top of page
חיפוש

7 כלי תקשורת אפקטיביים עם נשים

עודכן: 26 בינו׳ 2021
היי אחי, אם אתה מהאנשים האלה שראו מספר סרטונים של אופק ומיכאל ואתה בסך הכל מתלהב מהרעיון של לגשת לנשים יפות ברחוב ולצאת איתן לדייטים


ואולי אפילו ניסית לעשות את זה מספר פעמים אך במקום מספרי פלאפון קיבלת כמה תגובות פחות נעימות של דחיה או התעלמות ואתה לא באמת יודע איך לקחת את זה מכאן - הבלוג הזה בשבילך!עולם ההיכרות עם נשים בעזרת הגישה הקרה או במושג הבין לאומי היותר מוכר - פיקאפ או גיים זהו עולם שיכול להביא לחיים של גבר אין סוף שפע והתפתחות אישית.


מהיכרות עם נשים מדהימות שלא הייתה לך גישה אליהן בשום סיטואציה אחרת וחוויות ספונטניות שבחיים לא יתרחשו בחיים של גבר שלא מכיר את התחום כמו לצאת לסיבוב בקניון ולחזור עם בחורה הביתה או לצאת עם מישהי לדייט ספונטני בטיילת כאשר היית פשוט באמצע פעילות ספורטיבית כלשהי ובסך הכל רצית להגיד שלום למישהי חמודה..


עד לצבירת מיומנויות בעלות ערך רב כמו: תקשורת בין אישית, כריזמה, יוזמה, יכולת אילתור ושבירת מחסומים רגשיים עמוקים שלא בהכרח היו יכולים לקבל ריפוי כל כך עוצמתי ומהיר בדרך אחרת.אז אם זה עולם כל כך מדהים למה לא כל גבר פשוט לא מתמכר לזה ? ? ?
למה הרבה גברים מסיימים את ה"רומן" שלהם עם התחום הזה אחרי כמה יציאות נועזות שבמהלכם הם מקבלים כמה דחיות או במקרה הטוב מספר טלפון מזויף ולאחר מכן מאבדים אמונה בתחום וביחד עם זה גם מוטיבציה לצאת.הסיבה לכך היא שהרבה גברים לא מצליחים לעבור את שלב הכאב ההתחלתי שיש בכל תחום מאתגר שתרצו להתעסק בו ובעיקר בתחום שלנו


ההצלחה בתחום שלנו נשענת לא רק על אלמנטיים טכניים שגם הם נדרשים להיות ברמה גבוהה על מנת לקבל תוצאות מרשימות בשטח אלא גם על אלמנטיים רגשיים שקשורים לתחושת הערך העצמי ולכן לעבור את שלב ההתחלתי בתחום הזה נהיה פי 2 יותר מורכב ומאתגר.בפוסט הזה אני רוצה להקל אליכם לעבור את השלב הזה בעזרת 7 כלים מאוד אפקטיבייםהכלים האלה יכולים לתת לכם סוג של מפה ופרספקטיבה כדי שתוכלו לעשות את הצעדים הראשונים שלכם בתחום וכן להגיע לתוצאות ראשוניות שהם כבר יעזרו לכם לקבל מוטיבציה חיובית ולהמשיך לתרגל על מנת להגיע לתוצאות באמת מרשימות, לרשום חוויות יוצאות דופן ליומן החוויות שלכם ותוכלו לקטוף את כל הפירות שיש לתחום הזה להציע.1. נראות וייצוגיותאחת השאלות הנפוצות ביותר שיש בתחום הזה זה "האם מראה קובע או לא קובע" התשובה שלי לשאלה הזאת היא שהייצוגיות שלך והטיפוח שלך זה מה שקובע.


מעבר לזה שתוכל לעשות רושם ראשוני טוב על בחורה, אתה בעצמך תרגיש טוב יותר ומושך יותר כשתהיה לבוש ומטופח בזמן שאתה ניגש לנשים.


בהתחלה תדאג ללבוש בגדים יחסית חדשים וכאלה שיושבים עליך טוב (אם אתה מתקשה להבין איזה בגד יושב עליך טוב אתה יכול או לפנות לעזרה של סטייליסט מקצועי או להיעזר בעצות של מוכרת שנמצאת בכל חנות בגדים ועל הדרך אולי גם תבקש את המספר שלה בסוף הקנייה ;)


לאחר מכן תפתח לעצמיך סטייל ייחודי משלך: תבין איזה צבעים אתה אוהב ללבוש, איזה גזרה של מכנס הכי מתאימה לך וכד'.


תדאג גם לטיפוח של הדברים הקטנים אך לא פחות חשובים: עיצוב זקן, תספורת, הורדת שיער מיותר (למשל אם יש לך שיערות בין הגבות או קו הזקן שלך עולה ממש גבוה על הלחיים זה כן שיער שתרצה להסיר)


בחירת בושם גם לא פחות חשובה. בושם איכותי שמתאים לך נותן לך יתרון משמעותי על הרבה גברים אחרים כשמדובר ביצירת רושם ראשוני.

2. חיוך


הדבר הקטן והפשוט הזה יכול לשנות לכם לגמרי את איכות התקשורת שלכם


תתרגלו לחייך יותר - גם כשאתם מתקשרים באופן כללי עם אנשים ועם נשים בפרט.


הסיבה לכך שחיוך זה כלי כל כך עוצמתי זה כי הוא שייך לתקשורת הלא ורבאלית שברמת התת מודע יש לה השפעה אפילו חזקה יותר מתקשורת הורבאלית.


בדיוק בצורה הזאת של תקשורת אנחנו מתחילים להישתמש עוד לפני שאנחנו לומדים לדבר.


עוד בתור תינוקות אנחנו מנסים לשדר מסר מסוים בעזרת החיוך כי אנחנו סומכים על כך שזה יעבוד.


תגוונו בין סוגי חיוך שונים בתקשורת שלכם עם נשים ואתם תראו שאתם תתחילו לקבל תגובות טובות יותר.


תגוונו בין החיוך הרחב והמלא לבין חצי חיוך, חיוך עם פה סגור, צחצוק וצחוק מלא כתגובה למה שבחורה אומרת - לכל אחד מסוגי חיוך אלא תהיה השפעה שונה ואתם רוצים לתרגל ולקבל פידבקים שונים כתוצאה מסוגי החיוך שאתם בוחרים להישתמש בהם.


כמובן שגם פה אפשר להכניס את החלק של הטיפוח ואם החיוך שלכם דורש ביקור אצל רופא שיניים תעשו לעצכם טובה ענקית ותקבעו תור. זה ישפר את התקשורת שלכם עם אנשים בכמה רמות.


3. תקשורת על הדרךרוב הגברים שחווים אתגרים בתקשורת בין אישית הם גברים מופנמים שלא מרבים לתקשר עם אנשים זרים.


ברגע שגברים כאלה מגלים את התחום הזה הם מכניסים לחיים שלהם מצב תקשורתי חדש שנקרא: "עכשיו אני מתרגל לגשת ולהכיר נשים זרות ברחוב"


וזה מעולה רק יש פרט שחשוב לציין: המטרה הסופית של התרגולים האלה היא שבסופו של דבר שאתה תהפוך את המיומנות של לתקשר עם נשים יפות בכל מני סיטואציות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלך.


זאת הסיבה שאתה רוצה לתקשר עם עם אנשים זרים באופן כללי ולא רק כשאתה מתחיל עם בחורות.


תשתדל לפתח כמה שיותר שיחות חולין עם אנשים: ברמזור, בסופר, בקניון ושאר המקומות.


השלב הבא שלך יהיה לגשת לבחורה חמודה גם כשאתה לא במצב של "תרגול" אלא פשוט כי ראית בחורה חמודה ברחוב, תחנת אוטובוס או כל מקום ציבורי אחר.


אתה תגלה גם שאחוז ההצלחות שלך יעלה משמעותית כשרוב האינטראקציות שלך עם נשים זרות יהיו ממקום שהוא לא היה מתוכנן בכלל אלא פשוט ראית - ניגשת.


4. חימום תקשורתילרוב הגברים שיוצאים לגשת לבחורות יש ציפיות גדולות מדי מעצמם."אני אצא, אגש לבחורות והכל פשוט אמור לזרום" - זה מה שבדרך כלל גבר אומר לעצמו


והבעיה מתחילה ברגע שזה לא זורם - עקב הציפייה של הגבר שזה פשוט אמור לקרות, הוא מפרש כל דחייה לזה שהוא לא מושך מספיק ועל זה מתיישבים כל מני הסברים לוגיים שמשמשים כתירוצים "בחורות לא יזרמו איתי בחיים כי אני לא גבוה מספיק / שרירי מספיק / רזה מספיק / חתיך מספיק"מה שגברים לא לוקחים בחשבון כשהן יוצאים לגשת לנשים זה את המצב התקשורתי שלהם


לגשת לנשים דורש ממך להיות במצב תקשורתי גבוה מהממוצע וכנראה שללא חימום ייחודי לכך אתה לא תהיה במצב הזה.


אם אתה עדיין לא מיומן מספיק ולגשת לנשים לא נמצא אצלך ברמת ההרגל הטבעי אז זה כן משהו שיהיה מאתגר בשבילך.


אפשר להשוות את זה למצב בו אתה מגיע לחדר כושר ורוצה להרים 100 קילו ללא חימום.

יכול להיות שאם חימום טוב היית יכול לעשות את זה אך ללא חימום אתה רק יכול להיפצע.זה למה זה מאוד חשוב לבצע חימום תקשורתי נכון לפני שאתה יכול לצפות מעצמך לגשת לנשים בטבעיות ובקלילות.הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות על מנת להתחמם:


1. לגשת לאנשים באופן כללי ולשאול אותם שאלות פתוחות


2. להיכנס לחנויות ולשאול שאלות על מוצרים מסוימים על מנת להיכנס לשיח כלשהו עם המוכרים.

3. להתקשר לחבר ולדבר איתו לשיחה קלילה וכיפית של כמה דקות.אלא רק קצת מהדרכים בהם אפשר להתחמם תקשורתית וכמובן לכלים יותר מצקועיים שדורשים הסבר יותר מעמיק אתם מומזנים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל שיחת ייעוץ בנושא5. לא לצאת מהאינטראקציות שכן התחלתיש איזושהי נטייה כזאת לגברים שמתחילים לגשת לבחורות ברחוב - לדחות את עצמם


זה קורה עקב תחזיות עתידיות שליליות שהם מאמינים להם עקב אמונות מגבילות שאיתם הם יוצאים לשטח.


מה שקורה כתוצאה מכך שמספיק להם לקבל סימן הכי קטן לחוסר עניין של בחורה כדי לפרש את זה כחוסר עניין מוחלט ופשוט לצאת מהאינטראקציה במחשבה של - "הנה, עוד בחורה שדחתה אותי"


מה שקורה בפועל שהם מלחתילחה לא מאמינים שהם יכולים להצליח וכתוצאה מכך פשוט אוספים את ההוכחות לזה בשטח במקום באמת להאמין ולצפות להצלחה.


שינוי אמונות זהו תהליך עמוק ומשמעותי שיכול לקחת זמן ודורש ליווי מקצועי אבל מה שאני כן יכול לתת לכם במסגרת הבלוג הזה זה טיפ קטן שיכול משמעותית להקפיץ את רמת הגיים שלכםאל תצאו מהאינטראקציה אם הבחורה לא אמרה לכם ללכת בצורה מפורשת*וכמובן שתפרדו מהבחורה מיד באותו רגע שקיבלתם דחייה מפורשתמה לא צריך לפרש כדחייה:


  1. הבחורה לא מסתכלת אליכם אלא מתחילה להסתכל לצדדים במהלך האינטראקציה

  2. הבחורה עונה לכם שאלות קצרות או עונה בצורה שונה ממה שחשבתם שהיא תענה לשאלה

  3. הבחורה עסוקה בפלאפון או במשהו אחר במהלך האינטראקציה


מה כן צריך לעשות במצבים האלה?


פשוט לשאול אותה האם היא מעוניינת להמשיך השיחה ואם כן אז הייתם שמחים לקבל ממנה את כל התשומת לב שלה ולהגיד לה שהיא רק תרוויח מי זה :)

מה כן צריך לפרש כדחייה: ברגע שבחורה אומרת לך בפירוש שהיא לא מעוניינת בהמשך השיחה.


6. "לברוח" למספר פלאפוןאני תמיד אומר למתאמנים שלי שהמטרה של השיחה עם בחורה זה אף פעם לא מספר פלאפון אלא להיפגש איתה.


עם זאת אצל רוב הגברים הבעיה מתחילה אפילו בשלב יותר מוקדם - הם ניגשים למספר פלאפון כי פשוט נגמר להם מה להגיד ולא כי זה באמת מרגיש להם הרגע הנכון לעשות את זה.


כלומר המנטליות שעומדת מאחורי זה היא - "אני לפחות אצא עם משהו אפילו שהאינטראקציה לא הולכת טוב"


במילים אחרות מדובר במנטליות של התפשרות (ובשביל זה לא נכנסתם לתהליך הזה...)בחורה לא רוצה גבר שרוצה רק "לצאת עם משהו", בחורה רוצה גבר שמחפש איכות.


המנטליות שצריכה לעמוד מאחורי האינטראקציה זה לשאוף לאינטראקציה איכותית, מעניינת ומרגשת לשני הצדדים ורק אם זה באמת מתקיים - לגשת לנושא של המשך ההיכרות בין אם זה יהיה מספר פלאפון או דייט-מיידי*עוד על מה זה דייט מידי אתם יכולים ללמוד במסגרת השיחת הייעוץאם השיחה לא הולכת טוב אל תמהרו להוביל, תבדקו מהי הסיבה שהשיחה לא זורמת ותנסו לשנות כיוון של השיחה ולשפר את הכימיה ביניכם.


תזכרו - להוביל צריך כשזה כן הולך טוב. זה כמו לבנות בניין, אתם לא רוצים להתקדם לקומה הבאה כשאין מספיק בסיס ויציבות בקומה הקודמת. אחרת כל הבניין פשוט יפול.


7. לכוון למספר טלפון ולא לדייטאם אתה רוצה רוצה להיות מוצלח עם נשים אתה רוצה להיות כמה שיותר זמן בסביבה של נשים.


זה נשמע מאוד הגיוני נכון?


זאת בדיוק הסיבה שאינטראקציות מהסוג של - לדבר דקה ולקחת טלפון לא אמורות להיות הכיוון שלך


האינטראקציות האלה כן חשובות כדי לקבל תוצאות ראשוניות וכתוצאה מכך ליצור מוטיבציה חיובית להמשך העשייה אבל הן לא אמורות להיות השאיפה שלך לטווח הארוך.בטווח הארוך אתה רוצה לשאוף לאינטראקציות ארוכות ועמוקות עם נשים שנמשכות פרק זמן ממושךהרבה פעמים אתה כן יכול להאריך משמעותית אינטראקציות ראשוניות עם נשים עוד לפני שאתה לוקח מהן טלפון על ידי שימוש נכון בעיקרון ההובלה.


השאיפה שלך באינטראקציה עם בחורה תמיד צריכה להיות להמשיך אותה כמה שיותר כל עוד הלוגיסטיקה שלך ושלה מאפשרים זאת, כלומר כל עוד היא לא ממהרת לאנשהו וגם לך יש את הזמן לזה.


ברגע שאתה מפסיק להגדיר את ההצלחה שלך בכמות הטלפונים שלקחת אלא מתחיל לכוון יותר לאינטראקציות ארוכות ומשמעותיות עם נשים יקרו כמה דברים חשובים:


  1. הנשים בתצליח למשוך לחייך בדרך כלל יהיו נשים איכותיות יותר שמכוונות להיכרות אמיתית

  2. אתה תקבל משמעותית פחות התנגדויות במעמד הלקיחת מספר פלפאון מבחורה

  3. אתה תיהנה הרבה יותר מהתרגול שלך בשטח כי תוכל לחוות אינטראקציות עמוקות ומגוונות יותר


כמובן כדי שתהיה לך יכולת לכוון לאינטראקציות ארוכות ולהשתמש נכון בעיקרון ההובלה אתה אמור להיות בעל יכולת ליצור רושם ראשוני טוב ולבנות נכון את השלבים הראשוניים של השיחה עם הבחורה.


רוצה לדעת איך עושים את זה ולקבל הדרכה מפורטת? מוזמן לפנות אלינו לשיחת ייעוץ.
מספיק קריאה להיום גבר :)
בעזרת הכלים שנתתי לך במאמר הזה, הרצון והמוכנות שלך להצליח ולחוות שינוי אדיר בחיים שלך..


אתה לגמרי תוכל להתחיל לטעום מהפירות שתחום הגישה הקרה יכול להעניק לך ולא תהיה עוד אחד מהגברים שפרשו אחרי כמה נסיונות תרגול פחות מוצלחים!אז ברגע שהסגר נגמר, תצא החוצה ותתחיל ליהנות ולהתפתח!
701 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page