top of page
חיפוש

סימנים שהיא רוצה אותך

זה שבחורה נמשכת אליך לא אומר שהיא תספר לך את זה, אבל אם תשים לב לסימנים מסוימים שהיא משדרת, תוכל לזהות את זה לבד.

 

בבלוג של היום נדבר על מהם הסימנים הכי קריטיים שאתה בתור גבר צריך לשים לב אליהם בשביל לזהות שהבחורה רוצה אותך

  

לפני שנתחיל חשוב מראש להבין שרק לדעת את הסימנים האלה לאו דווקא גורם להצלחה עם נשים. זה שאתה יודע איזשהו סימן מסוים שנדבר עליו פה (ויש הרבה מהם) לא אומר שזה מה שיגרום לך למשוך את אותה הבחורה ב-100% ולגרום לה לרצות לשכב איתך או לצאת איתך לדייט.


אבל כן מאוד חשוב לדעת את הסימנים האלה, כי בסופו של דבר אנחנו בתור גברים רוצים וודאות. אנחנו רוצים לדעת בסבירות מאוד גבוהה שהבחורה שאנחנו מדברים איתה נמשכת אלינו, ולכן אם תדע לזהות את הסימנים האלה מראש אז יכול מאוד להיות שהבחורה שתיגש אליה בפוטנציאל תרצה יותר לדבר איתך מאשר כל בחורה אחרת.


אבל חשוב לזכור (!) שאנחנו רוצים לגשת לכמה שיותר נשים. זאת אומרת, אם אני כל היום מתעסק בסימן פה וסימן שם ואני ייחס לזה יותר מדי חשיבות, מה שיקרה בעצם זה שפשוט אני אהיה יותר מדי בראש שלי ויותר מדי מנתח את הסיטואציה במקום לגשת. אז אני אומר מראש, אחת מהדרכים הכי טובות באמת לדעת אם בחורה נמשכת אליך זה לגשת אליה, והרבה פעמים. ככל שאתה תצבור את הניסיון, אתה תבין ותדייק יותר את הסימנים האלה שנדבר עליהם כאן.

 1. קרבה

חשוב להבין שמבחינה אבולוציונית, וגם ביום יום, הנשים לרוב לא יעשו את המהלך הראשוני.

ברוב הפעמים שאישה רואה גבר שמוצא חן בעיניה, הדבר הכי קרוב ללהגיד משהו זה אולי לשאול אותו כיוון או מה השעה, בתקווה שאולי אותו הגבר יתפוס את החכה ויבין שהיא לא באמת רוצה לדעת מה השעה, אלא שהיא רוצה לדבר איתו. ונשים הרבה פעמים מתוסכלות מגברים שלא קולטים את הרמזים האלה.


אתה צריך להבין – נשים פועלות בצורה יותר סמויה, בעוד שגברים פועלים בצורה יותר גלויה, לכן כשבחורה מתקרבת אליך, ממש סביר להניח שהיא יודעת מה היא עושה עכשיו.

ומה זה אומר מתקרבת אליך? נגיד לצורך העניין - אתה יושב באוטובוס, האוטובוס ריק, אבל משום מקום אתה רואה בחורה מגיחה ומתיישבת קרוב אליך. יש לה את כל הספייס לשבת בהמון המון מקומות אחרים באוטובוס, אבל היא בחרה לשבת קרוב אליך. אותה בחורה, באופן תת - הכרתי כמובן, רוצה להתקרב לגבר שהיא מזהה כפוטנציאל למשהו שמעניין אותה. ולמה זה אמור לעניין אותך? כי אם כבר היא עשתה את המהלך הזה, אז אתה יודע שאם את תיגש אליה כנראה בסבירות גבוהה היא תגיב בצורה טובה, כי היא עשתה החלטה בתת המודע שלה להיות קרובה אליך, בתקווה שאתה אולי תעשה משהו.

 

עכשיו, יכול מאוד להיות שאתה תבוא ותדבר איתה והיא לא תרצה. זאת אומרת, היא תחליט שלא. אבל בסבירות מאוד גבוהה, שאם אתה תיגש אליה לצורך העניין עם חיוך ותחמיא לה, היא תגיב בצורה חיובית.

 

 גברים רבים שמתאמנים איתנו מעידים שזה קרה להם הרבה פעמים, במיוחד כשהיו בקורסים למיניהם או בצבא, שפתאום בחורה הייתה מגיחה ומתיישבת לידם, או מתיישבת קרוב אליהם, והם פשוט לא ייחסו לדברים האלה המון חשיבות. חשבו לעצמם משהו כמו "בטח סתם יושבת פה כי אין מקום אחר".

אבל כשלומדים את הפסיכולוגיה הנשית ומבינים את הדברים האלה לעומק, מתחילים להבין שנשים פועלות בצורה מאוד מדויקת, והן יודעות בדיוק מה ההשלכות של מה שהן עושות. ויותר מזה, הן מתכננות את הדברים האלה מראש. הרבה פעמים זה אפילו גם ברמת המודע. זאת אומרת, היא יודעת שהיא מתקרבת לאותו הגבר בתקווה שהוא ידבר.

 

לצורך העניין, גבר שנמצא במועדון ורואה בחורה שרוקדת לידו כמה דקות, מסתכלת עליו מדי פעם, מחייכת אולי או שאומרת משהו - היא רוצה שאותו הגבר יעשה משהו. היא לא סתם עומדת שם!

ולכן, אנחנו צריכים ללמוד לייחס לקרבה משמעות מאוד גדולה. וקרבה זה נכון גם בהיבט שכשאני מדבר עם בחורה - אם אני מדבר עם בחורה והיא מתקרבת אליי, או שהיא מרגישה בנוח עם זה שאנחנו קרובים, זה מרמז שאותה בחורה נמשכת אליי ורוצה להתקרב אליי. ולכן, אני חושב שקרבה זה אחד מהפרמטרים הכי חשובים כשאנחנו מדברים על סימני משיכה.


ואם אתה מזהה שיש מישהי שהיא כל הזמן קרובה אליך (אולי באיזשהו קורס שאתה לומד, או משהו שאתה עושה) או שאתה מדבר עם מישהי והיא מתקרבת אליך, או שהיא מרגישה בנוח עם זה שאתם ממש ממש קרובים - תדע שזה סימן עניין מאוד מאוד חשוב, ואם אתה תנסה לקדם את העניינים מהמקום הזה, אז כנראה שאתה תתקל בתגובה טובה.

 2. הסכמה

אישה שנמשכת לגבר תסכים איתו על הרבה יותר דברים מאשר אישה שלא נמשכת אליו.

חשוב להבין, שכשאישה מדברת עם גבר שהיא נמשכת אליו אז היא מרגישה באיזשהו מקום שיש לה יותר מה להפסיד, לכן היא לא רוצה לייצר ויכוחים או חיכוכים עם אותו הגבר הזה, כי היא רוצה ששניהם יסכימו על כמה שיותר דברים, שיהיה להם משהו במשותף.

 

לכן, באופן תת הכרתי, האישה תנסה למצוא מתוך מה שהגבר אומר, מה היא מסכימה עליו. ואתה יודע, הרבה פעמים זה עניין של מיקוד - אם אנחנו מחפשים על מה לא להסכים עם בן אדם מסוים, אז אנחנו תמיד נמצא.

 

שים לב שיש נשים, שלא משנה מה, כשאתה מדבר איתן, הן תמיד מסכימות על מה שאתה אומר. וגם אם הן לא מסכימות, הרבה פעמים הן יביעו את חוסר ההסכמה שלהן בצורה קצת מבוישת, פתאום היא תהיה קצת נבוכה, כי היא לא רוצה ליצור איזושהי אינטריגה, היא רוצה שתסכימו על כמה שיותר דברים, כי גם היא יודעת שאם יש ביניכם הסכמה, זה אומר שיש ביניכם חיבור, ומהחיבור הזה כמובן, יכול לצאת משהו טוב. אז היא לא רוצה לעשות משהו שיסכן את זה.

 

ויותר מזה, אחד מסימני המשיכה הכי גדולים שאתה יכול למצוא אצל נשים, זה כשאתה מדבר על משהו שאתה רואה שהיא לא מסכימה עליו, אבל היא עדיין מבטאת את זה שהיא מסכימה איתך. זאת אומרת, אם היא משנה את דעתה תוך כדי שאתם מדברים. לדוגמה – כשאתם מדברים על מאכל מסוים, והיא אומרת שהיא לא אוהבת סושי, לצורך העניין. ואתה אומר "וואו, באמת? האמת שסושי זה אחד מהמאכלים האוהבים עליי". ואז היא פתאום אומרת משהו כמו "וואי, כן, אתה יודע מה, האמת שסושי זה טעים, כן, עכשיו כשאני חושבת על זה".

 

ברגע שהבחורה שינתה את דעתה כדי להתאים את הדעה שלה לדעה שלך, אתה רואה שזה סימן עניין מאוד מאוד קריטי וחשוב, ואם אתה מזהה שזה קורה במהלך השיחה, תדע שזה אור ירוק להמשיך לקדם את העניינים בשיחה. היא מאוד מעוניינת.

3. התנהגויות גופניות

ישנם דברים שנשים עושות, שהן אפילו לא מודעות לזה, שברגע שהן מדברות עם גבר אותו הגבר יכול להבין שהן נמשכות אליו.

ואני אמנה כרגע את אותם הדברים האלה

 

משחק בשיער וחשיפת הצוואר

ברגע שאתה מדבר עם בחורה, ואתה שם לב שהיא משחקת עם השיער שלה וחושפת את הצוואר, זה בעצם הסימן הלא מודע שלה להראות לאותו הגבר "תסתכל עליי".

חשיפה של אזור הצוואר זה בעצם מראה על פגיעות. אז כשאתה שם לב שהבחורה משחקת עם השיער, פתאום אולי מסתכלת הצידה, אולי משחקת קצת עם הציפורניים באזור הצוואר - כל הדברים האלה הם סימני משיכה למעשה, שמרמזים שהבחורה מרגישה בנוח. ואם אתה רואה שהיא עושה את זה הרבה אז היא בעצם מנסה להראות לך "תראה איזו יפה אני... תימשך אליי..." והסיבה שהיא עושה את זה, זה בגלל שהיא בעצמה נמשכת אליך.

 סיכול ברגליים

אם אתה מדבר עם בחורה ואתה שם לב שפתאום היא שמה רגל אחת מעל רגל שנייה שנראה כמו X - זה מאוד מרמז שהיא מרגישה בנוח עם הסיטואציה כרגע, ושהיא נמשכת אליך.

בתור מאמנים אנחנו ממש אוהבים לראות את זה מהצד ולצלם את זה, כי זה סימן מאוד ברור לזה שהבחורה ממש בתוך השיחה, ממש מרוכזת. אגב, זה יכול להיות חצי דקה, דקה, חמש דקות, או כל השיחה, אבל כשאתה רואה את זה קורה זה סימן מאוד מאוד טוב כי זה אומר שהבחורה שאתה מדבר איתה מרגישה מאוד בנוח.

 

אגב, נשים מזיזות את הרגליים ועושות את תנוחת ה- X גם כשהן מדברות עם חברות שלהן. אז זה לא אומר שהן נמשכות אליהן, זה פשוט אומר שהן מרגישות מאוד בנוח וזה סימן מאוד חשוב.

 חיוך מוגבר

אם אתה שם לב שהבחורה מחייכת בצורה שהיא מאוד מוגברת ואפילו במעין איזושהי פליאה כזאת, כאילו התרגשות, אז זה סימן עניין מאוד חשוב. כי תחשוב על זה שאם הבחורה רואה גבר שהיא נמשכת אליו אז היא מתרגשת, וההתרגשות הזאת מתבטאת במעין אולי איזושהי מבוכה, והחיוך הזה יכול להיות שזה סוג של "וואו, איזה גבר מושך הוא". ולכן, ככל שאתה רואה את החיוך יותר מוגבר, ככה אתה יודע שאותה הבחורה נמשכת אליך. והיא לא עושה את זה סתם, כי אם היא לא הייתה נמשכת אליך היא לא הייתה מחייכת ככה.

 

פתיחת עיניים

אם הבחורה מדברת איתך, והיא מסתכלת עליך בפליאה, היא מסתכלת עליך עם עיניים נוצצות וגדולות -  זה בעצם סימן שהיא מתפעלת ממך. כאילו כמה אתה חתיך או כמה אתה מושך... וזה לא קשור בהכרח למראי חיצוני.

 

כן, זה קורה לגברים שמקבלים את המבטים האלה מנשים ברחוב לפעמים אבל בדרך כלל זה קורה כשאנחנו מדברים איתן, כשהן מכירות אותנו ורואות את האישיות שלנו, וזה מה שגורם באמת לפתיחת עיניים הזאת.

 

אם אתה מזהה את זה אצל בחורה שאתה מדבר איתה, תדע שזה סימן מאוד חשוב. זה סימן שהיא מאוד נמשכת אליך ואתה יכול להמשיך לקדם עניינים.

 
פינוי זמן

ככל שהבחורה מפנה לך יותר זמן ומקדישה לך יותר זמן, ככה למעשה היא נמשכת אליך יותר. לדוגמה, בחורה שעונה לך על הודעה שתי דקות אחרי שאתה שלחת הודעה, נמשכת אליך הרבה יותר מאשר בחורה שמחכה יומיים.

 

עכשיו, זה לא אומר שהבחורה שמחכה יומיים לא רוצה אותך. זה פשוט אומר שמי שעונה לך ממש מהר מרגישה שהיא עלולה להפסיד אותך, ולכן היא רוצה לענות לך כמה שיותר מהר.

 

נשים שנמשכות אליך הן פשוט הרבה יותר זמינות. אם אתה מדבר עם מישהי ואתה מנסה לקבוע איתה דייט ופתאום ביום הזה היא לא יכולה, ועכשיו היא בתקופת לימודים, וכרגע היא מאוד עסוקה ובדיוק היא מסיימת את העבודה... זה בדרך כלל סימנים שהיא לא נמשכת אליך. ולכן, מי שכן נמשכת אליך היא תפנה את הזמן והיא תמצא את הדרך, מה שנקרא.

 

לכן, אם אתה מדבר עם מישהי ואתה מזהה שיש פה גמישות גדולה מבחינת הזמן, בסבירות מאוד גבוהה שהיא נמשכת אליך.

 

יוזמה ופעולה

אם הבחורה מדברת איתך, ותוך כדי שהיא מדברת היא נוגעת - זה סימן עניין מאוד מאוד קריטי. כי הרבה פעמים נשים מתביישות מלגעת בגברים, אלה אם כן, הן מקבלות את הלגיטימציה ואת האישור לזה. זאת אומרת, הרבה פעמים ברור שבחורה תיגע בך הרבה כשאתם במצב אינטימי ואתם מתנשקים, אבל אם אתם מדברים ופתאום היא משלבת מגע, זה סימן עניין מאוד מאוד חשוב. כי היא יודעת שאתה מרגיש את המגע הזה, היא יודעת שזה משהו שמגרה אותך, ולכן זה סוג של סיכון שאותה בחורה לוקחת (לפחות בעיניים שלה) כי - מה אם הוא לא יימשך אליי? מה אם אני אגע בו והוא יתרחק? גם לה יש את החשש הזה מדחייה... לכן, אם היא עושה את זה והיא פועלת, סביר להניח שבתת המודע שלה היא רוצה לקדם את העניינים. (אגב, יכול להיות גם שהיא בחורה שפשוט נוגעת, אבל היא לא תיגע בגבר שהיא לא נמשכת אליו ושהוא מגעיל אותה)

 

עוד יוזמה שהבחורה יכולה לעשות זה להעלות נושאים מיניים לשיחה או להסכים על נושאים מיניים שאתה מעלה. לצורך העניין, אם אתם מדברים על משהו שנהיה קצת יותר מיני – מדברים על גוף או על העדפות מיניות, זה בעצם מרמז על זה שהבחורה נמשכת אליך, כי למעשה היא לא הייתה מדברת על הדברים האלה עם מישהו שהיא לא הייתה נמשכת אליו, כי היא יודעת שזה מעלה לך בראש מחשבות מיניות, ובאיזשהו מקום היא מסכימה לדבר על זה, כי אין לה בעיה שתדמיין עכשיו דברים מיניים, כי היא נמשכת אליך, ואין לה בעיה גם לדמיין דברים מיניים איתך.

 

עוד פעולה יזומה שנשים עושות, זה להפיג שתיקות מביכות. אם אתה מדבר עם בחורה ויש איזושהי שתיקה מביכה ופתאום מתוך השתיקה הבחורה שואלת אותך שאלה כמו –"אז, מאיפה אתה?", "אז רגע, מה אמרת שאתה עושה?" זו בעצם פעולה יזומה שהבחורה עושה כדי להציל את השיחה ולהמשיך אותה הלאה (למרות שבינינו שתיקות מביכות יכולות להיות סבבה). היא מרגישה את המתח והיא רוצה להפיג אותו, כי היא רוצה להמשיך את השיחה.

 

לכן, אם היא פועלת באופן יזום והיא מפיגה את השתיקות האלו, תדע שזה מאוד טוב, שהיא נמשכת אליך, ושהיא רוצה להמשיך את השיחה.

 

אז עכשיו, אחרי שדיברנו על מספר סימנים שמראים לך שהבחורה נמשכת אליך ושאתה בכיוון הנכון, הגיע הזמן לצאת ולנסות לזהות אותם על בחורות שאתה פוגש ומכיר בעצמך.

 


אבל אם אתה עדיין מרגיש שאתה לא יודע איך להתחיל שיחה עם בחורה, איך לקדם עניינים, איך לנהל את השיחה, מה לעשות אחרי שניגשת גם אחרי שתזהה את הסימנים האלו, או שאולי אתה פוחד שבכלל לא תדע בהתחלה לזהות אותם לבדך ותרצה שנעשה את זה יחד בתהליך ליווי יותר אישי ופרסונלי, אתה מוזמן לבוא ולהירשם לשיחה בחינם לגמרי, בה נבין בעזרת היועצים המנוסים שלנו איפה אתה נמצא כרגע מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה.

 

920 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page