top of page
חיפוש

איך לקדם עניינים בשלישייה?

עודכן: 26 בינו׳ 2021סקס בשלישייה הוא סקס שמשתייך לקטגוריה יותר חברתית מאשר זוגית רומנטית ואינטימית.


זו סיטואציה שאפשר להגיע אליה וליהנות ממנה אם שומרים על הכללים שאני עומדת לפרט לכם בפוסט הקרוב.חשוב שנבחין בין 2 סוגים של שלישייה מעורבת-

כי יש בינהם קצת הבדל והם בעלי אופי מעט שונה.איך לקדם עניינים בשלישייה


שני גברים ואישה


זו שלישייה שחשוב לקיים עם המון עירנות לצד הנשי.

לא כל אישה מוכנה לסיטואציה שבה שני גברים מעורבים מבחינה מינית.

זה עלול להיות מעט מאיים או ליצור מצב של קושי 'לספק שני גברים' ועלול חס וחלילה, להוביל לתחושה של ניצול.


חשוב שתהיו עירניים מי הבחורה ומה התחושות שלה כלפיי הסיטואציה. במידה והיא שלמה איתה ואתם משוכנעים שאתם מספיק עירנייים ומודעים כדי להעניק לה חוויה טובה , היא יכולה לעוף לשמים! כי להרבה נשים יש את הפנטזיה הזו ואני בינהם.


אשתף אתכם בסוד, שלאחרונה היא גם התגשמה :)


דברו עם הצלע הגברים השנייה- אם זה חבר שלכם, כנראה שהוא על אותו הגל, אבל בכל זאת, חשוב שתשימו אגו בצד ותיצרו תיאום ציפיות וכללים עקרוניים וחשובים בינכם.


שתי נשים וגבר


אפשר לקרוא לה גם שלישיית החלומות. היא כוללת גבר עם עוד 2 נשים. הן לא חייבות להיות לסביות או ביסקסואליות- אלא פשוט להרגיש ממש בנוח אחת עם השניה לכל הפחות או להיות חברות קרובות.


על פי סיפורים שידידים סיפרו לי, שזו חוויה מאוד לא נעימה להיות עם 2 נשים שלא מחבבות אחת את השניה או שאין להם ניסיון עם נשים בכלל.


בתור הגבר, התפקיד שלך הוא "להרים" לשתיהן. תחמיא להן, תן להן תשומת לב ותעודד את האינטרקציה בינהן, אך ללא לחץ. הן רוצות להרגיש מוערכות במיוחד בסיטואציה כזו. שים לב שאתה מקדיש מספיק תשומת לב לכל אחת מהן.סקס בשלישייה


1. בתור התחלה- אווירה חברתית, משחקיות:


תנאי מספר אחת לקיום של שלישייה מוצלחת הוא האווירה הנעימה והחברתית.

בשונה מאקט של זוג, סקס קבוצתי הוא אקט חברתי שכולם צריכים להרגיש בו בנוח עם כולם. קחו לכם רגע לחשוב איך אתם יוצרים אווירה נעימה וחברתית בראש ובראשונה.


אפשר לעשות את זה במגוון צורות. בגלל שלא כולם מכירים אחד את השני לפעמים בתחילת הערב, אפשר לשחק משחקי היכרות או משחקי חברה משעשעים עם משימות סקסיות.
סקס בשלישייה

2. נוחות והסכמה של כל הצדדים- אפשרות להפסיק בכל רגע:


מעבר לאווירה חברתית, כל המשתתפים צריכים להרגיש בנוח עם המצב ועם המתרחש. זה תנאי בסיסי לכל אקט מיני. אבל בעקבות ריבוי המשתתפים, יש הרבה מקום לתחושה של מישהו להיבלע, או יצירת לחץ חברתי לא מודע. לכן, חשוב להבהיר במסגרת הפורום של כולם, שלא עושים דבר מבלי שכולם ירגישו בנוח. תשאלו שאלות אחד את השני, ותתקשרו לגביי התחושות שלכם.


תצמצמו מרחקים בינכם, תתרגלו למגע חברותי אחד של השני קודם כל ותצרו קשר עין.סקס בשלישייה


3. הבנת גבולות הגזרה:


דברו על הגבולות שלכם רגע. כשיצרתם מגע ראשוני אחד עם השני, אפשר לדבר רגע על הגבולות או אם קיימים כאלה בכלל.

למשל אפשר לשאול "יש איזה דבר ספציפי שהוא גבול אדום עבורך או שאת לא מעוניינת לחוות?" לפעמים התשובה תהיה "אני לא יודעת עדיין, אבל אגיד באותו רגע" וזה גם בסדר. אתה יכול להציג בפני השניים האחרים גם את הדברים שנעימים לך, וגם אלה שאתה מעדיף להימנע מהם, אם יש.

4. הנאה מהרגע והיעדר מטרה:


כדי להעצים כל חוויה, חשוב שנהיה נוכחים בה במלואה.

עם זאת, בסקס קבוצתי זה לא פשוט לעשות את זה ואפילו קצת יותר מאתגר. מהסיבה הפשוטה שיש כאן ריבוי זוגות עיניים שמביטות בנו, ויותר אנשים מעורבים אז זה עול ליצור "פחד קהל" כזה או אחר. עלול להיווצר מצב של חוסר זקפה, וגם זה בסדר וטבעי במיוחד, מניסיון.


גם הגבר שהכי פעיל ואין לו בעיות זקפה, עלול למצוא את עצמו קצת חושש, במיוחד בפעם הראשונה.


לכן, כדי להוריד את הלחץ הזה, חשוב שנהיה ממוקדים בדרך עצמה ולא במטרה.

אין לנו איזה "וי" לסמן, חשובש נהיה נוכחים ברגע ולא נרוץ לשום מקום. פשוט שימו דגש עם מה שאתם עושים ברגע נתון ותתמקדו בו.
5. דיסקרטיות:


הסעיף הזה נכון כמעט לכל דבר. תנו לכולם את התחושה שמה שקרה נשאר בינכם- ותשאירו את זה ככה. לא כולם מספיק פתוחים עם המיניות שלה כדי לחלוק את מה שהם עשו עם העולם, וזה בסדר. אולי בהמשך זה ישתנה ואנחנו כחברה, נהיה יותר פתוחים לגביי החוויות המיניות שלנו.


6. התעדכנות אחרי שהכל נגמר:


סקס קבוצתי זו חוויה משמעותית ועולה להיות מאוד עוצמתית ומפתחת. חשוב שתישארו בקשר לאחר מכן, לכל הפחות תשלחו הודעה של איך כולם מרגישים.

הכי חשוב זה להיות אנושי ולהתחשב בתחושות של כולם. אתם לא חייבים לשמור על קשר לטווח ארוך- אבל להתעדכן יום אחרי זה נעים ואפילו הכרחי.

מי יודע, אולי אפילו זה יהפוך לדבר נחמד שאפשר לעשות אותו שוב, ואתם אפילו תהנו יותר כשתכירו קצת יותר לעומק.
אז אם אחרי שקיבלת את כל המידע השימושי הזה ליצירת אינטימיות עם נשים,

אבל אתה עדיין מרגיש שיש לך איזשהו קושי בלהתחיל עם נשים ולהגיע איתן לקרבה אינטימית. אנחנו כאן בשבילך.

אנחנו נשמח לדבר איתך ולעזור לך להבין איך אפשר לשפר את הדברים האלה ולעבוד עליהם, ולהוביל אותך להכיר את בת הזוג הקרובה שלך בהקדם.בהצלחה,

צוות תקשורת אמיתית


511 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page