top of page
חיפוש

איך לגרות בחורה + 5 נקודות מגע שכל גבר צריך להכיר

אתה מכיר בחורה, או שאולי יצאת לאיזשהו דייט עם מישהי שמוצאת חן בעיניך, ואתה רוצה להבין מה הם הדברים שאתה צריך לעשות כדי שאותה בחורה תימשך אליך?

 

אז האמת היא שהפתרון זה פשוט לגרות אותה. אבל לגרות אותה זה לא כזה פשוט...

 

ולכן בבלוג היום אנחנו הולכים לתת לך כמה כלים, מתוך המון המון שנים של ניסיון אישי שלנו ומניסיון של מאות מתאמנים שלנו, שתוכל ליישם כבר מהדייט הבא שלך.

 


הכלים האלו שאנחנו הולכים לתת לך היום אלו דברים שעובדים! זאת אומרת, שאם אתה תיקח את הדברים שאנחנו ניתן לך אתה תבין איך לגרות נשים בצורה אפקטיבית יותר.

ולמה בכלל אתה רוצה לגרות נשים? אם אתה רוצה שמשהו יקרה ביניכם בצורה אינטימית כזאת או אחרת, אז אתה צריך ללמוד איך לגרות אותן.

 

אבל בוא שניה ננסה להבין מה המשמעות של זה - אם אתה בתור גבר רוצה להגיע למיטה עם אותה הבחורה, להתנשק איתה, להיות במצב אינטימי, רומנטי עם מישהי שמוצאת חן בעיניך, אתה צריך שמשהו יקרה. אבל המשהו הזה הוא לא משהו שכלי.

 

הרבה גברים חושבים שאם הם יחשבו או אם הם יגידו משהו כמו שצריך אז זה יתקדם. בפועל, נשים הן ייצור רגשי, והן מונעות על פי הרגש. כשאנחנו חושבים על איך לקחת את הדברים בינינו לבין הבחורה לשלב הבא, מה שנקרא, אנחנו צריכים לחשוב במונחים של רגש.

 

וגירוי, אם היינו צריכים להגדיר אותו, אז הוא למעשה סוג של רגש מסוים, או הורמונים שזורמים לבחורה בתוך הגוף. וזה משהו שאתה יכול ליצור.

 

עכשיו, בוא נהיה כנים - אתה לא לוחץ על כפתור ואז פתאום נוצר גירוי, אלא אתה אומר או עושה או מתנהג בצורה מסוימת שיוצרת אצל הבחורה את הרגש הזה.

 

הרבה גברים לומדים את השיטה של איך ליצור גירוי אצל הבחורה דרך צפייה בסרטים, צפייה בחברים שלהם, במשפחה שלהם או משהו בסגנון, ועל ידי זה הם מנסים להבין איך מערכות יחסים אינטימיות בין אנשים נראות. אבל בפועל הדברים האלה לא ממש עובדים להם.

 

אז בוא נדבר על מה כן עובד ואפילו נדבר על חמש נקודות מגע שהרבה גברים מפספסים!

 


אבל לפני שנתחיל, קודם כל אנחנו רוצים שתבין רגע את הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי גבר שמצליח לגרות בחורה בצורה טובה –

 

1. היא, ספציפית

הדבר הראשון שאתה צריך ללמוד לעשות כשאתה מדבר עם מישהי (וזה משהו שנכון לגבי כל הנשים) זה לגלות מה מגרה את אותה הבחורה הספציפית.

 

אי אפשר לקחת סכמה מסוימת ולהגיד זה עובד על כל הנשים. כי זה לא יעבוד. כל בחורה יש לה חשיבה מסוימת, תפיסה מסוימת, דרך מסוימת שבה היא רואה את המציאות, ואתה לא יכול לבוא ולהגיד "אני הולך לעשות בדיוק ככה, אותו דבר, על מגוון רחב של נשים" כי זה פשוט לא יעבוד לך.

 

גבר שהוא מוצלח עם נשים זה גבר שיכול לעשות התאמות בין בחורה לבחורה שהוא יוצא איתן. יש נשים שיותר יתחברו למגע, יש נשים שיותר יתחברו למילים ויש נשים שיותר יתחברו לאנרגיה, ל"וייב", למה שאתה משדר. אתה לא יכול לדעת בוודאות כשאתה מכיר בחורה ברחוב אחרי דקה או שתיים למה היא הכי נמשכת. זה משהו שאתה צריך להיות סקרן לגביו.

 

עכשיו, הסקרנות זה לא לבוא ולשאול אותה "תגידי, מה עושה לך את זה? מה מגרה אותך?" זה לאו דווקא מה שיגרום לה להיפתח בפניך ולספק לך את התשובה האמיתית. יכול להיות שהיא תיתן לך תשובה שהיא נכונה מבחינה חברתית. היא יכולה להגיד משהו כמו "אני אוהבת שגבר מדבר אליי בביטחון. אני אוהבת שנוגעים בי", אבל זה לאו דווקא הדבר הספציפי שמדליק אותה.

 

איך היא אוהבת שמדברים איתך, איך היא אוהבת שנוגעים בה - אלו דברים שאתה צריך להיות סקרן ויותר לשאול את עצמך מאשר לשאול אותה. ואם אתה כן שואל אותה, זה לא צריך להיות שאלות ישירות. זה יכול להיות משהו יותר עקיף. לצורך העניין, אתה יכול לדבר על זה נגיד שיש גברים שלא נוגעים בנשים. אתה יכול להגיד "יש גברים שלא נוגעים בנשים, מה את חושבת על זה?" ואז לפי התשובה שלה אתה תראה מה היא חושבת לגבי מגע באופן כללי.

 

ואז אתה אולי טיפה יכול לחקור יותר: "אוקיי, ונגיד וגבר היה נוגע בך. לאיזה סוג מגע את יותר מתחברת? סוג מגע יותר דומיננטי או יותר רך?" ואז משם אתה יכול להגיע יותר ל"בשר", לעניינים הג'וסיים... אבל שוב, זה נכון שכדאי שאת התשובה שהיא נותנת לך תזכור טוב, אבל הדרך הכי טובה באמת לדעת מה מגרה אותה זה לעשות כל מיני דברים ולראות למה היא מגיבה יותר טוב. ואז הדבר שהיא מגיבה אליו יותר טוב - זה הדבר שאתה תמשיך לעשות.

  

2. קצת וזהו

אחרי שהבנת מה מגרה את אותה הבחורה בצורה ספציפית, מאוד מאוד חשוב שתבין שגירוי זה לא לעשות המון המון. להיפך, גירוי זה להראות שאתה יכול לעשות את זה המון, אבל בפועל לעשות מעט. ולמה הכוונה?

 

נגיד ונגעת בבחורה, ואתה רואה שהיא מאוד נמשכת למגע. אתה יכול להמשיך לגעת בה ולגעת בה ולגעת בה... או שאתה יכול להציג את זה בצורה יותר משחקית - אתה יכול לגעת בה, להפסיק לגעת בה, ואז לגעת בה שוב עוד כמה פעמים, ואז להפסיק לגעת... וזה נקרא "קדימה ואחורה".

 

אחד מהדברים שהכי מגרים נשים זה המחשבה של "הוא יכול לעשות את זה, אבל הוא לא עושה את זה". נגיד לצורך העניין, ניקח את עניין הנשיקה - הלך דייט מאוד מאוד טוב, אתה מסתכל על הבחורה בעיניים, אתה רוצה ללכת על נשיקה. ומה הרבה גברים חושבים כשהם מנסים ללכת הנשיקה? הולך הולך, לא הולך לא הולך...

 

אבל בפועל, זה לא מה שמגרה נשים. מה שמגרה נשים זה שיש איזושהי בנייה מסוימת אל עבר הנשיקה, ואז הדובדבן שבקצפת זו הנשיקה. אז מה שהייתי מציע לך זה לשאול את עצמך, איזה תהליך אתה יכול לעשות, כדי שהבחורה מאוד מאוד תרצה להתנשק איתך, ואז אתה תחליט מתי אתה עושה את זה.

 

לצורך העניין, אחד מהדברים שאתה יכול לעשות, זה לגעת בבחורה, להתקרב לנשיקה, לתת נשיקה קטנה לשפתיים, ללכת אחורה ולתת לבחורה לבוא אליך. או שאתה יכול לתת נשיקה קטנה להראות כאילו אתה בא לפתוח את הפה כדי להכניס את הלשון לנשיקה ואז לקחת צעד אחורה. ואם אתם כבר בחדר המיטות אתה יכול להוריד לה את הכתפייה של החזייה ואז להחזיר, אתה יכול גם להרים לה טיפה את החולצה ואז להוריד בחזרה.

 

אלו דברים שמאוד יכולים לעשות את זה לבחורה, פשוט בגלל העובדה שהראית שאתה מסוגל לעשות את זה, אבל משום מה לא נתת לה את כל הסיפוק והיא רוצה עוד. אז כל העניין הזה של קדימה ואחורה, גורמים לבחורה לתהות למה הוא לא הולך עד הסוף.

 

ויש הרבה גברים שפשוט לא הולכים על זה כי הם מפחדים. וזו טעות. אתה חייב להראות לבחורה שאתה עושה את זה בביטחון. אתה מוריד את החזיה בביטחון, אבל אתה משאיר את החזיה שם. אתה מוריד לה טיפה את הכתפייה, אתה נוגע באזור ואתה מחזיר. זאת אומרת הדברים האלה זה משחק הגירוי האמיתי, ולא ישר לנשק, להיכנס למיטה, להוריד את הבגדים, עשר דקות וזהו סיימנו...

 

לכן חשוב לזכור שכדי לגרות בחורה, אתה צריך סוג של להראות לה שאתה מסוגל לעשות משהו ולא לעשות אותו, או לגרום לה לדמיין אותך עושה משהו, ואז היא פשוט תחכה שאתה תעשה את זה.

 

אם אתה מדבר עם הבחורה, והיא רואה שאתה משדר ביטחון עצמי, ואולי אתה אפילו מספר לה איזשהו סיפור על חוויה מטורפת שהייתה לך בחו"ל או על משהו ספונטני שקרה לך, אז היא מתחילה לדמיין ולראות אותך כבן אדם ספונטני, ואז המוח של הבחורה לפעמים ילך למקום שהוא קצת יותר מיני.

 

חשוב שתזכור שאם השיחה באופן כללי תהיה מינית, ולצורך העניין, אתה והבחורה תדברו על סקס באופן ישיר, אז הבחורה מתחילה לחשוב לעצמה "מממ... מעניין איך הוא במיטה". זה משהו שקורה. עכשיו, זה משהו שיכול להיות שקורה בתת המודע של הבחורה, אבל כשגבר מתחיל לגרות בחורה, אפילו ברמה בסיסית - לגעת, להכניס נושאי שיחה מיניים (שאגב, עשינו על זה סרטון. חפש אותו – "נושאי שיחה שמובילים לסקס", אם אתה רוצה קצת להבין בנוגע לזה) אז המוח של הבחורה מתחיל ללכת לכיוון הזה.
 אז הבנו שלגרות בחורה זה לא משהו שאתה עושה, אלא יותר איזושהי התנהגות מסוימת, משהו שאתה מעביר לבחורה, איזשהו וייב מסוים כזה שקיים בשיחה, ובסופו של דבר זה מוביל לגירוי. עכשיו, חשוב להבין שכשהבחורה מגורה, היא תקבל החלטות שונות מאשר כשהיא לא מגורה.

 

בחורה מגורה, תרצה יותר לשכב איתך, היא יותר תרצה לעשות איתך דברים, מאשר מישהי שאתה פשוט מנהל איתה שיחה אפלטונית ורגילה. ואחת מהדרכים היותר אפקטיביות לגרות בחורה זה לגעת בה. אבל כשאנחנו אומרים "לגעת" אנחנו מדברים על מגע מאוד בסיסי.

 

ויכול מאוד להיות בכלל שאתם כבר נמצאים במצב שהוא אינטימי יותר, אולי כבר אחרי שהתנשקתם, אולי בחדר המיטות... ויש דברים שאתה יכול לעשות שפשוט ידליקו אותה בטירוף ויהפכו את החוויה המינית שלכם להרבה יותר טובה!

 

אז בוא נדבר על חמש נקודות מגע (שרוב הגברים מפספסים) ויש מצב שבכלל לא חשבת עליהם –


א. הצוואר

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות אם אתה רוצה לגרות בחורה מבחינת המגע שלך, זה ליטוף בצוואר. הרבה גברים אוהבים את הצוואר - הם אוהבים לנשק אותו, הם אוהבים אולי לנשוך אותו, אולי אפילו לעשות היקי (סוג של סימון טריטוריה כזה).

 

אבל אם אנחנו מדברים על לפני הסקס או לפני שהתנשקתם או משהו שמוביל למשהו אינטימי יותר, אתה יכול פשוט לקחת טיפה את הציפורניים שלך ולהעביר אותם בעדינות על הצוואר שלה, עד שאתה מגיע לאזור האוזן. ואתה יכול גם לשחק באזור האוזן טיפה עם האצבע שלך.

 

כמובן שאתם צריכים להיות די קרובים אחד לשני, ואתה צריך להרגיש בנוח איתה והיא צריכה להרגיש בנוח איתך. ובדייט זה יכול להיות מעולה! אם אתה מלטף את אזור הצוואר ואתה עושה לה סוג של "קיצי", זה משהו שיכול להיות מאוד מאוד נעים לבחורה. ומכאן, נגיד שאתה נוגע טיפה באזור העורף שלה, אתה יכול גם להגיע לראש... ואז אתה יכול אולי לקרב אותה לנשיקה פתאום.

 

כל האזור הזה של הצוואר, זה אזור שהוא מאוד רגיש, וכשבחורה חושפת בפניך את הצוואר שלה, זה מראה שהיא מרגישה בנוח איתך. ולגעת באזור הזה זה מפעיל המון המון גירוי אצל הבחורה.

 


ב. ירכיים

נקודת מגע שנייה שרוב הגברים מפספסים זה כל אזור הירכיים. לצורך העניין, אם אתה והבחורה מתנשקים או שאתם במצב אינטימי יותר, או אפילו גם לפעמים לפני הנשיקה העניינים מתחממים, אתה יכול ללחוץ על הירכיים.

 

אם תסתכל על הרגל אז יש את החלק של הארבע הראשי, שזה החלק הגדול יותר, יש את אזור הברך, ואתה יכול ללחוץ איפשהו בצד, איפה שהשריר של הרגל.

 

רק שים לב שזה אזור שיכול להיות כואב לבחורה, כי זה אזור שיכול להיות שאין בו הרבה בשר. אבל אם אתה עושה אותו חלש, אז יש איזושהי תחושה, אולי של טיפ טיפה כאב, וזה משהו שיכול להדליק בחורה, במיוחד אם הבחורה אוהבת שנוגעים בה בצורה חזקה.

 

עכשיו, חשוב מאוד לא ללחוץ חזק מאוד על ההתחלה, אלא ללחוץ חלש מאוד, לראות איך הבחורה מגיבה, ואם אתה רואה שזה מדליק אותה אז תנסה ללחוץ חזק יותר. והתגובה הכי טובה שאתה יכול לקבל זה שהבחורה מתחילה לקפוץ כזה ונפתחות לה העיניים, ואתה רואה שזה מאוד מאוד עושה לה את זה. אז אתה יודע שזה סוג מגע מסוים שמאוד מדליק אותה.

 

אבל אנחנו לא ממליצים לך לעשות את זה הרבה. תעשה את זה קצת, גם כדי להראות איזושהי דומיננטיות מסוימת, שזה משהו שמאוד מדליק בחורה, אבל גם צריך לוודא שזה בזמן מסוים שאתם מאוד קרובים אחד לשני ושהיא מרגישה איתך בנוח.

 ג. החלק האחורי של הראש

נקודה שלישית זה כל האזור של הראש האחורי. זה אזור שבדרך כלל תמיד מתפספס לגברים. האזור הזה, האזור של מאחורי הראש, איפה שהשיער שלה, זה אזור שמה שאנחנו ממליצים לך לעשות זה אם אתם במצב אינטימי תשתמש בזה! והסיבה שאנחנו ממליצים לך להשתמש בזה, זה כי זה אזור שהוא מאוד נעים לבחורה וגם מאוד מגרה.

 

אז מה שאתה יכול לעשות זה אם אתם לצורך העניין מתנשקים או שכבר עשית את המגע הזה על הצוואר, אתה יכול להעביר את היד מאחורי הראש (נגיד שיש שיער, אז אתה יכול ממש להיכנס עם האצבעות בין השיער. רק לשים לב שאתה לא מושך לה בשערות) ולהגיע לאזור הגולגולת. ואז בעדינות תעשה איזשהו מסאז' לקרקפת עם הציפורניים. אתה תראה שהעיניים של הבחורה הרבה פעמים זה נעצמות. זה מאוד מאוד נעים, מן מסאז' עדין כזה. ואז מה שאתה יכול לעשות (אולי קצת יותר למתקדמים) זה טיפה טיפה למשוך לה את השיער אחורה. לא כדי להכאיב לה! פשוט טיפה להוריד לה את הראש אחורה, לראות איך היא מגיבה. זה מאוד מאוד מגרה את הבחורה.

 

אז גם, שוב, אנחנו מדברים כאן על דומיננטיות, אנחנו מדברים על זה שהבחורה סוג של מתמסרת למגע שלך. ומכאן אתה יכול להוביל, נגיד, אם הורדת את הראש שלה, אז אתה יכול לנשק לה בצוואר, ומשם לזרום. זה משהו שמאוד מאוד עושה לה את זה.

 

ד. האוזן

עוד נקודת מגע שהרבה גברים מפספסים, זה אזור האוזן. זה אזור שיכול להיות מעולה למועדונים, או לדייט לצורך העניין.

 

אם אתה רואה שהעניינים מתחממים, והבחורה מתקרבת אליך, נגיד, ואתם במועדון ואתם רוקדים אחד ליד השנייה, ואתה מקרב אותה אליך ואתם רוקדים בצורה אינטימית, אתה יכול להתקרב לאוזן שלה ולנשוף אוויר חם ככה באזור האוזן. ואם אתה מרגיש מאוד בנוח איתה, אתה יכול אפילו לנשוך בקטנה את התנוך שלה. לא משהו כואב, רק בקטנה לנשוך. ותראה איך היא מגיבה.

 

וחשוב שתבין שכל העניין הזה של דומיננטיות הרבה פעמים, זה לא צריך להיות משהו שהוא אלים. להיפך, דווקא רוב הנשים פחות נמשכות ל"וייב" האלים הדומיננטי. צריך להבין שדומיננטיות זה עניין פסיכולוגי. אז גם אם אתה נושך קצת את האזור הזה, זה סוג של הבעה מסוימת של דומיננטיות והבעה מסוימת של כריזמה וביטחון, וזה מאוד מאוד עושה את זה לבחורה.

 

ה. השפה

הנקודה החמישית זה אזור השפה. באזור הזה אתה יכול להשתמש באצבע שלך ואתה יכול להשתמש בפה שלך...

 

ומה עושים הרבה גברים? הם פשוט הולכים על הנשיקה, והם בולעים את הבחורה ונכנסים לזה, ויכול להיות שהבחורה נדלקת מזה (נשיקה זה מדליק), אבל אם אתה רוצה ליצור סיטואציה שהבחורה מרגישה שהולך לקרות משהו, ואתה רוצה שהיא תהיה מגורה, אז מה שאתה יכול לעשות זה להסתכל לה בעיניים, ואז עם היד לעבור לסנטר ולהתקרב אליה וסוג של לנשוך לה אולי קצת את השפה. קצת לנשוך לפני שאתם מתנשקים, או כשאתם מתנשקים לעשות את זה.

ואל תהיה מופתע אם יהיו נשים שפשוט יעשו לך את זה באמצע הנשיקה!

 לסיכום, כל הדברים שנתנו לך כאן בעצם זה צריך לבוא כחלק מתהליך הגירוי. זה לא - אני מדבר איתה, אני מדבר איתה ואז אני עושה מה שאופק ומיכאל אמרו לי...

 

הדברים האלו שאנחנו נותנים לך אלו דברים שהם צריכים לבוא בהדרגה, תוך כדי זה שאתה קשוב לבחורה, ואתה לא עושה משהו כדי לגרות אותה, אלא אתה עושה את זה כחלק מתהליך הגירוי.

 

ואתה צריך להבין שאתה רוצה להסתכל על גירוי, כתהליך אחד גדול. ולא מ-1 למאה. להיפך, 1 למאה זה לא תהליך גירוי, זה פשוט עשית משהו וציפית שיקרה משהו. אז מה שצריך לעשות זה לראות גירוי כפשוט מכלול שלם של דברים שאתה עושה, שבסופו של דבר גורמים לבחורה לרצות לשכב איתך או להיות איתך בצורה אינטימית יותר, וזה כמובן פתח לכל מיני מערכות יחסים אחרות, כמו יזיזות, זוגיות וכו'.

 

והדרך הכי אפקטיבית לגרות בחורה זה לעבוד בשלבים. ואם אתה רוצה ללמוד את השלבים שלנו, הדברים שאנחנו מלמדים את המתאמנים שלנו ממש שלב אחרי שלב, עד למצב שבו הם יוצאים לדייטים ושוכבים עם בחורות – אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים לשיחת ייעוץ בחינם לגמרי.

 

בשיחה הזאת אנחנו נבין בעזרת היועצים המיומנים שלנו בדיוק איפה אתה נמצא מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו והמומחים שלנו נוכל לעזור לך כדי לקחת שליטה מלאה עליהם.

848 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page