר

יכול להיות שהדבר הזה נשמע לך משוגע. מה? אם אני רוצה פחות, היא אשכרה, תבוא אליי? התשובה היא כן. למה? זה עובד על עיקרון מאוד פשוט - אנשים אוהבים אנשים שהם לא נזקקים (ובנות במיוחד).

 

אם אתה מתקשר איתה ואתה מראה לה שבאיזשהו מקום אתה חייב אותה, אתה מראה לה שהיא מספקת לך איזשהו משהו ושאם היא לא תעשה את זה אתה תרגיש רע וחרא עם עצמך, אז היא תרגיש את המחויבות הזאת והיא גם תרגיש שאתה באיזשהו מקום צריך אותה. ואם אתה צריך אותה זה גם אומר שאין לך אופציות, שאין לך את השפע הפנימי הזה שאתה יכול להרגיש טוב בלי קשר לבחורה, ואז זה יוצר מצב שזה מאוד מאוד דוחה אותה.

 

אבל אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהיא לא אחראית למצב הרוח שלך, ובנוסף לזה גם אם היא לא תזרום איתך ברמה כזאת או אחרת אז יש עוד מספיק בנות, יהיה לך הרבה יותר קל לתקשר איתה. וגם כשאתה מתקשר איתה, אתה פחות תרצה אותה.

 

אבל זה לא בא ממקום של "אה, מי צריך אותה" או "יאללה, מה שיקרה יקרה". לא, לא, לא.

זה האיזון בין לדעת לקחת פעולה מצד אחד, אבל מצד שני לשחרר ולהבין שאם אני אדחוף ואלחץ, זה לא יעזור.

 

אז הגברים הכי מושכים הם הגברים שיכולים לעשות הצעה מצד אחד אבל מצד שני לגמרי לגמרי בראש של "אם זה לא יקרה, זה סבבה לגמרי"
 

4. היא תעזור לך אם תיתן לה

הנקודה הרביעית שאתה צריך לדעת זה שהבחורה כן תעזור לך להתחיל איתה אם תאפשר לה. עכשיו, הרבה גברים חושבים שכשהם באים וניגשים לבחורה אז באיזשהו מקום הם צריכים לעשות את כל העבודה, הם צריכים להשקיע והבחורה צריכה סוג של לזרום. אבל אתה חייב להבין משהו מאוד פשוט - פיתוי זה משחק, זה ריקוד, זה משהו ששני הצדדים עושים. ובנות לא נהנות מריקוד חד-צדדי. הן לא נהנות שמצד אחד הן עושות את כל העבודה, ומצד שני הן לא נהנות שאתה עושה את כל העבודה.

 

אז יש עקרון מאוד פשוט שאנחנו מלמדים גברים שבאים להתאמן אצלנו וכדאי שתזכור - זה שהשיחה לא התחילה עד שהיא לא שאלה שאלה.

 

יש חבר'ה שאשכרה יכולים לדבר עם בחורה 2-3 דקות, והבחורה פשוט מהנהנת ואומרת להם "כן, כן...", והגבר לא מבין שהוא צריך לתת לה את המרחב לבוא ולהשקיע. ועוד יותר הוא לא מבין זה שאם הבחורה תשקיע ותשתתף איתו בריקוד הזה שנקרא פיתוי, אז יהיה לה הרבה יותר כיף, ואז היא תוכל גם ליהנות ולראות קצת את הצד של הגבר, ולהיכנס לעולם שלו, שזה משהו שהוא מאוד מאוד אפקטיבי לתהליך הפיתוי.

 

ובנוסף לזה, אם אתה נותן לה את המרחב לבוא אליך, אז אתה תראה גם שמלא פעמים בנות יעשו לך חיים קלים.

למה? כי הן רואות שאתה מבין את זה. הבחורה רואה שאתה משתף אותה בריקוד הזה, ולא שאתה בא לקחת ממנה משהו. זה תחת המסגרת של "אנחנו עושים את זה ביחד". ואם אתה זוכר את זה, ואם אתה מתקשר איתה בצורה כזאת, אז יהיה לך הרבה יותר קל בתהליך הפיתוי. 5. הן מתוחכמות מאוד

הדבר החמישי שאתה צריך לזכור זה שבחורות הן מאוד מתוחכמות מבחינה חברתית. אתה צריך להסתכל על בחורה כסוג של יצור שמתאים את עצמו לסיטואציה שבה הוא נמצא מבחינה חברתית. ובסופו של דבר, היא מתנהגת כמו שאתה תתנהג.

 

אם אתה בא ואתה מסתכל עליה כמו איזה יצור קסום ופרפר ופרח אז היא תתנהג כמו הדבר הזה, וזה אומר שיש דברים שהיא תעשה ויש דברים שהיא לא תעשה. אז לצורך העניין, אם אתה תתייחס אליה כאל נסיכה מקסימה, אז היא כנראה לא תבוא ותשכב איתך בדייט הראשון, אבל אם אתה תבוא ותתייחס אליה כמו בחורה מגניבה, ספונטנית, הרפתקנית אז היא כן תעשה את זה.

 

בנוסף לזה, בחורות הן מאוד מאוד חכמות מבחינת איך שהן עושות דברים כדי להשיג את מה שהן רוצות. לצורך העניין, אם בחורה נמצאת בבר או במועדון או בפאב והיא רוצה לדבר עם גבר, היא מאוד מאוד חכמה באיך לגרום לזה לקרות מבלי אשכרה להתחיל איתו. אז היא תסתכל עליו, היא תחייך, היא תתמקם לידו, היא תדבר בקול רם, היא תשאל אולי את דעתו על איזה משהו והיא תעשה כל מה שהיא יכולה כדי שהגבר יעשה אשכרה את המהלך.

 

אבל כמו שאמרנו בנקודה הראשונה - האחריות בסופו של דבר להוציא את זה לפועל היא עליך. יחד עם זאת, חשוב שתבין שהן מאוד מאוד חכמות מהבחינה הזאת, ויש דברים שהן עושות שאתה לא תעלה עליהם בחיים. וגם אם אתה יוצא עם בחורה במשך תקופת זמן משמעותית, (ואולי היא חברה שלך), היא עדיין תעשה לך את הדברים האלה. היא עדיין תבחן אותך, היא עדיין תתאים את עצמה לסיטואציות שונות וזה ממש ממש מגניב. זה סוג של מתנה אפילו.

 
6. הן נהנות מהתהליך

הדבר השישי שעליך לדעת זה שבחורות נהנות מתהליך הפיתוי, אבל לאו דווקא מהתוצר הסופי. אתה חייב להבין שהתהליך של הפיתוי בשבילן הוא מאוד מאוד כיפי. זאת אומרת, שאם אתה מתקשר עם אישה - אז היא מאוד נהנית מהחיוכים, מהמגע, מהדיבור, מהזרימה... זה משהו שמאוד מאוד מהנה בשבילה (ובמיוחד אם יש לה שותף טוב, שהיא יכולה לזרום ביחד איתו).

 

יחד עם זאת, אתה תמצא לא מעט פעמים שיש בנות שאתה שוכב איתן בדייט הראשון או שבאתם מהמועדון ופתאום הן מרגישות רע, או יום אחרי זה הן מרגישות רע, כי פתאום היא מתחילה להרגיש אולי טיפה זולה או שהיא מתחילה להרגיש שאתה לא תרצה לראות אותה שוב. וכל ההתניות החברתיות, כל הדברים שלימדו אותה של מה מותר ומה לא... זה פשוט מתחיל לתפוס אותה עכשיו. וזאת לאו דווקא אשמתה. אלו דברים שהחברה הכתיבה לה.

 

וחשוב שתבין שאתה לא צריך לקחת את זה אישית אם הבחורה מרגישה רע כלפי משהו שעשיתם. אם זה היה ברצון של שניכם, ואתה מעביר את החוויה בצורה שהיא נעימה בשבילה, והתייחסת אליה בכבוד ולא שכבת איתה וישר זרקת אותה הביתה אז וואלה, אתה עשית את התפקיד שלך ואתה צריך לא להיפגע או לחיות בתחושה שאתה פוגע בנשים כשאתה עושה את הדברים האלה.

 

אתה פשוט צריך להבין שיש דברים שהם לא בשליטה שלך, וכל מה שאתה יכול לעשות זה את המקסימום כדי לגרום לה כמובן להרגיש טוב ולשחרר מזה.


אבל אם אתה מרגיש שאתה עדיין צריך ללמוד דברים נוספים שיעזרו לך להצליח לגשת ולהבין נשים, ותרצה שנעזור לך ללמוד את זה דרך השיטה שפתחנו עם מאמן אישי וצמוד בשטח אחד על אחד - אנחנו מזמינים אותך לשיחת ייעוץ בחינם לגמרי.


בשיחה הזאת אנחנו נבין בדיוק איפה אתה נמצא מבחינת חיי הדייטינג שלך ואיך אנחנו והמומחים שלנו נוכל לעזור לך כדי לקחת שליטה מלאה עליהם.

 

548 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page