top of page
חיפוש

איך להפוך שיחה משעממת לפלרטטנית (מוכח ועובד)


כל גבר חווה את זה - אתה מדבר עם בחורה שהיא בטעם שלך, ואתה מרגיש שהשיחה נהיית קצת משעממת אבל אתה לא יודע בדיוק מה לעשות כדי להצית את השיחה מחדש או להוסיף איזשהו פלפל. אתה באיזה סוג של מדרון חלקלק כזה עד שלאט לאט הבחורה מאבדת עניין ושוב, אתה מרגיש חסר אונים כי אתה לא בדיוק יודע מה לעשות.

 

בבלוג של היום נדבר על כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפוך את השיחות שלך להרבה יותר פלרטטניות ומעניינות! ואם היית יודע אותם ומיישם אותם, היית רואה שהשיחה משתנה לגמרי.

 חשוב שתדע שהדברים שאנחנו הולכים לדבר עליהם זה דברים שצריך להשתמש בהם בשיקול דעת נכון ובשיתוף פעולה עם הבחורה. לכן, גם אם נדבר על דברים כמו מגע, מיניות, להסתלבט, לעקוץ - אלה הם דברים שאתה צריך להבין שאנחנו עושים אותם מתוך מטרה שלשנינו יהיה כיף וטוב ביחד, ולא במטרה לעשות משהו על חשבון הבחורה. לכן, כל מה שיוצג פה, גם אם הוא נשמע קצת מטריד או נשמע שאנחנו עושים משהו בניגוד לרצונה של הבחורה, זה ממש ממש לא המקרה. אנחנו עושים דברים בקשב עם הבחורה ובתשומת לב, מתוך הבנה ששנינו רוצים שהשיחה הזאת תתקדם במימד מיני, שנינו נהנים וחוגגים, כביכול, את המיניות שלנו. יותר בגישה כזאת, ולא בגישה של "אני עושה דברים על חשבונך, ואם לא בא לך אז לכי תז?!@# " .ממש ממש לא.

 

דבר נוסף שחשוב שתדע לפני שנתחיל, זה שפלירטוט לא תמיד יעבוד לך במאה אחוז. זאת אומרת, פלירטוט זאת אינדיקציה כדי לראות האם הבחורה באמת נמשכת אליך. ואם אתה מנסה לפלרטט איתה ואתה רואה שהבחורה לא מעוניינת אז אתה כבר יודע שהבחורה הזאת כרגע לא מעוניינת בתקשורת מינית בינך לבינה, וזה בסדר, לא כל בחורה צריכה לקבל את זה. ולכן זה סוג של "מסננת" לשיחה ביניכם - כדי להבין האם הבחורה רוצה שהשיחה הזאת תתקדם במימד מיני או לא.

 
הוספת מגע בשיחה

הדבר הראשון שיכול להפוך את השיחות שלך לפלרטטניות באופן מיידי זה הוספה של מגע בשיחות ביניכם. מה שקורה לרוב הגברים כשהם מדברים עם בחורה זה שהם נשארים על הרובד המילולי. אבל חשוב להבין, (ואנחנו מדברים על זה גם בשיטת "חמשת השלבים") שיש שלושה רבדים לפלירטוט עם בחורה –

1.  הרובד הוורבלי, המילולי.

2.  הרובד של המגע, הפיזיות.

3.  הרובד האנרגטי. זאת אומרת התחושה, הוייב שאתה מעביר, העמידה במתח מיני וכו'


מגע זה בעצם אחד מהדברים האלה שאתם יכולים לעשות, שיוצר אפקט רק מעצם זה שאתה עושה אותו. זאת אומרת, אתה לא צריך לעשות את זה באמת בצורה מיוחדת. אתה יכול פשוט לגעת בבחורה, ואצל הבחורה כבר יופרשו הורמונים שעוזרים לתחושה הזאת של הקירבה ולתחושה הזאת של המיניות. 

 

אז תחשוב על זה - אם היה משהו שפשוט היית יכול לעשות אותו, שהיה עוזר לשיחה להיות הרבה יותר מעניינת ומינית, אז לא שווה לעשות אותו?

 

הרבה גברים מבינים שמגע זה משהו שיכול להועיל ולעזור. אבל יותר מזה, הרבה גברים מפחדים שהם ייצאו מטרידים שהם נוגעים בבחורה, שזה אולי לא מתאים וכולי וכולי.

 

אבל המטרה של השיחה ביניכם בסופו של דבר זה שהיא תתקדם, ואיך השיחה אמורה להתקדם ברובד המיני אם לא נגעת בה? זאת אומרת, תחשוב על זה ככה - אתם מתישהו רוצים להגיע למצב שאתם במיטה שוכבים, ולכן אתה צריך להתחיל לבנות את הדברים בהדרגה, כדי להגיע למצב שאתם תשכבו אחד עם השנייה.

 

זה לא הגיוני שאתם תורידו את הבגדים ישר בדייט, אלא צריכה להיות איזושהי הדרגה. והדרגה מתחילה במגע שהוא מאוד מאוד בסיסי כבר בתחילת התקשורת ביניכם. כבר בדקות הראשונות של השיחה אתה יכול לבדוק, לגשש ולהבין איך הבחורה מרגישה עם זה שאתה נוגע בה. וזאת אינדיקציה מאוד טובה להבין האם הבחורה פתוחה עם המיניות שלה, האם היא נמשכת אליך, איך היא מגיבה למגע באופן כללי.

 

אם אתה מנסה לגעת בבחורה והיא הולכת מאוד אחורה, או שהיא לא פתוחה למגע - זה כבר סממן שהוא פחות טוב. זאת אומרת שהבחורה לא כל כך מרגישה בנוח עם הקרבה שלך, היא לא כל כך מרגישה בנוח עם המיניות שלה או באופן כללי משהו כאן לא מסתדר. ולכן חשוב שכבר תנסה, בין אם זה בדייט או בתקשורת ראשונית, לגעת בבחורה בצורה שלא מפעילה עליה יותר מדי מתח, כמו מגע אגבי כזה עם גב היד שלך לאזור של הכתף שלה או ליד האחורית שלה . אבל כבר כדי לגשש ולהבין, וגם כמובן שזה מציב את זה שאתה בא כגבר מיני, וזה כבר הופך את השיחה להרבה יותר פלרטטנית.

 

כשאתה משלב מגע בשיחה עם הבחורה, אז מה שקורה זה שאם הבחורה מגיבה לזה בצורה טובה, אז כבר השיחה נהיית פלרטטנית יותר והיא תימשך אליך יותר. ואם הבחורה מגיבה לזה בצורה לא טובה, אז אתה יודע שיכול מאוד להיות שאותה הבחורה לא כל כך נמשכת אליך או לא כל כך פתוחה למגע. יש נשים שתיגע בהן ויבקשו ממך להפסיק, וזה בסדר. פשוט תפסיק. אולי תוכל לנסות עוד פעם בצורה אחרת בהמשך, אם הבחורה תרגיש יותר בנוח, אבל ברמת העיקרון, אתה כבר יכול להבין שהבחורה הזאת לא רוצה שתיגע בה, וכנראה שהשיחה הזאת לא תתקדם במימד המיני.

 
פלירטוט בדרך השלילה

הרבה גברים רגילים להחמיא המון לנשים, וזה מעולה. זו גם דרך מצוינת להוסיף פלירטוט - לבוא ולהגיד לה "וואי, אהבתי את השמלה שלך, אהבתי את הנעליים שלך"... זה אחלה. אבל דווקא פלירטוט בדרך השלילה זה בעצם יכול להיות כלי שאתה יכול להשתמש בו על מנת להוסיף איזשהו פלפל לשיחה, וזה משהו שרוב הגברים לא עושים.

 

יש הרבה סוגים שונים של רגשות. יש לנו סוגי רגשות שנחשבים יותר חיוביים וסוגי רגשות שנחשבים יותר שליליים. הרבה גברים שהם רוצים לנהל שיחה מינית עם בחורה הם מתמקדים בעיקר בסוגי הרגשות החיוביים. הם מנסים להרים לבחורה ולגרום לה לחייך ולצחוק והכול. אבל כשאתה יותר מדי מחמיא לבן אדם ואתה מאדיר אותו, הרבה פעמים הוא יכול לקחת את הדברים האלה בסוף כמובן מאליו, ומדי פעם יכול להיות שזה רעיון טוב סוג של לעקוץ ולהסתלבט. עכשיו, המטרה כאן היא לא לפגוע בבחורה, אלא ליצור איזשהו שינוי קצת ברגשות. כי אנחנו צריכים להבין שנשים יותר נהנות מגלים של רגשות מאשר מאיזושהי עלייה. וגם כבני אדם אנחנו נעריך יותר את העלייה אם הייתה איזושהי ירידה.

 

עכשיו, עקיצה זה לא אומר לרדת עליה או להוריד לה את הביטחון או את הערך העצמי שלה. אנחנו מדברים על דברים קטנים שהיית עושה עם חברים שלך אפילו, שפשוט תוכל להביא את זה לידי ביטוי עם הבחורה. כי כשאנחנו עם החברים שלנו בסביבה של גברים אנחנו מרגישים בנוח להסתלבט, לעקוץ, וכמובן שהכול בכיף ובמטרה טובה, אבל כשגברים מדברים עם נשים פתאום הדברים האלה לא באים לידי ביטוי, כי הם מפחדים לסכן את השיחה, הם מפחדים שהבחורה אולי לא תאהב את זה או לא תהנה מזה. אבל גם הבחורה רוצה להרגיש בנוח איתך, וגם נשים הן בנות אדם, וגם נשים מסתלבטות על חברות שלהן ועם ידידים שלהן, ולכן התקשורת הזאת היא מאוד בריאה וטובה.

 

דוגמה לפלירטוט על דרך השלילה זה למשל לגבי השם שלך. לצורך העניין, אם אתה מדבר עם בחורה והיא שכחה את השם שלך אתה יכול להגיד בחיוך משהו כמו "תראי עדן, אם את לא תזכרי את השם שלי זה לא יעבוד בינינו". יש פה סוג של "פסילה" ועניין כזה של הסתלבטות. זה נראה שאני עושה את זה מצד אחד בהומור, אבל מצד שני יש פה איזשהו מתח ולחץ שאני מפעיל כאילו על הבחורה, "תזכרי את הפאק?#@! שם שלי, עדן. כאילו, כבר דיברנו חמש דקות, מה, את לא זוכרת השם שלי??" ויש פה איזשהו וייב מגניב כזה שאתה יכול להעביר, וזה כבר הופך את השיחה להרבה יותר פלרטטנית.


כי תחשוב על זה - לאיזה גבר יש את הביצים לבוא וכביכול לאתגר את הבחורה על דבר שכזה?

נשים כן מתעצבנות עלינו שאנחנו שוכחים את השם שלהן. אז למה שאנחנו לא נעשה את אותו הדבר? זה מראה בטחון עצמי, זה מוסיף קלילות, שנינות, הומור. תנסה את זה.

רק תשים לב שאתה מחייך בסוף. ושוב, המטרה היא כאן לעשות את זה בתחושה של ביחד.

 
נושאי שיחה מיניים ומעניינים

דבר נוסף שיכול להוסיף פלפל ויכול לגרום לשיחה שלכם להיות יותר מעניינת זה לדבר על נושאי שיחה שהם מיניים ומעניינים. חשוב להבין שהנושאים האלה הם לא בהכרח קשורים לסקס, אבל הם מעבירים איזושהי אווירה שהיא יותר קלילה, ספונטנית ומינית, ואלו נושאי שיחה שאתה רוצה להתמקד בהם כדי להפוך את השיחה לפלרטטנית יותר.

 

הרבה פעמים השיחה היא תוצאה של רצף הדברים שאנחנו מדברים עליהם. אז אם אנחנו מדברים על דברים שנחשבים יותר ספונטניים, הרפתקניים ומיניים, אז השיחה באופן טבעי תתקדם למקום הזה, וזה כמובן מקום שמאפשר יותר מיניות.

 

נושאי השיחה שאנחנו רוצים להתמקד בהם בעיקר זה טיולים, הרפתקאות, קעקועים, מסיבות, שתייה. ולמה אנחנו רוצים להתמקד בהם? תחשוב על זה - כשאני מדבר על טיול, המוח לא מבדיל בין דמיון למציאות, לכן אני יכול לדבר על הטיול ואני יכול להיכנס להלך הרוח שהייתי בטיול, וגם הבחורה יכולה להיכנס איתי ולהישאב אל תוך האנרגיה הזאת.

 

ומה זה בעצם טיול? טיול למעשה זה זמן שבו אתה מרגיש חופשי, ספונטני, חופשי מדאגות, יכול לבטא את עצמך כמו מי שאתה. ואם אתה מעביר את הרגש הזה לבחורה, אז היא יכולה להרגיש גם אותו הדבר. וכמובן שנשים הרבה פעמים בטיולים שוכבות עם יותר גברים ועושות יותר סטוצים מאשר ביום יום, בגלל שהן מרגישות יותר בנוח ושאין השלכות של מה שהן עושות. אז טיולים זה מאוד מאוד טוב.

 

כנ"ל גם לגבי שתייה, מסיבות - בעצם אנשים ששותים הם אנשים שיש להם חוש הרפתקני יותר באותו הרגע, והם רוצים לחוות יותר...

 

קעקועים - הרבה פעמים מקושרים לספונטניות. "עשיתי את הקעקוע הזה בלהט הרגע. בא לי היה לעשות קעקוע". הרבה פעמים קעקועים זה גם סוג של "לזרוק זין" על החברה ועל המוסכמות החברתיות (שזה משהו שאנחנו מאוד נרצה לעשות, אם אנחנו רוצים למשל לשכב עם בחורה בדייט ראשון, שזה סוג של מוסכמה חברתית שנרצה לשבור) ואז אנחנו מעבירים את ההלך רוח של הבחורה, אנחנו משנים אותה לכיוון שהוא יותר פלרטטני ומיני. לכן אנחנו רוצים להתמקד בנושאי השיחה האלה, שמובילים אותנו אל תוך הלך רוח שאנחנו יותר מעוניינים בו.

 
ודבר אחרון שחשוב שתדע זה שמה שלא עולה למעלה יורד למטה.

כל הדברים שדיברנו עליהם כאן זה בעצם הזדמנויות בשבילך לבוא ולפלפל קצת את השיחות שלך,

ובעצם העיקרון האחרון שאנחנו נוגעים בו כרגע, של מה שלא עולה למעלה יורד למטה, אומר שאם אתה מרגיש מאוד בנוח בשיחה עם הבחורה ואם היא מרגישה יותר מדי בנוח, אז השיחה למעשה לא נשארת באותו הקו והיא גם לא עולה, היא יורדת למטה. לכן, אתה רוצה לוודא שכשאתה מנהל שיחה עם בחורה אתה כל הזמן מתקדם. ואיך אתה יודע מתי אתה מתקדם ומתי אתה לא? בדיוק בשביל זה אתה רוצה שתהיה לך איזושהי שיטה שאתה תבין מהם השלבים שאתה צריך לעבור כדי להגיע למצב שאתה בשלב הסופי, שזאת המטרה ולשם אתה רוצה להגיע.

 

אבל אם אתה עדיין מרגיש שאתה לא יודע איך ליצור שיחות מעניינות ופלרטטניות עם בחורות ולהפוך אותן לשיחות שיובילו אותך למטרה שלך, ואם תרצה להכיר ולתרגל את שיטת "חמשת השלבים" שלנו שתסביר לך שלב אחרי שלב מה אתה צריך לעשות כבר מהרגע שהתחלת לדבר עם בחורה עד השלב שבו אתה מסיים את התקשורת ביניכם, שזה סקס, דייט, זוגיות ומה שאתה רוצה למעשה... אתה מוזמן להירשם לשיחה בחינם לגמרי , בה נבין בעזרת היועצים המנוסים שלנו איפה אתה נמצא כרגע מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה.

 

776 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page