top of page
חיפוש

איך להתגבר על הפחד לנשק בחורה בפעם הראשונה?

עודכן: 26 בינו׳ 2021


זה יום של קיץ על שדרות רוטשילד,

הערב יורד, ואתם בדיוק אחרי גלידה.

יושבים קרוב ומדברים...


אתה מסתכל עליה

וכל פעם מחשבה מציקה אחרת

מונעת ממך לעשות את הצעד הזה!


מונעת מהשפתיים שלך לפגוש את שלה...


היא מוכנה?

היא רוצה בכלל?

היא לא תיבהל?


איך מתגברים על הפחד לנשק בחורה בפעם הראשונה?


4 תובנות חשובות:


1. נשיקה זה דבר חיובי- אחרי הכל, נשיקה היא הבעת חיבה בין שני אנשים, אין מה לחשוב על זה יותר מדי. במיוחד כשזה אקט כל כך חיובי בין שני אנשים בוגרים שמפגינים משיכה ורגש אחד כלפיי השני.


2. זה צפוי- היא כנראה מבינה שתהיה נשיקה, מצפה לזה ואף רוצה את זה. במיוחד אם אתם במצב של דייט, היא כנראה הייתה בכמה כאלה בעבר, ויודעת שזה משהו שקורה, והנושא הזה לא זר לה. לכן, היא לא תרגיש שנפלת עליה מהירח, כמו שאתה וודאי חושש.


3. גם היא רוצה- אם אתה עדיין מודאג מלגרום לה אי נוחות תזכור שאתה לא דוחף לנשיקה, אתה "מציע" נשיקה- לכן, כשזה יקרה, זה יקרה מרצון מלא של שני הצדדים. בהמשך הפוסט, אסביר בדיוק איך "להציע" נשיקה, בצורה נעימה.


4. זה דבר לגטימי ואפילו מושך- להימשך לבחורה, זו לא חולשה. לעשות עם זה משהו, זו אפילו חוזקה.לפני שמתחילים

מה הרקע?


מאיפה אתם מכירים? סביר להניח שאם הרגע הכרתם ברחוב ויצאתם לאינסטנט דייט, זה עלול להיות מעט מוזר לחלק מהבחורות להתנשק איתך.

אם הכרתם הרגע במועדון לעומת זאת, זה די הגיוני לצפות למגע פיזי ונשיקה בסביבה הזו, כי היא הרבה יותר מאפשרת מבחינה מינית.

לכן, חשוב לשים לב, באיזו מסגרת הכרתם, ואיפה אתם נמצאים עכשיו מבחינת ההיכרות שלכם.


אתם כבר בסיטואציה, שים לב לכמה דברים:


1. על מה אתם מדברים?


כדי ליצור אינטימיות שמובילה לנשיקה חשוב שהאווירה תהיה פתוחה וחיובית. הרגע הנכון לנשק אותה, ככל הנראה יהיה במסגרת שיחה חיובית, או לחילופין רגע רגשי עמוק בין שניכם.


לדוגמה: יצאתי עם בחור שדיברנו המון על דברים שמעניינים אותנו. בפעם הראשונה שהתנשקנו, בדיוק התחלתי לספר לו על משהו שעושה לי טוב ומרגש אותי, הוא התקרב תוך כדי שאני מדברת, ונישק אותי תוך שהוא קוטע לי את רצף הדיבור. הגוף שלו התקרב לשלי תוך שניות בודדות והתנשקנו.

זה לא הרגיש לי מוזר, זה כן קצת הפתיע. אבל הוא הרגיש שטוב לי, ונוח לי איתו, ולכן החליט לעשות את הצעד הזה. אבל חשוב לי לציין שהבחור הזה מתורגל בגיים, ומכיר את הדברים מקרוב, לכן הוא ידע בדיוק איך ומתי לעשות את זה. לכן,אל תנסו "להפתיע" אותה אם אתם לא בטוחים מה היא מרגישה. בעיקר קחו מהסעיף הזה את עיקרון הרגש והפתיחות בנושאי השיחה לפני הנשיקה.


2. איפה אתם נמצאים עכשיו?


חשבו לרגע איפה אתם נמצאים והאם זה נוח לה לדעתכם להתנשק איתכם במקום הזה. לפעמים חלק מהבנות יתביישו להתנשק בפומבי או ליד אנשים שהן מכירות. לכן, קחו את זה בחשבון.


3. מה הגוף שלה אומר?


הדרך הכי טובה לדעת שהיא בעניין שלך ורוצה להיות אינטימית איתך, היא דרך הבנת שפת הגוף שלה. אם היא מביטה בעיניים שלך, מחייכת הרבה, משחקת בשיער שלה, אלה סימנים ראשוניים למשיכה. אם הגוף שלה מופנה אליך, ואפילו רוכן קדימה- אלה סימנים עוד יותר מובהקים למשיכה. הסימנים ש"יסגירו" את הרצון שלה לנשיקה, וכשאתה רואה אותם, תהיה בטוח שזה זמן טוב הם- היא מביטה בשפתיים שלך ומשפילה אליהן מבט לעיתים קרובות. היא מחזיקה את הפנים שלה קרוב לשלך. היא מלקקת את השפתיים שלה לעיתים קרובות.

4. אתם קרובים מספיק?


האם פיזית, תתאפשר נשיקה כשתרצה לרכון לעברה ולנשק אותה?

איך אתם יושבים? אחד מול השני? באלכסון? תמיד מומלץ להתיישב במרחק נגיעה אחד מהשני.

חשוב שהמגע ירגיש טבעי ובלתי מתאמץ.


5. מה אתה מרגיש?


האם אתה מרגיש מוכן לנשק אותה? או שאתה סתם מרגיש לחץ לעשות את זה כי זה "מה שצריך" לעשות? חשוב שתרגיש בכל כולך מוכן להתנשק עם הבחורה שמולך.

אל תשכח שכוונה אמיתית היא זו שתגרום לדברים להרגיש אמיתיים וטבעיים.

אם היא תרגיש אתה לחוץ לסמן על זה וי כנראה שהיא לא תרגיש בנוח להיות אינטימית איתך. ומעבר לזה, מגיע לך לכבד את עצמך מספיק, כדי לקיים אינטרקציות רק עם נשים שאתה באמת נמשך אליהן. אל תזלזל בעצמך.


6. הנשיקה עצמה- איך "להציע" נשיקה ולא "לקחת" את הנשיקה?


ברגע שהבנת שזה זמן מתאים לנשיקה ואתה רוצה ללכת על זה, חשוב שתהיה הדרגתיות.

חשוב שתהיה מתורגל בלהחזיק מתח מיני עם בחורה, להביט לה בעיניים,להתקרב אליה לאט, או פשוט להחזיק לה את היד.

תשדר לה שאתה רגוע ולא ממהר לשום מקום. תתקרב לאט עם הפנים שלך לשלה, תוך שאתה מביט לה בעיניים, ככה היא תבין מה עומד לבוא. אם היא מוכנה, היא תצמצם את המרחק בינכם בעצמה, ותנשק אותך.

אתה "מניח" לה את האופציה, להתנשק איתך.


ואם אתה מרגיש שהפוסט הזה תרם לך מידע חדש, יש עוד הרבה.

בוא להמשיך ללמוד להצליח עם נשים

בכל מקום ובכל זמן-


אתה מוזמן להשאיר פרטים לשיחת ייעוץ בחינם לגמריבאהבה,

צוות תקשורת אמיתית
862 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page