top of page
חיפוש

איך לגרום לבחורה לעשות עליך מהלך

אם יש מישהי שאתה מכיר, שהיית רוצה שהיא תעשה איזשהו צעד, איזשהו מהלך עליך או באופן כללי היית רוצה שיהיה לך יותר קל עם נשים - הפרק הזה הוא בשבילך!

 

בבלוג של היום נדבר על הדברים שאתה צריך לעשות בתור גבר כדי לגרום לבחורה לעשות עליך מהלך, ממש פשוטו כמשמעו.

 

הרבה גברים לא מאמינים בכלל שזה אפשרי שנשים יעשו עליהם מהלך. חשיבה נפוצה של גברים וסוג של אמונה מגבילה זה שהגברים הם אלה שתמיד צריכים להתאמץ, ונשים לא עושות כלום. אז דבר ראשון אנחנו כאן כדי לנפץ את המיתוס הזה - נשים עושות הרבה, זה פשוט דברים עדינים ודברים שאתה לא שם לב אליהם.

 

זה לא אומר שרק אתה עושה או זה שצריך לעשות דברים. בתקשורת צריך להיות איזשהו 50-50, איזשהו איזון בינך לבין הבחורה, ואתה לא יכול לצפות שרק אתה תעשה ושהיא פשוט תעמוד שם ולא תעשה כלום. ויותר מזה, אם היא מסכימה למשהו שאתה עושה זה משהו שהיא עושה - כי היא צריכה להסכים. זה משהו אקטיבי. וגם אם זה נראה עדין ואתה אולי מפספס את זה, זה לא אומר שרק אתה זה שצריך לעשות את המאמץ.

 

דבר נוסף שהרבה גברים חושבים זה שנשים עושות מהלך רק על גברים חתיכים וגברים שנראים טוב, ושעליהם זה בטח לא יעבוד. אתה חייב להבין שנשים עושות מהלכים לא רק על בסיס כמה "הוא" יפה. החשיבה הנשית לא עובדת ככה. נשים עושות מהלך על מישהו שהוא אטרקטיבי בעיניהן ועושה את הדברים הנכונים שאנחנו הולכים לדבר עליהם בפרק הזה. יש גברים שלא נראים טוב שעושים את הדברים האלה ולגמרי קורה שנשים עושות עליהם מהלכים. זאת המציאות.

 

אבל לפני שמתחילים חשוב שנבהיר - ברוב המקרים הבחורה לא תעשה את הצעד הראשון. זאת אומרת, אם יש לך איזושהי פנטזיה כזאת שמישהי תבוא ותתחיל איתך, ותיקח אותך אליה הביתה מבלי שתעשה כלום ופשוט תהיה שם כמו דחליל, כנראה שזה לא יעבוד.

 

מה שכן, הצעד הראשון בדרך כלל שמור לגברים, והסיבה היא מאוד פשוטה - בסופו של דבר אנחנו כגברים התפקיד שלנו הוא ליזום ולהוביל - זה התפקיד של האנרגיה הזכרית. התפקיד של האנרגיה הנקבית, ברוב הפעמים שזה יותר קשור לנשים, זה לדעת להיות מובלת. לכן, אם אנחנו מדברים על להתחיל עם בחורה, סביר להניח שאתה זה שתתחיל את השיחה.

 

עכשיו, אם אנחנו מדברים על לגרום לבחורה לעשות עליך מהלך אז זה יהיה בשלבים היותר מתקדמים של התקשורת ביניכם, ולפני שנבין איך לעשות את זה חשוב שנעשה תיאום ציפיות כאן, כי צריך להיות ריאליסטי ולהגיד שסביר להניח שכל מה שתלמד כאן יהיה פרקטי על בחורה שאתה כבר מכיר, שיש ביניכם איזושהי תקשורת או דייט ראשון או שיש היכרות ראשונית.

 

אם תיישם את הדברים שנדבר עליהם כאן זה גם יעזור לך בדייטים, זה יעזור לך באופן כללי בשיחות עם נשים (אולי יש איזושהי מישהי בעבודה שהיית רוצה שתעשה איזשהו מהלך), בכל אופן כל הדברים האלו יתרמו לך ויעזרו לך בשלבים שאתה כבר בתקשורת עם בחורה ויש ביניכם איזשהו שיח.

 

הדבר הנוסף שאתה צריך להבין זה שמהלכים של נשים הם הרבה יותר עדינים מאשר מהלכים של גברים, כי באופי שלהן נשים הן פחות וולגריות מאשר גברים, והדרך שבה הן מתקשרות היא יותר בדרך עקיפה.

 

לצורך העניין, גבר שרוצה לבוא ולעשות מהלך על בחורה אז מאוד ברור שהוא ייגע בה, הוא ינסה לנשק אותה, הוא יציע לה לבוא לשכב איתו או whatever, ונשים מתקשרות ועושות את הדברים האלה בצורה עדינה ואגבית יותר כמו במגע קליל. זאת אומרת, עצם זה שהבחורה משלבת איזשהו מגע זה כבר איזשהו מהלך שהיא עושה עליך, למרות שהרבה גברים לא מפרשים את זה ככה ומפספסים. אז חשוב שתזכור את זה - בחורה לא תיגע בדייט בגבר שהיא לא נמשכת אליו ברמה כזאת או אחרת.

 

עוד דבר שנשים יכולות לעשות זה לעלות איזשהו נושא מיני. עכשיו, אתה בטח אומר לעצמך "כן, היא בחורה כזאת. היא דברת ככה"... בחורה לא תעלה סתם נושא מיני מיוזמתה עם גבר שהיא לא מוצאת אותו אטרקטיבי ומושך בעיניה!

 

עוד דבר שנשים עושות, שגברים לגמרי מפספסים, זה בירור לוגיסטיקה. לצורך העניין, שבחורה שואלת אם אתה גר קרוב לפה או איפה אתה גר. זאת אומרת שהיא מנסה להבין - אם נלך אליו הביתה, האם זה יהיה מאוד רחוק, האם זה אפשרי בכלל? זה כן משהו שעולה לה. יכול להיות שהיא לא מודעת לזה, אבל הדברים האלה מאוד מאוד עדינים וקל לגברים לפספס את הסימנים האלה.

 

אז אחרי שהבנו את זה בוא נדבר על כמה דברים שחייבים לקרות אם אתה רוצה שבחורה תעשה עליך מהלך

 
1. הבחורה צריכה להרגיש בנוח

הבחורה לא יכולה לעשות מהלך מיוזמתה, אם היא נמצאת בסביבה מאוד מתוחה. אם היא נמצאת בסביבה שבה היא לא מרגישה שהיא יכולה להיות עצמה ושהיא יכולה להרגיש בנוח בקרבתך. חייב להיות שם איזשהו בסיס מסוים של נוחות. עכשיו, לא מדובר על נוחות כמו מה שמרגישים כשאתם נמצאים במערכת יחסים או בכמה שנים של תקשורת. נוחות זה משהו שאפשר לייצר (מוזמן לצפות בסרטון בערוץ שלנו שנקרא "איך לגרום לבחורה להרגיש בנוח איתך" בשביל להבין איך לייצר נוחות).

 

2. הבחורה חייבת להימשך ברמה מינימלית

בחורה לא תעשה מהלך על גבר שהיא לא רואה אותו כגבר מושך, כגבר אטרקטיבי, כמישהו שאולי היא יכולה לשכב איתו, להיכנס איתו לזוגיות וכו'. היא כן תעשה מהלך על מישהו שהיא נמשכת אליו ורוצה לגלות עוד, והיא מרגישה שזה השלב עכשיו לבוא ולעשות גם משהו מיוזמתה. היא מרגישה שזה נכון, אבל היא לא תעשה את זה אם היא לא נמשכת. לכן אתה חייב לעשות דברים שיוצרים משיכה, כמו לפלרטט עם הבחורה, כמו לייצר רושם שאתה גבר מושך, בעל סטטוס גבוה וכל הדברים שאנחנו מדברים עליהם בסרטונים שלנו. זה משהו שחייב לקרות אם אתה רוצה שמישהי תעשה עליך מהלך. ומספיקה רמה מינימלית של משיכה. זאת אומרת, שהיא לא חייבת עכשיו לרצות לשכב איתך ולהוריד לך את הבגדים, היא פשוט חייבת להרגיש איזושהי משיכה כלשהי, איזושהי משיכה מינית.

 

3. לוגיסטיקה שמאפשרת את זה

בחורה לא תעשה עליך מהלך בעבודה בזמן שכולם מסביב מסתכלים עליכם והיא מרגישה לא בנוח, אבל אם תשבו לקפה אחד על אחד יהיה לה הרבה יותר נוח להביע את עצמה. אתה חייב להבין שנשים באיזשהו מקום זה לא שהן מפחדות לעשות מהלך אלא שהן יעשו מהלך רק בסביבה שהן מרגישות בנוח איתה (כמו שאמרנו בסעיף הקודם).

 

4. אל תפתח יותר מדי ציפיות

התפקיד שלך בתור גבר זה לנהל את השיחה, להוביל אותה, לפלרטט, לעשות מה שצריך, ואם היא עושה מהלך זה בונוס. זאת אומרת, הרבה גברים רוצים שהבחורה תעשה מהלך כדי להציל אותם. וזו אחת מהדרכים הכי גרועות לגרום לבחורה לא לעשות עליך מהלך. אם הבחורה מרגישה שהגבר מצפה ממנה לעשות מהלך, אז זה מוציא את הקסם. אם הבחורה מרגישה שהיא צריכה לקחת על עצמה את השיחה ולהוביל, זה כנראה מאוד מאוד יוריד לה, כי בעצם הגבר מראה כאן את חוסר היכולת שלו לנהל שיחה מעניינת או מושכת בעצמו, והוא מסתמך על אנשים אחרים שיעזרו לו.

 אז איך לגרום לבחורה לעשות עליך מהלך?

נדבר כאן על כמה דברים (שתוכל להעמיק בהם בסרטונים שלנו) ואם תיישם את הדברים, הסבירות שבחורה תעשה עליך המהלך תהיה הרבה יותר גבוהה.

 

תעלה נושא מיני מיוזמתך

אתה חייב להבין שאולי בסרטים זה מאוד כזה - הבחורה מיוזמתה, יוזמת שיחות מיניות או דברים כאלה, וזה נחמד והכל, ואתה רואה את זה ואומר לעצמך "איך אני יכול לגרום לבחורה לעשות את זה גם לי?"

אז הדרך היא קודם כל מלכתחילה להפוך את השיחה למינית, כיפית, מעניינת, פלרטטנית, ולא לחכות שהיא תעשה את זה. כשאתה מעלה איזשהו נושא מיני (טיולים, אלכוהול וכו') אתה נותן הזדמנות לבחורה להרחיב על אחד הנושאים, או להעלות נושא כזה מיוזמתה בהמשך השיחה. למעשה אתה נתת את החבטה הראשונה ואתה מחכה שיחזירו לך. אבל גם אם לא מחזרים לך, את יכול להמשיך ולזרום והכל בסדר. זאת אומרת, שגם אם הבחורה לא יוזמת שיחה מאוד מינית מיוזמתה זה עדיין בסדר שהיא זורמת על נושא השיחה שעכשיו אתם מדברים עליו. זה מספיק שהיא מסכימה על זה. אבל אם היא פתאום יוזמת מיוזמתה איזשהו נושא מיני, קינקי, מעניין כזה כמובן שזה מעולה, זה בעצם מהלך מצד הבחורה.

 

עצם זה שהבחורה יודעת שזה משהו שמעניין אותך, שאתה בחור שמדבר על סקס ומין או דברים מיניים או רמיזות מיניות, היא יכולה להעלות את זה מיוזמתה כי היא יודעת שאתה תזרום על זה.

 

לשלב מגע בזמן הדייט ובזמן ההיכרות

הרבה גברים נרתעים ממגע. הרבה גברים לא עושים את זה. אבל אם תחשבו על זה ברוב הפעמים - זה מאוד עוזר שיש איזושהי לגיטימציה לפעולה שאתה עושה. לצורך העניין, אם אני נוגע בבחורה, זה נותן לה את הלגיטימציה לגעת בי. ואם תחשוב על זה עוד יותר – אנחנו לא נשכב בלי לגעת אחד בשנייה. זאת אומרת שמתישהו אנחנו צריכים לגעת. והרבה יותר עדיף שזה יהיה בהדרגה, מאשר שפתאום אנחנו באים למיטה וזו הפעם הראשונה שאנחנו נוגעים אחד בשנייה, כי זה יהיה אולי קצת מוזר. אז המגע הזה שאתה יכול לשלב, זה יכול להיות מגע כזה מאוד עדין, אגבי עם גב היד, אתה נוגע לה בכתף, אתה נוגע לה ביד האחורית... זה נותן לה את הלגיטימציה לבוא ולגעת בך בחזרה. ואז, אם אתה רואה שפתאום היא יוזמת מגע, אתם יושבים ואולי פתאום היא שמה לך יד על הברך או שהיא נוגעת בך בכתף בחזרה - אתה יודע שכאן בעצם הבחורה יוזמת ועושה מהלך פיזי בעצמה. ובזמן הזה שאתה נוגע בבחורה, מופרשים אצלה הורמונים שמקושרים להנאה, כיף, קירבה, ואז שיקול הדעת שלה יהיה טיפה אחר ואולי פתאום גם היא תדלק קצת ותרצה לגעת.

 לדבר על זה שאתה אוהב נשים עצמאיות וחזקות

תראה לבחורה שאתה אוהב נשים שעושות מהלכים בעצמן, שלא מחכות שהגבר יעשה את הכל. אתה יכול, לצורך העניין, לספר איזשהו סיפור על מישהי שהכרת שבנתה עסק מאפס, עושה מה שבא לה, ואיך אתה מוצא את זה מושך אצל נשים. בחורה שלא חושבת על מה שאחרים חושבים, שעושה שבא לה, שעושה מה שנכון לה, שהולכת אחרי הלב שלה. ובעצם, כשאתה מדבר על דברים כאלה, אז הבחורה אומרת לעצמה "אוקיי, אז הוא אוהב שבחורה עושה מהלך. הוא אוהב שבחורה שמה זין". וכדי שבחורה תעשה מהלך, היא סוג של באמת צריכה לשים זין על מה שאנשים אחרים יחשבו עליה, כי זה כאילו לא מקובל שבחורה תעשה מהלך. אז כשאתה משתף אותה, שאתה באמת באמת אוהב נשים כאלה (ואתה יכול לשתף סיפור אמיתי על מישהי שאתה מכיר, שהיא מאוד עצמאית) זה יכול לתת לה את הלגיטימציה של "אוקיי, אם זה מדליק אותו, אז אני גם יכולה לעשות מהלך, וזה יהיה בסדר מבחינתו". ובאופן כללי, בשיחה אתה יכול לדבר על טיולים שעשית, סיפורים הרפתקניים סקסיים ג'וסיים כאלה. אבל לא חייב להיות כרוך בזה מין. כל מה שקשור להרפתקה בעצם יכניס את הבחורה לאיזשהו הלך רוח של "יאללה בוא נעשה את זה. בוא נעשה מהלך!" כי בעצם כשהלך הרוח שלה נמצא במצב הזה, יהיה לה הרבה יותר קל לעשות מהלך.

 

שמור על שפת גוף פתוחה

שפת גוף פתוחה ונינוחה גורם לאנשים להרגיש בנוח יותר איתך. כשבחורות רואות שאתה נינוח, אז הן לא מרגישות שאתה נזקק לזה שהן יעשו משהו. נזקקות זה אחד מהדברים שכמובן הכי מורידים לנשים, אז הן רואות שאתה לא נזקק ואומרות לעצמן "אוקיי, בוא ננסה, נראה מה יהיה".

 
לפני שנסיים, זה נכון שיש נשים שעושות מהלכים, אבל הן לא רבות. רוב הנשים לא עושות המון מהלכים בחיים שלהן, ואם הן עשו מהלך זה יציאה מאזור הנוחות שלהן, וחשוב שנתגמל את הפעולה הזאת. עכשיו, לתגמל את הפעולה יכול להיות משהו כמו לגעת בה בחזרה. מגע זה איזשהו עוגן חיובי כזה - אם היא עושה משהו טוב ונוגעים בה, אז היא מרגישה טוב, היא מרגישה את ההורמונים האלה.

אתה יכול להחמיא לה, למשל כשהיא מספרת על איזשהו טיול שהיא עשתה או איזשהו נושא מיני, אז אתה יכול להגיד לה "וואי תקשיבי, זה מה זה מגניב שהעלית את זה. זה אחד מהדברים הכי מגניבים בעיניי שאישה יכולה לעשות". וכשהיא תדע שאתה אוהב את זה, אז היא כנראה תעשה עוד מזה, כי היא מקשרת את הגישה החיובית שהרגישה שהרמת לה בפעולה שהיא עשתה.

 

והדבר הכי חשוב שאתה רוצה לעשות זה למנף את המהלך! אם היא נגעה בך – תיגע בה בחזרה ותוסיף לזה עוד שלב. אם היא הכניסה נושא מיני, אז תראה איך אתה יכול עוד יותר להפוך את זה לנושא מיני. זאת אומרת, אם היא כבר עשתה מהלך, זה הכי נותן לך לגיטימציה ל-בוא לקדם את זה הלאה.

 

אבל אם אתה עדיין מרגיש שאתה לא יודע מה בדיוק אתה צריך לעשות ואיך אתה צריך לקדם, או אם אתה צריך משהו יותר מסודר ויותר סיסטמתי, בצורה אישית יותר, להבין איך אפשר לקדם עניינים בצורה אפקטיבית יותר בעזרת שיטת חמשת השלבים שלנו ואתה רוצה להבין איך שלב אחרי שלב אתה תוכל להתקדם מהמצב שבחורה עשתה עליך מהלך (או שאתה עשית מהלך) למצב שבו אתם שוכבים, למצב שאתם יוצאים לדייט וכיף לכם אתה מוזמן לבוא ולהירשם לשיחה בחינם לגמרי, בה נבין בעזרת היועצים המנוסים שלנו איפה אתה נמצא כרגע מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה.

889 צפיות0 תגובות

Comentarios


bottom of page