top of page
חיפוש

99% מהנשים נדלקות כשאתה עושה את הדבר הזה!

גברים רבים חושבים שכדי להדליק בחורה אתה צריך להתנהג בצורה מאוד מגניבה - לשחק אותה ג'יימס בונד, לשבת על הבר, לקרוץ לבחורה והיא פשוט תעוף עליך.


או שהם בטוחים שהתפקיד שלך זה לרגש אותה בלי הפסקה וכל הזמן לוודא שהיא נהנית.


אבל האמת היא שזה ממש לא ככה - יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי לייצר משיכה עוצמתית וזה לא חייב להיות כל כך מורכב.

 

בבלוג של היום נדבר על הדברים שאתה צריך לעשות כדי להדליק נשים בטעם שלך.

לפני שמתחילים חשוב שניגע רגע בעניין האיזון בין המתח שאתה מפעיל על בחורה לבין שחרור המתח.


יש מנעד מסוים שאתה צריך להכיר כדי לדעת כמה מתח עליך להפעיל וכמה לשחרר בשביל להצליח לייצר את המשיכה.

מתח = ייצור משיכה (מגע, הפעלת מתח מיני, שתיקות וכ'...)

שחרור מתח = יצירת נוחות (יצירת אווירה נינוחה, לספר בדיחות, יצירת חיבור רגשי וכ'...)

ולמה חשוב שתכיר את זה? כי בסוף כדי לייצר משיכה צריך להיות איזון בשיחה שלך.


עכשיו, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שכל בחורה היא שונה, ותצטרך לעשות התאמה בין אחת לשנייה, אבל יש דברים כלליים שהם נכונים ל-99% מהנשים. ובדקות הקרובות, כשתקרא על הסיטואציות שנתאר פה אתה בוודאות הולך להגיד לעצמך "וואי נכון הייתי יכול לעשות את הדבר הזה, וזה היה עובד ממש ממש טוב!"


אז בוא נתחיל...

 

1. גברים ונשים חווים משיכה בצורה שונה

כן. זו עובדה שאתה חייב להכיר בה - נשים וגברים חווים משיכה באופן שונה זה מזו ...

בוא נדמיין שני מצבים - גבר שרואה בחורה יפה שהיא לטעמו ואישה שרואה גבר לטעמה.


גבר אפשר להקביל למתג של אור - רואה בחורה מאוד יפה והופס נדלק. הוא, אצלו בראש, כבר נמצא באיזושהי מוכנות לשכב איתה אפילו. יכול להיות שהוא לא דיבר איתה אפילו, יכול להיות שהם לא אמרו מילה זה לזו, אבל משהו בעיניים, במבט, משהו בגוף, משהו בפנים... משהו הסתדר לו. ואז הוא אומר לעצמו, "אוקיי, איתה אני יכול לשכב".

 

כשאישה רואה גבר חתיך, שנראה טוב בעיניה היא חושבת לעצמה "הוא נראה חמוד", אבל היא בטח ובטח לא מוכנה לשכב איתה עדיין! היא אפילו לא יודעת אם יש ביניהם כימיה. היא לא יודעת מה היא מרגישה לגביו, ולכן היא תצטרך להכיר אותו יותר כדי להימשך אליו.

 

אז למעשה יש כאן הבדלים מהותיים בדרך שבה אנחנו תופסים ורואים משיכה.

גברים באופן טבעי נדלקים יותר ממראה, ונשים נדלקות יותר מאישיות, אופי, כריזמה וביטחון.


מראה זה משהו שמאוד קל להבחין בו, אתה פשוט רואה מישהו או מישהי ברחוב, אבל בשביל להבין את האישיות שלו צריך להכיר את הבן אדם, והוא צריך להראות לך איזשהן תכונות מסוימות כדי שתימשך לאישיות שלו.

 

וכן, זה נכון שגם גברים נמשכים לאישיות. בסופו של דבר גם אנחנו נהנים משיחה טובה, וכשאנחנו מדברים עם נשים שיש לנו כימיה טובה איתן אז הכול נדלק יותר. אבל אצלנו זה בונוס. אני יכול לדמיין הרבה סיטואציות שבהן שכבתי עם נשים שהכימיה לא הייתה וואו אבל פשוט הייתי מוכן לשכב איתן ועשיתי את הדברים הנכונים כדי שהבחורה תמשך אליי וזה קרה.

כמובן שעדיף שתהיה כימיה טובה וכנראה שגם הסקס יהיה טוב יותר...


וכן, שתדע שגם אצל נשים יכולים לקרות מצבים שהן יישכבו עם גברים שהמשיכה אליהם לא גבוהה במיוחד, אבל זה יקרה לעיתים רחוקות יותר מאיתנו, הגברים.

אבל אם גבר לא מודע להבדל העצום הזה שקיים בין נשים לגברים, לרוב הוא יצא מתוסכל ולא יבין למה הבחורה לא מוכנה לשכב איתו, למרות שהוא כבר מוכן מזמן.

 2. יצירת נוחות

הדבר השני שמשפיע מאוד על משיכה היא תחושת הנוחות.

בעצם תסתכל על נוחות כמעין בסיס, שעל הבסיס הזה אתה מלביש את המשיכה. וככל שהבסיס חזק יותר - ככה אתה יכול להלביש עליו, מן הסתם, יותר משיכה.


ממש כמו עץ - שככל שהשורשים נטועים עמוק יותר וחזקים יותר בקרקע ככה העץ גובה וחזק יותר, והסיכויים שיפול וישבר הרבה יותר נמוכים. אם נסתכל על זה במונחים של דייטינג, אז בשביל לייצר משיכה עוצמתית אתה קודם כל צריך לוודא שהבחורה מרגישה בנוח איתך.

 

אם יש יותר מדי משיכה על ההתחלה, מבלי לבסס נוחות, הבחורה תרגיש שזה יותר מדי מתח שמופעל עליה. היא הרי לא מכירה אותך. המשיכה שלה כלפיך זה משהו שנבנה, זה משהו יותר הדרגתי ופתאום משום מקום אתה מתקרב אליה, מתחיל איתה, מנסה לפלרטט, ויותר מידי טיזינג, ויותר מידי מגע... אתה למעשה מנסה לייצר משיכה גבוהה, מבלי שביססת נוחות.

 

אבל אם אתה מייצר אווירה שהבחורה מרגישה איתה מאוד מאוד בנוח, שהיא חושבת לעצמה "אוקיי, זה גבר נורמלי, הוא לא מטריד אותי. אני מבינה, הוא כזה סבבה. אנחנו מסתדרים והכול..."

אז תוכל בהמשך להפעיל הרבה יותר מתח על הבחורה.

 

אז איך לייצר נוחות?

אחת הדרכים היותר טובות ליצירת נוחות וחיבור עם נשים זה דרך סיפורים.

זאת אומרת, אם אתה יכול להעביר איזשהו מסר דרך איזשהו סיפור, דרך איזושהי חוויה שאתה מספר ומשתף על עצמך (או על אנשים אחרים, אבל עדיף בעיקר על עצמך) אז הבחורה באופן טבעי תרגיש הרבה יותר בנוח איתך.

 

אתה לא חייב לשפוך בפני הבחורה את כל טראומות העבר שלך או דברים שעברת בילדות. מה שכן, אתה רוצה לשתף דברים מהחיים האישיים שלך. וכן, זה אומר שאתה צריך להיפתח.

 

למשל, לשתף בחורה באירוע כואב שהתגברת עליו זה יכול ליצור חיבור, והבחורה יכולה להרגיש איתך בנוח. לצורך העניין אתה יכול לספר על איזושהי אכזבה שחווית או איזשהו כישלון. כשאתה משתף ברגשות ובחוויה אישית, אתגר שעברת או איזשהו מסע זה יכול להיות מאוד עוצמתי ליצירת חיבור עם הבחורה.

 

דרך נוספת טובה בה אתה יכול ליצור חיבור ונוחות ברמה מאוד גבוהה היא באמצעות שיקוף.

מה זה שיקוף? זה אומר שאתה משקף לאדם שמולך את הדברים דרך נקודת המבט שלך, אבל למעשה אתה מנסה להסתכל על הסיטואציה דרך העיניים שלו.

 

לצורך העניין, נגיד שאתה מנסה להתחיל עם בחורה, התחלת לדבר איתה ופתאום היא נבהלה. אז אתה יכול להגיד לה משהו כמו: "אוי, הבהלתי אותך? נבהלת". כלומר, ראית שהיא נבהלה, שיקפת לה איך זה נראה דרך העיניים שלה, ורק זה כשלעצמו יכול להרגיע את הבחורה שתגיד לעצמה "אוקיי, הוא הבין שהוא הבהיל אותי". או אם למשל סיפרת בדיחה והבחורה לא צחקה, תוכל להגיד "אני מבין שפחות התחברת..."


דוגמה נוספת - בשיחה עם בחורה שכבר יש ביניכם סוג של קשר, והיא משתפת אותך שעבר עליה יום פחות טוב בעבודה. שיקוף טוב למצב יכול להיות משהו כמו: "תקשיבי, זה באמת נראה שעבר עלייך יום קשה, ואת בטח גם משקיעה המון המון אנרגיה. אבל זה ממש לא נעים שאת חווה את מה שאת חווה".

 

עצם זה שאתה משקף לאנשים את המצב דרך נקודת המבט שלהם, כביכול, אתה נותן לגיטימציה לתחושות ולרגשות שלהם, ובנוסף גורם להם להגיד, "אוקיי, הוא לא קריפ. הוא לא מוזר, הוא מבין אותי. הוא מרגיש אותי וגם אכפת לו..." וזו נקודה מאוד מאוד חשובה בתקשורת עם נשים בפרט ועם אנשים בכלל.

 

לכן, אם אתה רוצה ליצור חיבור עם נשים, אם אתה רוצה להגיע למצב שנשים מרגישות בנוח איתך ונפתחות אליך - תעשה את השיקופים האלה. זה יכול להיות בתחילת התקשורת איתן וזה גם יכול להיות בהמשך.

תקשיב, תהיה שם, תכיל, תשקף. כל הדברים האלו יוצרים חיבור ברמה מאוד מאוד טובה, וכמובן זה גורם לבחורה להרגיש בנוח איתך.

3. קליברציה חברתית

הדבר השלישי שמשפיע על משיכה היא קליברציה חברתית, והיא קשורה לעניין השיקוף שדיברנו עליו.

אדם שיודע לשקף דברים בצורה נכונה הוא אדם שיש לו קליברציה חברתית. כלומר, מישהו שמסוגל לראות מצבים לא רק דרך נקודת המבט שלו, אלא דרך נקודה המבט של אנשים אחרים. זאת נחשבת יכולת חברתית מאוד גבוהה.

 

ברגע שבחורה רואה שאתה קולט סיטואציות חברתיות, שאתה קולט סימנים חברתיים, היא יכולה לסמוך עליך. וכדי שבחורה תרגיש בנוח להתמסר אליך, כדי שהיא תרגיש בנוח לתת לך לפלרטט איתה ולזרום איתך לאקטים אינטימיים היא צריכה לסמוך עליך.


בשביל שהיא תוכל לשחרר מההגנות שלה, היא צריכה להבין שמי שעומד מולה זה אחד שמבין את זה. מישהו שיודע איך להתאים את עצמו לצד השני, מישהו שאיכפת לו, מישהו שלא ישתמש בכוח הזה שיש לו לרעה. כי בעצם מבחינת הבחורה היא צריכה להתמסר לגבר - זו האנרגיה הנקבית. היא צריכה להתמסר לגבר ולתת לו להוביל, וכדי לעשות את זה היא צריכה לסמוך עליו.


תחשוב על זה, כשאתה מקיים יחסי מין עם בחורה, בשבילך אולי זה רק סקס, אבל בשבילה – כשהיא מורידה את הבגדים ונותנת לך לחדור אליה, היא מכניסה אותך למרחב הכי אישי שלה, וכדי לאפשר לך להיכנס למרחב האינטימי הזה היא צריכה לסמוך עליך, וכדי שהיא תוכל לסמוך עליך – היא צריכה לדעת בוודאות שאתה מבין מה זה לא ומה זה כן.

וגם בין ה"לא" עצמו וה-"כן" עצמו יש הבדלים.


יש "לא" מוחלט, כשהיא לא מוכנה לעשות משהו לעולם, ויש "לא" של לא כרגע... וכנ"ל לגבי ה"כן".

ויש משפט שאמת שמאמנת דייטים אמרה לי בזמנו שאני חושב שהוא מאוד יפה וזה "אל תקשיב למילים שהיא אומרת - אלה תקשיב למנגינה שלה".


ז"א שנגיד בחורה יכולה לומר לך משהו כמו: "אתה צעיר לי מדי" אבל יכול להיות שהיא אומרת את זה כדי לבחון אותך ואת הבגרות שלך.


לכן, המטרה היא להקשיב למה שהבחורה אומרת, אבל יותר חשוב מזה לשים לב איך היא אומרת ואיך היא מעבירה את הדברים, וזה מצריך קליברציה חברתית. גבר שאין לו קליברציה חברתית מסתמך רק על המלל.

היא אמרה שהיא לא אוהבת – אז היא לא אוהבת.

אם אמרה שהיא לא רוצה לצאת – אז סימן שהיא לא רוצה לצאת איתי.

היא אמרה שהיא עסוקה עכשיו – אז היא עסוקה.

 לסיכום, חשוב מאוד שתלמד ותבין איך להתנהל בסיטואציות חברתיות, איך לתקשר עם נשים בצורה אפקטיבית ואיך להתאים את עצמך למצבים שונים.

ולכן, הדרך הכי יעילה לעשות את זה היא פשוט להתחיל איתן.


לצבור ניסיון, לדבר עם נשים, ולאט לאט אתה תראה שככל שאתה נמצא באותן סיטואציות חברתיות עם נשים שאתה פוגש אתה יותר מבין מתי נגעת יותר מדי, מתי רצוי לשחרר וכו'...


פתאום המוח שלך יעשה הקשרים בין מה שעשית לבין התגובה שהתקבלה מצד הבחורה, וכך אתה למעשה מפתח את הקליברציה החברתית שלך.

 

אז אחרי שעשית את כל זה, אתה יכול להלביש משיכה. אתה יכול לפלרטט עם הבחורה, אתה יכול לגעת בכיף, אתה יכול להתחיל להציף נושאים מיניים, אתה יכול לזרוק רמיזות מיניות, אתה יכול להחמיא לה על הגוף שלה ואיך שהיא נראית או על העיניים שלה. ולמה? כי היא סומכת עליך, היא מרגישה בנוח איתך, היא מרגישה שאתה מבין את זה, היא מרגישה שלא תשתמש בכוח הזה לרעה.

 

אבל אם אתה חושש שלא תצליח לזהות נוחות אצל בחורה ומפחד שאתה עדיין לא יודע איך ליצור חיבור, או אם אתה מרגיש שאין לך אפשרות לפתח את הקליברציה החברתית שלך לבד

ומעניין אותך לשמוע לגבי השיטה שלנו ואיך אנחנו נוכל לעזור לך, כפי שעזרנו עד היום לאלפי גברים, ליצור משיכה אצל נשים בטעם שלך אז אנחנו מזמינים אותך לשיחה בחינם לגמרי בה נבין בעזרת היועצים המנוסים שלנו איפה אתה נמצא כרגע מבחינת חיי הדייטינג שלך, ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה.

 

989 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page