top of page
חיפוש

משפטים נפוצים שנשים אומרות לך ואיך לענות עליהם

ישנם משפטים נפוצים שנשים אומרות (או שואלות...)

שתשובה נכונה מצידך תביא בהכרח להצלחה איתן ולהמשך התקשורת בצורה טובה.


בבלוג של היום נבין מה הם המשפטים האלה ומה אתה צריך לענות בהתאם. 

חשוב להבין שמצד אחד כל בחורה היא שונה אבל מצד שני ישנם משפטים שחוזרים על עצמם בשיח מולן, שאם אתה יודע כיצד להגיב ואיך לענות עליהם תצליח בהכרח לקבל מהבחורה תגובה חיובית.


כמו בחיים, אתה רוצה להתכונן להצלחה. ואם אנחנו כל הזמן מאלתרים ו"שולפים מהמותן", אז יכול להיות שבחלק מהפעמים נצליח ובחלק מהפעמים לא. אבל מה שמשותף לכל אותן פעמים זה שאתה תלוי במזל. ומי אוהב להיות תלוי רק במזל?


אז אם אנחנו יודעים שקיימים משפטים נפוצים שנשים אומרות, למה לא להתכונן לזה ולדעת מראש גם מה לענות לבחורה שמולך?


הדבר הראשון שחשוב לשים לב אליו הוא שאתה לא רוצה להגיב כמו רובוט.

אחרי מספר תרגולים, כאשר התשובה כבר תוכל להישלף לך אוטומטית מהראש חשוב להיות מודע לטון הדיבור ולשימוש בשפה היום יומית שלך. לא לדבר בצורה שעלולה להישמע מנית מדי, אלא ליצור תגובה מקורית וזורמת.


תשובה שנשמעת כאילו לקוחה מתסריט הופכת את השיחה ללא אותנטית וזה לא ישיג את המטרה. אתה צריך לגרום לזה להישמע כאילו שלפת את זה מהמותן, וזאת מיומנות. זאת מיומנות שאתה מפתח, וככל שתתרגל יותר אתה תראה שזה יבוא לך טבעי יותר, וככל שזה יבוא טבעי יותר אתה תרגיש שזה יהיה חלק יותר. ואז ממש מבלי שתשים לב, זה כבר נהיה אותנטי.

 

אז בואו נדבר על המשפטים הנפוצים ואיך אפשר לענות עליהם.


1) "מאיפה אתה?"

על הנייר, שאלה מאוד פשוטה, נכון?

כשאנחנו מכירים בן אדם ומדברים איתו אנחנו רוצים לברר עליו מידע, ולרוב יבואו קודם הפרטים היבשים - מאיפה אתה, במה אתה עובד, במה אתה עוסק וכו'...


אז בנוגע לשאלה הראשונה - אין פה באמת תשובה נכונה או לא נכונה, אבל כן יש תשובות שהן עדיפות יותר מאחרות.


אם המטרה שלנו זה ליצור שיחה מעניינת וזורמת אז אנחנו נרצה לנהל שיחה לא שגרתית.

מה זו שיחה שגרתית? כזו שאתה יכול לנהל עם אחד מהחבר'ה שלך.

ומה לא שגרתי? שיחה עם בחורה שהיית רוצה שתקבל אופי מיני (הרי לשם כך התכנסנו, לא?)


אז בחורה שואלת מאיפה אתה... אם תענה תשובה פשוטה כמו: ת"א, ראשון לציון או רמת גן השיח ביניכם יישמע כמו שיחת חולין רגילה.

כדי להוסיף "פלפל" לשיחה תצטרך לתרגל שליפה של תשובות אחרות.

"מאיפה אני נראה לך?" למשל, זו תשובה שתיאלץ את הבחורה לבחון אותך ולנסות לשער.

הרבה פעמים כשאתה מעביר את השאלה לבחורה, אתה גורם לה למעשה להתאמץ. וככל שהבחורה מתאמצת יותר – כך היא מושקעת יותר. ומטבע האדם, ככל שהיא מושקעת יותר זה יגרום לה לרצות להישאר.

והתגובה שלה? מכל תשובה שהיא תענה תוכל לפתח שיחה. כמו לדוגמה – "אתה נראה צפוני".

באמת? אני נראה לך קיבוצניק? ומשם השיחה תתפתח...

 

תשובה טובה נוספת שאתה יכול לענות לשאלה "מאיפה אתה?" זה להשיב בחצי חיוך "אני מגן עדן".

במקרה הזה תצטרך להמתין רגע ולראות את תגובתה, בכדי לא להרוס את הבדיחה.

צחקה? מצוין. תוכל להמשיך בכיף!


עוד תשובה שיכולה לעזור לך להמשיך לפתח שיח היא "אני מעיר האורות", מה שיגרום לבחורה לנחש (מתאמצת = מושקעת. זוכר?) ואז פתאום היא מגלה שאתה מנס ציונה, וכמובן שיש כאן ניגודיות מסוימת - מה שיוצר הומור בשיחה.


2) "במה אתה עובד?"

כמובן שגם היא שאלה מאוד לגיטימית וגם פה חשוב שתענה תשובות קצת יותר מעניינות מהעבודה שלך.


"במה נראה לך שאני עובד?" או "מה לדעתך העיסוק שלי?" אלו תשובות מצוינות שיגרמו לבחורה להסתכל עליך ביחס לאישיות שלך, ביחס למה שהיא מכירה ממך ולנסות לנחש.


ואיך עוד אפשר לענות לשאלה הזו?

אתה יכול לתאר את הצד המגניב של העיסוק שלך או לנסח את העיסוק שלך בצורה שהיא מגניבה. לצורך העניין - אחראי אבטחת מידע, שמתעסק בכל הקשור לפריצות, סייבר וכו' יכול לתאר את עצמו כמו מישהו שמציל את העולם מהאקינג.

ברור שמדובר בהקצנה ובהומור, אך זו תשובה שמוסיפה ספייס ובהכרח תעזור לך להשאיר את הבחורה בשיח איתך.


ב"תקשורת אמיתית" אנחנו עוסקים באימון דייטינג. כל אחד מהמאמנים שלנו יכול לבוא ולהגיד לבחורה "אני מאמן דייטינג", או שהוא יכול להגיד לה "אני עוזר לגברים לפתח מיומנויות תקשורת וכריזמה". וזה בהחלט לא שקר, זה בעצם מביא איזשהו גוון אחר. גוון יותר מגניב, יותר מעניין.


חשוב שתדע - ככל שהעבודה שלך יותר בנאלית ומשעממת ככה אתה צריך להיות יותר יצירתי,

ולמצוא את הדבר הזה שאתה עושה וגם לדעת איך לנסח אותו זו מיומנות בפני עצמה.ישנם משפטים או שאלות שאנחנו מכנים "שיט טסט" (בחינה נשית), מפני שכל המטרה של הבחורה במשפטים האלו היא לבחון את התגובה שלנו, ולכן מאוד מאוד חשוב לדעת כיצד לענות עליהם.


הנה כמה מהמבחנים הנפוצים ביותר ואיך לענות עליהם.


1) "אתה אומר את זה לכל הבנות?"

אתה ניגש לבחורה, מדבר איתה, מחמיא לה ואז מגיעה השאלה...

לרוב, גברים יירתעו ויגמגמו. אבל תאר לך שבמקום להיבהל ולסגת אחורה, אתה תסתכל על הבחורה ותענה "רק אם יש להן תיק ורוד, שיער בלונדיני עד הכתף, ועקב שהוא בערך 8 ס"מ"(בהנחה שיש לה תיק ורוד, היא בלונדינית ונועלת עקבים בגובה 8 ס"מ)

ברגע שהיא מבינה שאתה מתאר אותה היא מרגישה מיוחדת, ובנוסף אתה מראה לה שאתה מתייחס לזה בהומור ולא נבהל מהשאלה.


תשובה טובה נוספת לשאלה הזו שתפגין ביטחון מצד אחד והומור מצד שני היא "רק היום אמרתי ל-9856 או 9857. יש לי טבלת אקסל. אם את רוצה, אני יכול להראות לך בבית אחרי זה"

ומשם להחזיר את השיחה ל-"רגע, מאיפה אמרת שאת?"...


2) "אתה צעיר לי מדי"

סביר להניח שאם ניסית בעבר להתחיל עם בחורה שמבוגרת ממך שמעת משהו כמו "אתה צעיר מדי". פה המטרה שלה היא באמת לבחון את הבגרות שלך ולא רק את העניין של הגיל.

אז הנה תשובות טובות שאתה יכול לענות לאותה בחורה:

"בואנה את צודקת. אני ממש ילד. את יודעת מה, נעשה דבר כזה - כשאנחנו נזמין שתייה, את מזמינה קפה ואני אזמין שוקו. כל אחד שותה מה שמתאים לגיל שלו". חייך ושנה נושא...

או "וואלה. האמת היא שבדיוק אתמול סיימתי את הבר המצווה שלי. אני זוכר את הפרשה בע"פ. רוצה לשמוע?"


שתי התשובות משלבות הומור ויכולות לגרום לבחורה לחייך. ולרוב, אתה תראה שכאשר אתה לא מתרגש, לא מתייחס ברצינות לפערי הגיל ועונה בצורה משעשעת לשאלה הזו, הנושא פשוט עובר. 

3) "אני לא עושה את זה ב..." דבר נפוץ מאוד שקורה, לרוב בסוף שיחה או בסוף דייט זה שהבחורה מצהירה שהיא לא עושה משהו מסוים, כמו לדוגמה – להחליף מספרי טלפון עם אדם שלא מכירה.

בד"כ המשפט ישמע כמו: "אני לא מחליפה מספר עם מישהו שלא הכרתי"

רוב הגברים ינסו להצדיק את הבקשה לטלפון ויענו בצורה רציונאלית. אבל צריך להבין שהמטרה שלה כאן זה לא לנסות להבין רציונאלית את העניין, אלא לבחון את ההתנהגות שלך.


אז איך כן אפשר לענות על זה מבלי להישמע מבוהל או מצטדק?

אתה יכול לענות לה בחצי חיוך משהו כמו "כן, רונית, אבל אני לא סתם מישהו שהכרת. אנחנו מכירים כבר לפחות 20 דקות. ואת יודעת מה אפשר לדעת על בנאדם ב-20 דקות?!" או - "את צודקת לגמרי. אז בואי נכיר יותר!" ולהמשיך בשיחה...


תשובות הומוריסטיות כמו אלו גורמות לצד השני להתרכך ולהגיב בצורה נעימה יותר.

יכול מאוד להיות שזה באמת לא הזמן כרגע להחליף איתה מספר טלפון, וזה בסדר. אפשר לקחת צעד אחורה ולהמשיך לנהל שיחה, לייצר תחושה נעימה עד שהרגע יתאים, אם בכלל.


עוד משפט נפוץ שנשים אומרות זה "אני לא שוכבת בדייט ראשון".

איך אפשר לדעת אם היא אכן מתכוונת לזה או שזה ניסיון נוסף לבחון אותך?

קודם כל עדיף שתתייחס לזה כאל מבחן. וכפי שכבר הסברנו, תשובות המכילות הומור עוזרות לרכך את האווירה ולגרום לבחורה להישאר בשיחה. אך בעניין הזה גם חשוב לתת לבחורה להרגיש בנוח ושהיא בטוחה איתך.


תשובה טובה למשפט הזה יכולה להיות "אני בתול, אז אני לא יודע מאיפה הבאת את זה. אבל זה מחמיא לי שהעלית את זה". כנראה שהיא לא באמת תיקח ברצינות את עניין ה"בתול" אבל זה מוסיף את אלמנט ההומור וכנראה יצחיק אותה. דוגמה נוספת לתשובה טובה זו היא אמירה כמו "תראי, אנחנו שנינו אנשים בוגרים, אנחנו לא נעשה משהו שלא יהיה כיף לשנינו." לרוב, תשובה כזו, הנאמרת בטון רגוע תקליל את התחושה ותעזור לך להמשיך את הדייט. 

אז לסיכום, בכדי ליצור שיח מיני וכיפי עם בחורה התשובות שלך צריכות להיות תשובות "שוברות שגרה", בכדי שהבחורה לא תרגיש שהיא מנהלת מולך איזשהו ראיון ולהראות לה שאתה לא כמו עוד בחור שפגשה ומסמנת עליו וי. שבאמת יש פה משהו קצת אחר.

 

בנוסף, חשוב לזכור שכל התשובות שהצגנו כאן נלקחו מתוך ניסיון רב שלנו גם בפן האישי וגם מניסיון של מתאמנים רבים לאורך השנים. זה בהחלט יכול לתת לך כיוון, אך עליך להבין מה מתוך אלו מתאים לך ולדעת לשמור על ההומור ועל האותנטיות שלך בכדי להצליח באמת.

 

ואם מעניין אותך לשמוע לגבי השיטה שלנו ואיך אנחנו נוכל לעזור לך למצוא את התשובות המתאימות לכל אותם המשפטים והשאלות הנפוצים של נשים, אנחנו מזמינים אותך לשיחה בה נבין בעזרת היועצים המנוסים שלנו איפה אתה נמצא כרגע מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה.

878 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page