top of page
חיפוש

איך להתחיל שיחה עם בחורה?

היי אחי! תגיד, היית רוצה לדעת איך להתחיל שיחה עם בחורה?

אולי אתה רואה מישהי שהולכת ברחוב והיית רוצה להגיד לה משהו?

או שאתה רואה מישהי שאתה מכיר, שנמצאת באיזשהו מעגל חברתי או באיזושהי מסיבה, ואתה רוצה באמת לבוא ולהגיד לה "היי" או משהו אחר, ומשום מה אתה לא מוצא את המילים, ובכל פעם אתה חוזר הביתה מתוסכל וחושב "הייתי צריך להגיד לה משהו!" וזה לא קורה...

 

בבלוג של היום נדבר על כמה דרכים להתחיל שיחה עם בחורה (ואפילו עם מישהי זרה באמצע הרחוב)

חשוב לדעת שלא מעט גברים מתקשים להתחיל שיחה עם בחורה, בגלל כל מיני פחדים ומחשבות שעולים להם לראש. הם רואים בחורה יפה ברחוב וישר חושבים - מה אני אומר לה? היא תרצה לדבר איתי? היא תימשך אליי בכלל??

 

אותם בחורים מוצאים את עצמם מתלבטים בשאלות האלו שעות, ולבסוף חוזרים הביתה מבלי שניגשו אפילו לבחורה אחת, ומנחמים את עצמם עם אמירות כמו "יאללה, כאילו מי יישמע כבר. היא לא תמשך אליך. היא בטח לא תרצה אותך, לא בחורה ברמה הזאת"...

 

אז היום נדבר על איך אפשר להתחיל שיחה עם בחורה בכמה דרכים מאוד פשוטות.


ורגע לפני, הדבר הראשון שחשוב להבין – זה שלמשפט הפתיחה שלך אין חשיבות כל כך גדולה.

זה באמת עוזר כשיש לך מה לומר ובהתחלה לפעמים אנחנו צריכים להיעזר באיזשהן סכמות או איזשהן רוטינות כדי שנדע לגשת לנשים ולפחות שייצא משהו מהפה, אבל עם הזמן, ככל שתתרגל יותר, אתה תתחיל את השיחות ביותר אלתור ויותר "בשליפה של דברים מהמותן".

 

אז איך מתחילים שיחה?


1. תבוא ותציג את עצמך

הדבר הראשון שהוא הכי פשוט אבל עובד זה הצגה עצמית. והכוונה כאן היא באמת משפט פתיחה שבו אתה מציג את עצמך : "היי, קוראים לי אופק.." ואתה לא באמת צריך לעשות משהו מעבר לזה. זאת התחלת השיחה שלך.

 

ולמה זה כל כך טוב? כי ברגע שאנחנו מתחילים עם הצגה, אז כבר נשבר המרחק הזה של "אני זר והיא זרה". אני פשוט מציג את עצמי ושנינו יודעים לפחות את השמות אחד של השנייה. ובנוסף, אני לא בא וישר מפיל עליה "היי, הייתי רוצה לצאת איתך" שזה קצת יותר מדי...

ואיך עושים את זה?

ראית בחורה שמוצאת חן בעיניך? קודם כל תתחיל מלהרים את היד. לאחר שהיא קלטה אותך, תתקרב אליה (תמיד עדיף עם חיוך) ותגיד "היי, קוראים לי... "

וככה אתה מתחיל את השיחה. ואם עדיין לא זורם לך, אז אתה יכול להמשיך עם משפט כמו : "האמת היא שאני חדש בעיר. את נראית מקומית.." ולדבר על זה. ממש לנהל שיחה.

 2. תחמיא לה

כולנו בני אדם וכולנו אוהבים שמחמיאים לנו. אז לבוא ולהחמיא לבחורה במקרה הכי גרוע יגרור תגובה פשוטה של "תודה". אבל אז כבר התחלנו את השיחה בטוב.

על מה אפשר להחמיא לה? על כל דבר. אפשר להחמיא על הלבוש שלה, על הסטייל שלה, על העיניים שלה, על הכל. אבל תמיד עדיף להחמיא על משהו שרוב הגברים לא שמים לב אליו. וזה אכן דורש קצת תשומת לב ומיומנות. כמו למשל, להחמיא לה על השילוב בין הנעליים לחולצה או להחמיא לה על הלבוש הייחודי שלה. משפט כמו : "יש לך לבוש מאוד ייחודי. זה מזכיר לי משהו אירופאי" יהיה טוב, כי אז למעשה אתה גם מחמיא לה וגם נכנס לקטגוריה של משהו ייחודי שהיא עוד לא שמעה.


כל בחורה יפה שמעה שהיא יפה, וכל בחורה שמתלבשת טוב שמעה שהיא מתלבשת טוב.

אז תנסה להגיד משהו שאולי היא לא שמעה לפני. ככה אתה מתחיל את השיחה, וכשאתה מתחיל את השיחה בצורה הזאת אתה גם בא בטוב, היא גם רואה אותך כגבר שהוא יותר ייחודי ביחס ליתר הגברים שפונים אליה וגם כגבר שבסופו של דבר בא להתחיל איתה, שזה עניין חשוב כשלעצמו.

הרי מי יבוא ויחמיא לבחורה? אני לא בא בגלל שמעניין אותי איפה היא קנתה את הבגדים כי אני רוצה לקנות בעצמי. אני רוצה להתחיל איתה ולכן אני מחמיא לה על הלבוש ובכך כבר מצליח להיכנס ל"אזור הרומנטי", מה שנקרא.

 

בשיטת חמשת השלבים שפתחנו, ושאותה אנחנו מלמדים את המתאמנים שלנו, מדברים על כך שיש חמישה שלבים עיקריים עם בחורה. שלב ראשון זה פתיח, ומיד לאחר מכן, השלב השני זה "גבר לאישה".

זאת אומרת שאתה כבר בתחילת השיחה, בדקה-שתיים הראשונות, רוצה לדבר עם בחורה ולהראות לה שאתה מתחיל איתה. ואם אתה בא וכבר מחמיא לאותה בחורה אז התחלת עם איזשהו פלירטוט והגעת גם לשלב השני.

 

גברים רבים נוטים להישאב לשיחות ידידותיות, ואז אותה בחורה לא מבינה שהגבר שמולה מתחיל איתה, וכשהוא מציע לה להחליף מספרי טלפון היא פתאום עונה "אה.. יש לי חבר".


אבל אם אתה כבר ניגש בצורה ישירה כזאת לבחורה ומחמיא לה, יכול להיות שהיא תגיד לך ישר "יש לי חבר" וזה מעולה! זה בעצם אומר שהיא הבינה שאתה מתחיל איתה.


תחשוב מה היה קורה אם זה היה צף רק אחרי 10 דקות שלמות של שיחה איתה? מבאס.


לכן אין לך ממה לפחד. תיגש, תחמיא, תבוא עם חיוך ובגישה של לתת. גם אם אותה בחורה תבחר לא לקבל את המחמאה.

 

דמיין רגע את הדברים הבא: נניח שעכשיו היית מחלק לאנשים כסף באמצע הרחוב, ואותה בחורה לא הייתה רוצה לקחת, אז היית הולך לתת את זה לבן אדם הבא. נכון? זו בדיוק הגישה שאתה צריך לפתח גם לגבי חיי הדייטינג שלך - אתה מציע משהו, אתה נותן ערך, ולא כולם חייבים לקבל את זה, וזה בסדר.

 3. תעיר הערה

הדבר הבא שאתה יכול לעשות כשאתה רואה בחורה שאתה רוצה לדבר איתה זה להעיר איזושהי הערה לגביה או על משהו באזור.

 

לצורך העניין אתה יכול לגשת לבחורה ולהגיד – "היי, שמתי לב שבתיק שלך יש נצנצים וזה מעניין"... או "שמתי לב שהכובע שלך הוא כובע של המותג X."... ומשם להתחיל את השיחה ואפילו להציג את עצמך "מה העניינים? קוראים לי ..."

 

דבר נוסף שאפשר להעיר עליו זה על משהו באזור – נניח שאתה נמצא בתחנת רכבת. אתה יכול להגיד לבחורה משפט כמו : "תגידי, שמת לב לדבר הזה שיש שם? זה מוזר. אני נמצא כאן הרבה זמן וזו פעם ראשונה שאני רואה את השלט הזה. יש לך מושג למה זה ככה?" ומשם אתה מפתח איתה איזושהי שיחה.

 

כמובן שבסיטואציה הזאת הבחורה לא מבינה שאתה מתחיל איתה. היא יכולה רק לחשוד. לכן צריך באיזשהו שלב להפוך את התקשורת ליותר פלרטטנית.

זה שונה ממחמאה. מחמאה היא אופן די מפורש של "באתי להתחיל איתך" ולעומת זאת להעיר הערה יותר דומה ל-"באתי לפתח שיחה", שברמת העיקרון זה אמור להיות הרבה יותר טוב כי זה יותר מסתורי, אבל יש לזה חסרונות, מפני שבמהלך השיחה תצטרך להסביר לה שבאת להתחיל איתה, ואתה לא יכול פשוט לנהל איתה שיחת "יחסינו לאן" אחרי 2 דקות.


ולכן מה שאתה רוצה לעשות זה להשתמש בהערה כפתיח ולאחר מכן להסביר לה שאתה מתחיל איתה – על ידי מחמאה, פלירטוט וכו'.

 4. "פתיח שקט" (למתקדמים ואמיצים!)

הדבר הבא שאתה יכול לעשות זה משהו שהוא קצת יותר למתקדמים.

הסיבה שהשיטה הזאת עובדת מאוד טוב זה בגלל שהיא פועלת על עיקרון הייחודיות, ובנוסף זה סוג פתיח שבו הבחורה היא זו שצריכה להגיד את המשפט הראשון.


אז איך עושים את זה? כשאתה רואה בחורה שעוברת מולך אתה פשוט מנופף ומחייך. חכה שהבחורה תגיד משהו, ועד שהיא לא אומרת משהו אתה לא אומר כלום.

יכול להיות שהבחורה עם הגב אליך. במקרה כזה עקוף אותה, הרם את היד ואז היא יכולה להגיב ב- "היי..."

או שהיא תשאל "אני מכירה אותך?" או משהו בסגנון.

אחרי הפתיח השקט אתה יכול להגיד לה "וואלה, ראיתי אותך וחשבתי שאת נראית מגניבה, יש לך וייב טוב. רציתי לבוא ולהגיד לך היי. איך קוראים לך? אני ..." ומשם לפתח שיחה.

 

הפתיח השקט הזה עובד טוב בעיקר במועדונים מפני ששם באופן טבעי אנחנו פחות מדברים מבדרך כלל.


ואיך השיטה הזו עובדת במועדון? כשאתה מבחין בבחורה שמוצאת חן בעיניך אתה יכול לנופף לה, ליצור קשר עין, להושיט לה את היד (אם יש לך קצת יותר בטחון – להציע לה להסתובב, להתקרב אליה או לקרב אותה בעדינות אליך) ואז לבוא ולדבר איתה.

הפתיח השקט דורש בטחון עצמי. אם אתה ממש מפחד לגשת לנשים אולי שווה להימנע ממנו, לפחות בשלב הזה. אבל אם בא לך לנסות – אתה תראה שהרבה פעמים זה יוצר תגובה של "אה.. מעניין... מי אתה?" וזו כבר התחלה טובה לשיחה מאשר "אה, עוד פעם מישהו בא להגיד לי שאני יפה..."

 

כפי שכבר אמרנו - אם אתה הולך להגיד לבחורה משהו שהיא שמעה 7000 פעם היא כנראה תגיב לזה בצורה אוטומטית "אה, תודה... תודה..." או "תודה, יש לי חבר", ואתה הרי לא רוצה להיות בקטגוריה של אותם בחורים שמתחילים איתה בלי סוף, נכון? אתה רוצה להיות ייחודי, שהיא תשים לב אליך.


אז בשביל להיות ייחודי אתה לא צריך לעשות משהו מאוד מאוד יצירתי, אלא משהו שהוא טיפה שונה. והפתיח השקט באמת עושה את זה.

 

וכמוהו, כל השיטות שהעלינו פה – אפשר לעשות אותם בצורה ייחודית ובצורה שונה, כדי לא להיות עוד אחד מ...

 

אבל אם אתה מאוד מפחד לגשת לנשים, ואתה לא יודע מה לעשות ולא יודע איך לקדם את השיחה, ויכול להיות שאתה אפילו מרגיש שהקושי הוא קצת יותר גדול כאן ושצריך התייחסות יותר אישית לבעיה.

אז אם מעניין אותך לשמוע לגבי השיטה שלנו ואיך אנחנו נוכל לעזור לך להתחיל שיחות עם נשים בטעם שלך אנחנו מזמינים אותך לשיחה בחינם לגמרי בה נבין בעזרת היועצים המנוסים שלנו איפה אתה נמצא כרגע מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה. לשיחת ייעוץ חינם לחץ כאן

 

 

 

 

674 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page