logo.jpg

תהליך של העצמה דרך הצלחה עם נשים

שיחת הטלפון שתשפר את חיי הדייטינג שלך

תכניס לחיים שלך את הבחורות שאתה רוצה מבלי להתפשר!

שים סוף ללילות שאתה נשאר לישון לבד!

איך הכי כדאי להכיר בחורות היום?

בעיקרון יש לך שתי אפשרויות: אתה יכול להכיר אותן פנים מול פנים או אונליין

אבל אני לא הייתי ממליץ להכיר בחורות אונליין. וזה מפני ש:

tinder-logo-png--1000.png

אונליין

פנים מול פנים

תחרות: הגברים שמצליחים באונליין לרוב נראים מאוד טוב, ואם אתה לא משתווה אליהם מבחינת מראה חיצוני יהיה לך מאוד קשה להצליח שם.

היצע נמוך מול ביקוש גבוה: יש באונליין הרבה יותר בחורים רווקים שמחפשים בחורה מאשר בחורות, הבחורים גם מוכנים "לזרוק" את עצמם על בחורות מה שגורם להן להיות מאוד בררניות בקשר למי שהן מוכנות להיפגש איתו.

איכות נמוכה: לבחורות האיכותיות לרוב יש הרבה מחזרים במציאות והן לא יצטרכו אפליקציות למינהן כדי להכיר בחור שיתאים להן. מי שנמצאת באפליקציות לרוב תהיה פחות איכותית מאשר בחוץ

פשוט: אין הרבה משחקים, הרבה פעמים בחורות יתנו לך צ'אנס רק בגלל ש"יש לך ביצים" ואתה ניגש במציאות ואתה לא צריך כלום כדי להתחיל, רק לדעת לדבר.

שליטה: אתה רואה את מי אתה מכיר, אתה רואה איך היא מגיבה מבחינת ההבעות שלה, אתה מכיר בנות מתי שבא לך לאורך היום ולא מחכה שהן יועילו בטובן להחזיר לך הודעות ואתה יכול להתחיל עם מי שבא לך בלי לחכות

התפתחות אישית: לא רק שאתה תכיר הרבה בחורות, אלא אתה תפתח לעצמך את יכולות התקשורת שלך ותקבל כלים לפתח לעצמך ביטחון עצמי, כריזמה ונוכחות. מה שיכול לעזור לך בעוד הרבה תחומים בחיים, בחורות יהיו רק חלק מזה.

בדף מנטורינג - יש לך את הכוח לשנות את הח

יש לך את הכח לשנות את החיים שלך!

אתה בטח ראית את זה כבר, ואולי אפילו עשית את זה:

  1. בחרת תחום אחד בחיים שלך.

  2. הבנת מה המצב הנוכחי שלך באותו התחום.

  3. החלטת שאתה לא מוכן בשום אופן שזה יישאר ככה כל חייך.

  4. איתרת את הפגמים והנקודות לשיפור.

  5. עשית איזשהו מחקר על הנושא הזה וחיפשת מה לעשות.

  6. מצאת מישהו שנראה שיודע על מה הוא מדבר.

  7. עקבת אחרי העצות שלו, יישמת אותן וראית תוצאות שונות מבעבר

די פשוט, נכון? זה יכול להיות נכון לכל תחום בחיים שלך כמו נניח הבריאות שלך, הכושר הגופני. זה יכול להיות חיי החברה שלך. זה יכול להיות האושר שלך וההרגשה הטובה הכוללת שלך. זה גם יכול להיות חיי הדייטינג שלך.

 

לא משנה באיזה תחום זה בחיים שלך, חשוב שתדרוש לעצמך את הכח לשנות את החיים שלך.

יכול להיות שזו תהיה השיחה הכי חשובה בחיים שלך...

היי אחי,

לא משנה איך מצאת את הדף הזה אנחנו רוצים קודם כל לומר לך - תודה רבה.

"על מה אתם מודים לי?" אתה עשוי לשאול.

תן לי להסביר, הרבה אנשים חיים את החיים שלהם בלי שליטה.

מעדיפים לבלות מול נטפליקס וגוללים שעות באינסטגרם ובפייסבוק כל יום בלי להיות מודעים לזה.

לא משנה איך הגעת לדף הזה, זה אומר שאתה מסוג האנשים שלוקחים אחריות על החיים שלהם ומחפשים פתרונות לבעיות שלהם. ואנחנו אוהבים אנשים כמוך ורוצים להודות לך על זה.

חיכינו כל כך הרבה זמן כדי להגיד את הדברים האלה...

אתה בטח מכיר אותנו כמיכאל ואופק, מדריכי הדייטינג הכי מנוסים בארץ עם ערוץ היוטיוב הכי גדול בישראל לדייטינג והתפתחות אישית. והחבר'ה שבנו את הקהילה הכי עוצמתית בישראל עם מעל ל-1000 חברים.

אבל בת'כלס לא נולדנו כאלה מוצלחים עם בחורות ומובילים חברתית, נולדנו שני חבר'ה ביישנים שפשוט רצו למצוא חברה - וגילינו כמה עוצמה יש לתהליך הזה.

התהליך של התפתחות אישית והצלחה עם נשים שינה אותנו מהבסיס ולא רק שנהיינו מאוד מוצלחים עם נשים אלה גם למדנו להיות אנשי עסקים טובים, בעלי כריזמה, ביטחון עצמי ועוד...

בזכות זה, הגענו למסקנה שלהצליח בעצמנו זה רק הצעד הראשון מבחינתנו בכל הנוגע לייעוד שלנו והחלטנו שזה לא נגמר שם.

הגיע הזמן לשלב הבא.

האמת שההצלחה שלנו בעצמנו הייתה רק ההתחלה...

אנחנו קיבלנו סיפוק עצום מלאמן ולהדריך גברים מצפת ועד אילת ולעזור להם להביא את התוצאות שאנחנו הבאנו לעצמנו.

הלקוחות שלנו עשו שיפור משמעותי מבחינת חיי החברה שלהם, ברמה כזו שהם היו מרגישים בטוחים בעצמם, מושכים וכריזמטיים בכל סיטואציה חברתית שבהם הם נמצאים.

אנשים מכל מקום מהארץ ואפילו חלק משאר העולם פנו אלינו ואמרו לנו שאנחנו עושים עבודה מדהימה ומחייבת.

כי מה שרוב העולם מפספס זה את זה שאין מי שילמד אותנו את הדבר הבסיסי הזה -

תקשורת אמיתית בין גברים לנשים. וסוף סוף קמו שני חבר'ה שלא מפחדים לשים את האמת בפרצוף ובלי מסכות. ורוצים לשפר ולהעצים את חיי הדייטינג בישראל בדגש על העצמה גברית.

הרבה לקוחות שעובדים איתנו מתעסקים גם בעסקים מרשימים ונחשבים כאנשים מצליחים מאוד ואפילו מציעים לנו שיתופי פעולה כאלה ואחרים מדי פעם. אבל פשוט חסרים להם הכלים להכיר ולמשוך נשים איכותיות לחיים שלהם - ופה אנחנו נכנסים לתמונה.

אבל לבינתיים תן לי לומר לך דבר אחד וזה לא משנה בכלל מה המטרות שלך:

אם יש משהו אחד, שהוא הכי חשוב שלמדתי מכל העולם הזה של התפתחות אישית זה...

ועשינו בדיוק את זה בעצמנו

התחלנו את החיים שלנו ממקומות נמוכים עם בחורות. (למען האמת אופק היה בתול עד גיל 20 ואחת האקסיות של מיכאל בגדה בו), שנינו היינו שבורים חברתית, עבדנו במקומות שאנחנו לא אוהבים והיינו מוכנים לעשות הכל כדי להכיר בחורות, כולל לנסוע עשרות ומאות קילומטרים בשביל להיפגש עם מישהי.

עבדנו מאוד מאוד קשה ובמשך הרבה שנים בלי לראות יותר מדי תוצאות, ניגשנו לבחורות ברחוב, באוטובוס, בתחנות רכבת... ולמרות שלא היו הרבה תוצאות התרגשנו מאוד מהתהליך הזה, כי לפחות זה היה משהו. פתאום קיבלנו מספר טלפון מבחורה (אין לתאר את ההתרגשות כשמקבלים את המספר הראשון), ואז הכרנו את חברות שלנו בזכות התהליך וזכינו לחוות קשרים משמעותיים.

לאחר מספר שנים של עבודה, הגענו למצב שפיענחנו סופית את חיי הדייטינג בישראל, מגברים עם 0 נשים בחיים שלהם הגענו עכשיו אנחנו במצב שכל יציאה מהבית מתלווה לאינסוף הזדמנויות עם בחורות חדשות והחיים שלנו מלאים בנשים שאנחנו רוצים!

במקום לחיות חיים שמלאים בכעס עצמי וערבים בודדים מול פורנו, אנחנו נהנים משפע של בחורות בחיים שלנו ומאפשרויות בחירה מגוונות, מה שאין כמעט לאף גבר ובמיוחד לא בישראל כי כולנו יודעים כמה חיי הדייטינג קשים כאן וכמה המנטליות הישראלית עלולה להיות אכזרית לפעמים.

אנחנו לא צריכים יותר לבלות ערבים לבד, להסתובב שעות בטינדר ובאוקיי קיופיד בתקווה שבחורה תועיל בטובה לעשות לנו מאטץ' וגם לא מרגישים בודדים בלי בחורה שאפשר לחלוק איתה את עצמנו.

ובזכות זה, יש לנו גם הרבה יותר זמן לבלות בדברים שאנחנו אוהבים - ברגע שפיתחנו את עצמנו ופתרנו את בעיות הדייטינג שלנו. הביטחון העצמי שלנו זינק ומצאנו שהחיים הרבה יותר כיפיים ככה.

מאפסים למוצלחים- ואני לא אומר את כל זה כדי להתרברב, תאמין לי, אני לא צריך... 

פשוט הרבה אנשים צריכים שיגידו להם ויראו להם פיזית איך החיים שלהם יכולים להיראות בעוד מספר חודשים כדי לפעול...

ורק שתדע שממש לא לקחנו את "הדרך הקלה והכיפית" שהגברים שעובדים איתנו עוברים.. כי לנו לא היה מי שיראה לנו את הדרך, למדנו לבד, על בשרנו והשקענו בזה המון דם, יזע ודמעות.

אף בחורה לא דפקה לנו בדלת ואמרה "היי אני אשמח להכיר אותך" - 

לא, שנינו התחייבנו להגיע לרמה של מצויינות בדייטינג, פיקאפ והתפתחות אישית, והשקענו המון שעות של עבודה קשה (שבהמשך הפכה להיות גם חכמה יותר ואפקטיבית יותר), הקשבנו לאנשים חכמים, קראנו אינספור ספרים ועבדנו בלי סוף.

ובכנות, לרוב האנשים תהיה נקודת פתיחה יותר מוצלחת מאשר לנו... אופק היה "ילד כאפות" כשהוא היה ילד!

אחרי שעשינו את המהפך הזה וגילינו אחד את השני החלטנו לפתוח עסק שיעזור לגברים נוספים לעבור את התהליך הזה גם, ובשנים האחרונות זכינו לאמן ולתת כלים למעל 100 גברים ולשפר את הרמה שלהם בדייטינג עם נקודות מיוחדות לבחורות הישראליות.

בנוסף לכך... חשוב שתדע שבלי שום קשר למה שאתה מנסה להשיג:

לא נועדת להעביר את החיים האלה רווק ולבד

תבין, נועדת לחיות חיים של שפע וכיף.

לבחור, עם איזו בחורה לצאת, מתי לצאת איתה, כמה זמן אתה רוצה לצאת איתה ואיזו סוג של מערכת יחסים אתה רוצה לבלות איתה - בלי להצטרך להתאמץ יותר מדי ולהוציא הרבה כסף, אלא שהיא פשוט תהנה מהנוכחות שלך.

וברגע שאתה לוקח שליטה על האיזור הזה שבחיים שלך אתה סוף סוף תוכל להיות חופשי ומאושר מחיי הדייטינג בארץ.

זה יהיה בדיוק המקום שבו תוכל להיות אתה עצמך, אותנטי, בלי לשים מסיכות ולשחק משחקים, בלי ללבוש דברים שלא מתאימים לך רק כי אתה בדייט ובלי לשנות את עצמך בשביל בחורות. זה מקום שלא תצטרך בו לחפש את האישור של הבחורות כדי להיות שמח ומאושר.

כי אנחנו והלקוחות שלנו עובדים על מיינדסט חזק מאוד שנקרא:

לעולם אל תמות ותחשוב לעצמך 'אבל מה אם...'

לעולם, כי שתי המילים האלה הן המילים הכי כואבות שבנאדם יכול לספוג, במיוחד אם אתה חי אותם באופן יומיומי.

- "מה אם הייתי הולך על הדבר המשוגע הזה?"

- "מה אם הייתי לוקח את הצ'אנס הזה?"

- "מה אם הייתי רודף אחרי הדבר הזה שאני רוצה להצליח בו?"

זה אינסופי, וזה לעולם לא נגמר. ימים, שבועות, חודשים, שנים, עידנים... הזמן עובר.

עד שבסופו של דבר אתה מוצא את עצמך בן 56, רווק ובודד (או יותר גרוע, עם אישה שהתפשרת עליה) וחי את המשך החיים שלך בהרגשה של חוסר ושל באסה, ולפני שאתה חושב לעצמך בכלל "אבל מה אם..." הכל כבר נעלם, ואין לך יותר סיכוי בחיים האלה להשיג את מה שאתה רוצה. הזמן נגמר.

מכתב חשוב מאופק ומיכאל:

שלושת המקומות הכי אפקטיביים שבהם אתה יכול להכיר בחורות היום:

WhatsApp Image 2019-08-14 at 21.04.49.jp

ביומיום

בין אם אתה בדרך לעבודה, עושה קניות במכולת או הולך לחדר הכושר יש סיכוי גבוה שאתה פוגש בחורות יפות ואיכותיות בדרך וזה עשוי להיות המקום הכי אפקטיבי להכיר בו בחורות איכותיות בלי להתאמץ יותר מדי כי זה גם ככה "על הדרך".

66151177_162429211560263_462149947639832

במקום העבודה/לימודים

אם אתה לומד במסגרת מסויימת או עובד במסגרת מסויימת אפילו מתאמן במכון כושר, אתה מוצלח חברתית ואנשים נהנים בחברתך, יכול להיות שבמקום העבודה או הקורס שאתה נמצא בו יהיה לך הכי קל להכיר בחורות.

2.png

במועדוני הלילה

זה יכול להיות כל דבר - מועדון, בר, שיעורי סלסה. אם אתה נהנה מהמקומות האלה עם האנרגיה הגבוהה, האלכוהול והבלאגן. זה מקום מדהים להכיר בו בחורות לטווחים קצרים וגם לטווחים ארוכים יותר (מפתיע?)

הלוואי שמישהו היה מסביר לי את זה לפני 10 שנים...

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להכיר בחורות, ולכן יש גם כל כך הרבה בלבול...

אנשים אומרים לך שאתה יכול לעשות כל כך הרבה דברים, כמו להכיר את הבחורה האחת שתבלה איתה את שארית חייך דרך הפייסבוק, אינסטגרם, טינדר או כל אפליקציה כזו או אחרת, וכן אתה יכול לנסות את זה (אבל לא כדאי לך ועוד מעט אני אסביר לך בדיוק למה) ובנוסף לזה אתה גם רואה הרבה בחורות יפות בחוץ - בלימודים, בעבודה ... ואתה ממש רוצה להתחיל עם הבחורות האלה.

אבל אתה צריך להבין דבר אחד: עולם הדייטינג של היום שונה לגמרי מהעולם של פעם!

פעם, נניח בתקופה של סבא וסבתא שלך, אנשים היו מכירים אחד את השניה מתוך מקום אמיתי ושלם, היו יודעים לתקשר ולבנות זוגיות פורחת, וגם עם הזוגיות הייתה בנקודות שפל מסוימות עדיין הם ידעו לשמור עליה ולהישאר בתוכה.

היום, בגלל שיש כל כך הרבה שפע (והוא שפע מדומה לגמרי), לאנשים קשה לבחור. לבחורות קשה לבחור בבחור שהן רוצות לצאת איתו. אנחנו גם חיים בעידן שיש בו הרבה עבודה וקצת מאוד זמן לחיות אז בחורות צריכות להחליט טוב טוב עם מי הן רוצות לבלות את הדייטים שלהן ולהשקיע בהם זמן. גם אחרי שאנשים כבר נכנסים למערכות יחסים - השפע שבחוץ גורם להם לצאת מהמערכת יחסים בכל מכשול קטן ולחפש משהו יותר טוב בחוץ.

עכשיו אני מניח שאתה רוצה לבנות לעצמך מערכת יחסים שתחזיק מעמד, מערכת יחסים שתישאר לאורך זמן (בתקווה), לעבוד על האישיות שלך ולפתח את עצמך כדי שתמשוך את הבחורה הנכונה לחיים שלך ואיתה תבלה אותם, לפתח יותר ביטחון ויותר כריזמה כדי שהאישיות שלך תפרח לא רק עם בחורות אלא בכל התחומים בחיים.

אני מניח גם שאתה תהנה אם בדרך לבחורה האחת הזו יהיו עוד נשים שיכנסו לחייך ותוכל לבלות איתן לילה אחד או כמה לילות כיפיים ומהנים.

יופי, אז אנחנו "על אותו הדף". אז אנחנו יודעים שכדי להכיר בחורות ולהיכנס למערכת יחסים משמעותית, או סתם להנות כמה לילות בכיף שגם זה בסדר, אנחנו צריכים קודם כל להתחיל עם הבחורות האלה:

ובכן, בשביל זה יש שתי אופציות מרכזיות כדי להתחיל עם בחורות:

או שתתחיל איתן באינטרנט או שתתחיל איתן במציאות

להתחיל עם בחורות באינטרנט זה רעיון שלאו דווקא יביא לך בחורות, מהסיבה הפשוטה שכדי להצליח שם אתה צריך להשקיע המון זמן באינטרנט- אתה צריך לצלם תמונות מאוד מאוד יפות (אמרנו שיש להן שפע באינטרנט זוכר?), לחפש בחורות לטעמך, לחשוב על מה לשלוח להן ולהתכתב איתן לאורך הרבה זמן עד שיכול להיות שתצליח איכשהו להגיע איתן לדייט רק כדי לגלות שבסוף היא לא נראית אותו הדבר כמו בתמונות באינטרנט. וזה נגמר.

עכשיו, אל תבין אותי לא נכון, אם יש לך הרבה זמן פנוי, כסף פנוי לדייטים, תמונות יפות - ולא איכפת לך לבזבז זמן ואנרגיה כדי להתחיל עם בחורות באינטרנט אז לך על זה, אתה אולי תצליח להתנסות טיפה

אבל בתכל'ס לרוב האנשים אין את המותרויות האלה - זמן וכסף. הם מתחילים עם בחורות באינטרנט נטו כי כולם עושים את זה והם חושבים שזו הדרך היחידה שאפשר להכיר בה נשים. 

הם שולחים הודעות לבחורות, מנסים את מזלם, עד שהם מבינים שנדיר שמישהי מגיבה להם בצורה חיובית וגם אם כן - זה נדיר שהם מוציאים מהאינטרנט פגישות וגם אם כן אז נדיר שהפגישות האלה מגיעות למשהו מיני. תמיד משהו חסר שם, אפילו אם הולך ממש מדהים פתאום הבחורה יכולה להפסיק לענות וזה משגע.

והנה הפצצה: אתה לא צריך לעבור את כל זה כדי להכיר בחורות!

 

אז במקום זה, אני ממליץ להתחיל עם בחורות פנים מול פנים, במציאות:

 

ביומיום, במקום העבודה ובמועדוני הלילה או בכל מקום אחר שנשים נמצאות בו ואתה יכול לעשות להן את היום.

וזה מעולה, כי בעולם הדיגיטלי של היום, כמעט אף אחד לא עושה את זה, ולעומת התחרות המטורפת שיש בדיגיטל ובאינטרנט, בחוץ אין תחרות בכלל ואתה אוטומטית שם את עצמך כמה רמות מעל שאר הבחורים שמתחילים עם הבחורות האלה באינטרנט. אתה גם תשים לב שבנות ממש יעריכו את האומץ שיש לך לגשת אליהן בחוץ כי אף אחד לא עושה את זה יותר.

יש לך מזל, כי בעולם של פעם רק ככה אנשים היו יכולים להכיר ורוב הבחורים היו חייבים להיות טובים בפלרטוט והצלחה עם נשים ומי שלא היה טוב בזה היה צריך להתפשר ולהסתמך על שידוכים. היום הרבה אנשים לא טובים בתקשורת פנים מול פנים עם המין השני אז הם פשוט מסתמכים ומתפשרים על היכרויות באינטרנט במקום לפתח ולשפר את היכולות האלה ולהכיר בחורות שמתאימות להם במציאות ולכן אין לך הרבה תחרות כמו פעם.

כמעט את כל הבחורות שאני הכרתי בחיים שלי, הכרתי פנים מול פנים, כשאני ראיתי מול מי אני עומד, איך היא מרגישה, איך היא נראית במציאות ומה היא אומרת. לא התחבאתי מאחורי מסך כמו רוב הבחורים וראיתי גם איך הן ממש אוהבות את זה שאני עושה את זה ככה. 

וזה לא שאני נגד הכרויות בדרכים שונות, זה פשוט שאני לא יכול להראות לך ולהדגים לך שום דבר אחר, אני אישית שוכב עם עשרות בחורות חדשות בכל שנה, גם הייתי בקשרים ארוכים ומשמעותיים עם בחורות שאני בחרתי,

וכל זה באמצעות תקשורת אמיתית פנים מול פנים.

אז שוב, יש שלושה מקומות שבהם תוכל להכיר בחורות בכיף כבר היום:

ביומיום, במקום העבודה ובמועדוני הלילה.

קצת דוגמאות מהעולם האמיתי כדי לראות על מה מדובר:

"במהלך הקורס התחלתי לצאת להרבה יותר דייטים!!!"

אריאל הפסיק לפחד מדחיות, הוא למד איך להתחיל עם בחורה באופן טבעי ולתת לאופי שלו מקום להתבטא באותנטיות. כל הכבוד!

"התקשורת עם נשים השתפרה ובכלל זה גרם לי לממש את עצמי. מיכאל ואופק מומחים!"

אופיר היה מפחד לגשת לנשים ברחוב והיום הוא יוצא לדייטים באופן קבוע עם בנות שהוא מכיר בכל מקום שהוא יוצא אליו, ענק!

"אין לי יותר את הפחד לגשת וליצור שיחה עם בנות!"

בזמן קצר מאוד רועי התגבר על הפחד שלו לגשת לנשים והכיר הרבה בחורות בדיוק בטעם שלו. מדהים!

"אני חייל ועדיין יוצא לדייטים, גם עם תיירות!"

ליאור עשה מהפך אמיתי בחיים שלו ובמערכת היחסים שלו עם בחורות ומבחור ביישן הוא הפך לפלרטטן מעולה.

"זו ההשקעה הכי טובה שאתה יכול לעשות בעצמך"

אריק הצטיין כל כך באימונים שלו שהוא נכנס לתוכנית מיוחדת להכשרת מאמנים אצלנו. תותח אמיתי!

"אמרתי שהדבר הראשון שאני עושה ברגע שאני עובר למרכז זה ללמוד מאופק ומיכאל"

אורי היה בחור שלא ידע כל כך איך להתחיל עם בחורה זרה ברחוב, הוא קיבל מאיתנו את הכלים לגשת לבחורות ומהר מאוד התחיל לצאת לדייטים ואפילו להיכנס למערכת יחסים עם בחורה שהוא בחר

"התהליך עוזר לך להסיר חסמים ואמונות מגבילות כדי להגיע ליעדים והמטרות שאתה רוצה"

מתן התחיל ללמוד אצלנו באמצע לימודי משפטים והתקדם למצב שהוא יותר פלרטטן ויותר בטוח ביכולות שלו למשוך לחייו נשים מושכות

"יכולתי לפני זה לגשת לבחורה אבל לא ידעתי איך לעשות את זה"

איתי למד אצלנו מה צריך לעשות כדי ליצור משיכה אצל בחורה.

"החוויה עם אופק הייתה ממש חוויה מתקנת לגבי המחשבות שלי על נשים"

בחור בן 34 שהגיע אלינו מאוד מרחוק כדי להגיע למטרות שלו, הוא התקדם מאוד יפה והגיע למצב שקל לו יותר לגשת לבחורות בכל מקום.

InkedScreenshot_20190113-130126_WhatsApp
Inked39248866_256444931515718_7261582051
Inked39149969_1643738049070691_600267720
Inked39223071_502920833494520_4338319501

אם יצא לך לשחק עם הרעיון של לצאת להרבה דייטים ולהכיר הרבה בנות "יום אחד" כבר זמן מה...

אם אתה חולם לחיות את החיים לפי החוקים שלך ולצאת עם הנשים שמתאימות לך...

אם אתה רוצה להכניס את עצמך בצורה אמיתית לקשרים הבאים שלך...

אם אתה קצת לא מבין בחורות ואיך לגרום להן להימשך אליך ואתה מרגיש טיפה מבולבל...

אם אתה כבר יוצא עם בחורות, אבל רוצה לקבל עוד כלים ולעלות לרמה הבאה...