top of page
חיפוש

איך לזרום איתה הביתה בדייט הראשון

הרבה גברים מאמינים שאין מצב שנשים אי פעם יזרמו הביתה אחרי דייט ראשון. הם כל כך מפחדים להציע את זה, או שאם הם כבר מציעים אז הבחורה מסרבת כי זה בא לה פתאום משום מקום.


בבלוג של היום אנחנו הולכים לדבר על איך אתה יכול לזרום עם בחורה הביתה - בין אם זה בדייט ראשון, שני או שלישי, ובין אם יצאת למסיבה ככה ואתה רוצה לקחת בחורה שמצאה חן בעיניך הביתה.

 
בסוף הקריאה של הבלוג הזה אתה תדע כמה דברים חשובים:

1. אתה תדע מה צריך לקרות כדי שתזרמו אליך הביתה

2. אתה תקבל כלים פרקטיים כדי לקחת בחורות אליך הביתה באופן עקבי,

ולא תסתמך יותר על מזל

3. אתה תדע מה אתה צריך לעשות כדי לגרום לבחורה לחשוב על לבוא אליך הביתה כבר באמצע

הדייט, ושזה לא ייפול עליה משום מקום פתאום ההצעה הזאת שלך לבוא אליך הביתה.

 

אבל לפני שנכנס לכלים הפרקטיים אנחנו רוצים לדבר קצת על כלים מחשבתיים. קצת על מה כדאי שאתה תבין ותחשוב עליו כדי שתוכל ליישם את הכלים הפרקטיים בצורה הרבה יותר טובה.

 

א. טיפוס מיני

נתחיל מזה שאתה חייב להבין שבחורות הן טיפוס מיני. בחורות הן טיפוס מיני לפחות כמו גבר ולפעמים גם הרבה יותר מאיתנו. הן מאוד מאוד רוצות סקס.

 

הרבה גברים חושבים שהבחורה סוג של עושה להם טובה שהיא שוכבת איתם, וזו מחשבה שלא יכולה לקדם את הגברים קדימה מבחינה מינית עם בחורות. כאילו, אם גבר מאמין שבחורה עושה לו טובה בזמן שהיא שוכבת איתו אז זה לא הגיוני שהוא יגיע לדייט ראשון עם הבחורה והוא ייקח אותה הביתה, כי זה פשוט לא מסתדר. אבל אם אותו הגבר יבין שבחורה היא טיפוס מיני והיא נהנית מסקס בדיוק כמוהו, וזה משהו שהם עושים ביחד, לאותו הגבר יהיה הרבה יותר קל לקחת את הבחורה הביתה.

 

ב. היא לא כזאת

דבר נוסף שאתה צריך להבין מהבחינה הזו זה שאין דבר כזה בחורה שהיא לא בחורה כזו. אנחנו הרבה פעמים עובדים עם אנשים שסוג של רוצים בחורה אחת, נניח מהלימודים שלהם או מהעבודה, וכשאנחנו מדברים איתם על לקחת את הבחורה הביתה, אז הם עונים "כן, אבל היא כזאת מדהימה, והיא לא כמו כל שאר הבחורות, והיא לא בחורה כזו"... אנחנו שומעים את המשפט הזה אין ספור פעמים, ואתה צריך להבין (שוב, מבחינת הכלים המחשבתיים) שכל הבנות נהנות מסקס. וכל מערכת יחסים מתחילה בסקס בסופו של דבר.

 

דבר נוסף שחשוב שתדע זה שהרבה בנות מגיעות לדייט או לפגישות כאלה ואחרות ורוצות שסקס יקרה. פשוט הן לא יגידו לך את זה, הן לא יפרסמו את זה בפייסבוק, הן לא יעשו סרטונים על זה. הן רוצות שסקס יקרה, אבל פשוט יש להן כל מיני מחסומים חברתיים כאלה ואחרים שמונעים מהסקס לקרות, מונעים מהן להיפתח כמו שהן באמת רוצות. וזה התפקיד של הגבר - לבוא ולהבין את זה מצד אחד, ומצד שני לדעת איך לשחק עם זה, איך להתמודד עם זה ואיך להשתמש בזה כדי לעבור את החסמים האלה ובכל זאת לגרום לסקס לקרות.

 

כי בסופו של דבר אתה סוג של עושה לבחורה טובה, כי גם היא רוצה שזה יקרה. היא פשוט לא יודעת איך לומר את זה ואיך לגרום לזה לקרות, ואתה כגבר שיודע שזו הסיטואציה אתה תדע איך לשחק עם זה ולגרום לזה לקרות, וככה אתה תעשה גם לעצמך טובה וגם לה טובה, ואתה תיקח את המערכת יחסים הזו למקום רומנטי יותר.

 

ובכלל, אין כזה דבר מערכת יחסים שאין בה סקס, אחרת זו פשוט לא מערכת יחסים, זו רק ידידות. כדי להיכנס למערכת יחסים כזו או אחרת, סקס חייב לקרות. ואנחנו אישית חושבים שכמה שיותר מהר מגיעים לכל הפאזה הזאת של הסקס ומסיימים עם זה, ככה הרבה יותר נוח לבוא ולהכיר את הבחורה באמת. כי לפני הסקס אנחנו כולנו שמים על עצמנו סוג של מסכות חברתיות כאלה, סוג של לשמור על עצמנו. ודווקא אחרי הסקס, האגו יורד, הפגיעות יוצאת החוצה ואפשר באמת להכיר את הבן אדם שמולנו.

 

לכן אנחנו ממליצים כן "לחתור למגע", אבל לא ללחוץ על זה. זה חייב לבוא ברצון ובהסכמה של שני הצדדים, ועוד מעט נדבר על זה. הדבר הבא שאנחנו הולכים לדבר עליו הם הכלים הפרקטיים, שתדע מה לעשות (או לא לעשות) בתכלס כשאתה יוצא לדייט עם בחורה -


א. סתם בזבוז זמן ואנרגיה

חשוב שאת הדייטים שלך תקבע במקום שהוא קרוב לבית שלך, או לבית שלה (אבל עדיף שזה יהיה קרוב לבית שלך).

 

הרבה גברים שמגיעים אלינו בפעם הראשונה ואנחנו מדברים איתם, מספרים שהם מוכנים לנסוע רחוק מאוד כדי לפגוש בחורות שהם מכירו ב"טינדר" או ב"אוקיי קיופיד". ובתכלס, הם עושים את זה בשביל בחורה שהם לא מכירים בכלל. רק דיברו איתה בטינדר או בוואצאפ כמה ימים ואולי דיברו איתה בטלפון וככה התחברו אליה, אבל הם לא באמת מכירים אותה.

 

ובוא נודה על האמת, הם אפילו לא באמת יודעים איך הבחורה נראית, כי בכל האפליקציות האלו לפעמים התמונות נראות הרבה יותר טוב מאיך שהבחורה נראית במציאות.

 

אז מה שאתה רוצה לעשות זה קודם כל להבין שגברים שיש להם אופציות עם בחורות לא ימהרו לנסוע כל כך רחוק וכל כך מהר בשביל כל אחת. הם לא ייסעו אפילו דקות ארוכות בשביל להיפגש עם מישהי.

 

ב. אתה בשליטה

דבר שני, כמו שאמרנו – אנחנו ממליצים לך לקבוע יחסית קרוב לבית באיזשהו פאב בשעות הערב או באיזה בית קפה ליד הבית בשעות הצהריים. וכדאי שזה יהיה ליד הבית שלך, כי ליד הבית שלך יש לך יותר שליטה מאשר ליד הבית שלה.

 

קורה לא מעט שאם הדייט באזור הבית של הבחורה אז היא לא תכניס את הבחור הביתה בסופו של דבר מסיבות מטופשות מאוד כמו "הבית שלי מבולגן" או "אמא שלי בבית", ואין הרבה מה לעשות עם זה, זה דברים שהם לאו דווקא בשליטתך.


אם הבחורה לא תרגיש בנוח עם איך שהבית שלה נראה או עם מי שנמצא בו, היא פשוט לא תיקח אותך אליה הביתה. ודווקא כשזה אצלך בבית יש לך הרבה יותר שליטה על זה, כי אתה דואג לסדר ולארגון, אתה דואג להכין את הורים שלך מראש (אם אתה גר עם ההורים), אתה דואג לזה שהבית קרוב למקום שאתם יוצאים אליו ואז ההליכה מהדייט לכיוון הבית שלך היא קצרה וזה מאוד מאוד עוזר.

 

בקיצור, כשאתה בשליטה, ואתה יודע גם שההליכה מהמקום של הדייט אליך הביתה היא קצרה, זה לא הרבה מאמץ לעזוב את הדייט וללכת אליך הביתה. אבל אם עכשיו אתה תצא לדייט בתל אביב והבית שלך הוא בראשון לציון, למשל, זה מאוד מאוד בעייתי, כי זה בערך חצי שעה או אפילו 20 דקות של נסיעה וזה הרבה זמן.

 

זה גורם לכל התהליך הזה של לסיים את הדייט במקום שאתם נמצאים בו ועד שאתם מגיעים אליך הביתה להיות מאוד מאוד ארוך ומסורבל, ומבחינת הראש של הבחורה זה דורש יותר מדי מאמץ.

 

אבל אם, לדוגמה, אתם נמצאים באיזה בית קפה מתחת לבית כזה, שזה מרחק הליכה של 7 דקות מהבית שלך, אתה יכול מאוד מאוד בקלות להקפיץ את הדייט מהמקום שאתם נמצאים בו אליך הביתה.

 

ואתה צריך להבין, שאם אתה רוצה שמשהו מיני יקרה בינך לבין הבחורה, אבל אתה נוסע מהצפון עד למרכז בשביל לראות את הבחורה הזו, יש סיכוי מאוד נמוך שזה יקרה - כי לא יהיו מקומות שדברים מיניים יכולים לקרות בהם. ולהרבה בנות אפילו מביך להתנשק בסביבה שיש בה אנשים מסביב, אז אתה רוצה מקום שהוא יחסית שקט, מבודד, רומנטי בשביל שדברים יתקדמו.

 

דבר נוסף שאנחנו יכולים להמליץ לך חוץ מלקבוע את הדייטים קרוב לבית, זה לגרום לבחורה לעלות אליך הביתה עוד לפני הדייט עם איזשהו תירוץ. לדוגמה, בחורף אתה יכול להגיד לה כזה "וואי שכחתי את המעיל. בואי נעלה רגע הביתה, ניקח את המעיל שלי". בהזדמנות זו שאתם עולים לקחת את המעיל אתה עושה לה איזה סיבוב קטן בבית, אתם שותים רגע מים ואז יורדים למטה, לדייט. זה גורם לכך שהבחורה למעשה כבר ראתה את הבית שלך, היא ראתה שאתה גר במקום שהוא מסודר, נראה טוב ולא איזו מאורת סמים כזאת מפחידה.

 

ועכשיו, במהלך הדייט מבחינת התת מודע שלה, כשאתה תציע לה לבוא אליך הביתה, זה יהיה הרבה יותר קל כי היא כבר ראתה איפה אתה גר, ויודעת שזה מקום בטוח וכיפי שהיא יכולה לבלות בו, ולאו דווקא מקום מטונף כזה או איזשהו מקום מפחיד.
 

ג. שתילה

הנקודה השלישית שכדאי שתבין זה שאתה רוצה לשתול לה את הרעיון של לבוא אליך הביתה לפני שאתה אשכרה מציע לה לעשות את זה.

 

הרבה גברים מנהלים דייט סתמי כזה, מדברים על אה ועל דה... אולי מתנשקים כזה בקטנה, ואז בסוף הדייט הם אומרים לבחורה "טוב, רוצה לבוא אליי?" והבחורה רוצה, אבל זה לא יקרה מהסיבה הפשוטה שזה פשוט הגיע משום מקום. ההצעה הזאת לבוא אליך הביתה הגיעה משום מקום.

 

ודווקא כשבאמצע הדייט אתה שותל את הרעיון שיש סיכוי שתגיעו אליכם הביתה בסוף הדייט, יש הרבה יותר סיכויים שזה יקרה בסופו של דבר, כי כבר הבחורה חשבה על זה והחליטה אם היא רוצה או לא רוצה.

 

נכון, יש בנות שאין מצב שהן יבואו אליך לא בדייט ראשון, לא בדייט שני ולא בדייט שלישי, אבל יש הרבה בנות שירצו לבוא אליך, ופשוט בגלל שאתה לא תדע איך להציג את זה, זה לא יקרה.

 

אז איך אתה שותל את הרעיון של לבוא אליך הביתה בפועל לפני שאתה מציב את ההצעה הפיזית? 

דרך אחת זה באמצע הדייט פשוט לבוא ולשאול אותה "תגידי, מה את עושה בסוף הערב הזה?" ואז היא יכולה לענות משהו כמו "תשמע, אין לי כל כך תוכניות, אני לא כל כך יודעת", ואז תוכל פשוט לומר לה "תקשיבי, הבית שלי ממש פה קרוב איזה שבע דקות הליכה, אפשר ללכת ולשתות יין במרפסת ככה בקטנה".

 

ומה שזה עושה זה כמה דברים –

1.      היא מבינה שההליכה אליך הביתה היא לא משהו קריטי

2.      זה משהו שהוא קליל. זה לא נשמע כמו הצעה כבדה כזו כמו לנסוע הרבה זמן כדי להגיע

למקום לא מוכר. זה כולה 7 דקות הליכה, זה ממש קרוב ואפשר לעשות את זה בסוף הדייט

אם תרצו, ואתה לא שם על זה הרבה משקל.

3.      היא מבינה שאתה לא לחוץ על זה. כי לא באמת הצעת לה לעשות את זה אלא רק אמרת

"אפשר.." ואפשר אפילו להגיד בסוף המשפט משהו כמו "אבל רק אם את מבטיחה לא לגנוב

שום דבר" וזה מוסיף גם וייב קליל ומצחיק כזה, וזה לא נראה כאילו אתה מציע את זה עדיין.

4.      זה לא מרגיש לה כאילו אתה לוחץ עליה לעשות את זה, בגלל שאתה לא מאוד מאוד לחוץ

לגבי זה. אתה רק זורק את הרעיון, אתה עדיין לא מציע לה לעשות את זה פיזית.

 

וחשוב שתזכור, שאחרי שזרקת את הרעיון של לבוא אליך הביתה אתה מיד משנה נושא. אתה לא מחכה לתגובה שלה. הרעיון הוא שתזרוק את המשפט הזה ותמשיך בדייט שלכם, בשיחה על משהו אחר כמו "אז מה את מעדיפה, המבורגר או פיצה" או משהו אחר שקשור לאיפה שאתם נמצאים.

 

שזה לא ייצא סיטואציה כזאת שאתה מציע לה כבר באמצע הדייט לבוא אליך הביתה, אלא אתה רק שותל לה את הרעיון לגבי זה. זה מאוד מאוד קריטי. ואז, יכול מאוד להיות שמבחינת התת מודע שלה היא תחשוב על זה שבסוף הדייט יש איזשהו סיכוי שאתה תציע לה לבוא אליך הביתה, וזה לא יבוא אליה משום מקום. זה יהיה באיזושהי הדרגה מסוימת, ויש יותר סיכוי שזה יקרה.

 

וגם אם היא ממשיכה את הנושא ושואלת איפה אתה גר ומה תעשו שם, אתה לא צריך להיכנס לתוך השיחה הזאת. הרי המטרה היא רק לשתול את הרעיון ולא להציע תכלס. אז פשוט תשנה נושא.

  מה בדיוק צריך לקרות אצל הבחורה ואצלך כדי שתזרמו אליך הביתה בסוף הדייט או בסוף הפגישה?


אז אתה צריך להבין שכדי שתזרמו אליך הביתה צריכים לקרות כמה דברים –

 

1. להרגיש בנוח

הדבר הראשון זה שהבחורה תרגיש בנוח עם הנוכחות שלך, עם המגע שלך ואיתך באופן כללי. הבחורה צריכה להרגיש איתך בנוח וצריכה להרגיש גם עם עצמה בנוח.

 

וחשוב לזכור שיש בנות שלא משנה מה תעשה, גם אם היא תרגיש איתך הכי בנוח בעולם, היא לא תרגיש בנוח עם עצמה, נניח. היא לא סידרה את עצמה לפני הדייט ולא טיפחה את עצמה, או שהיא פשוט לא מרגישה בנוח מבחינת הביטחון העצמי שלה ומבחינת המיניות שלה.

 

ואם אותה בחורה לא מרגישה בנוח עם עצמה, באופן כללי, אז לא משנה מה אתה תעשה זה לא יקרה.

 

אז אחת המשימות שלך זה גם לגרום לה להרגיש בנוח עם עצמה, ואם אתה שם לב שהיא מרגישה טיפה לא בנוח חשוב שתנסה להרגיע אותה ותראה לה שאתה נמשך אליה, ושהכול יהיה בסדר.

 

ויש הרבה בנות שהן פשוט לא התנסו הרבה מינית, אז הן לא מרגישות בנוח עם המיניות שלהן. וביניהן יש הרבה בנות שיכולות לספר לך על זה שלא היו להן הרבה בחורים בחיים, ואז זה דווקא חשוב שבמקום לשפוט אותן על זה תבוא ותחבק אותן, ואפילו שתגיד להן "וואו, זה אפילו עושה לי את זה יותר שאין לך ניסיון" או משהו כזה שאתה תבוא ותגרום לה להרגיש בנוח עם עצמה.

 

אבל - אם היא לא מכירה אותך, אם היא לא יודעת מה אתה אוהב, מי אתה, מה חשוב לך... אם היא לא מרגישה בנוח עם הנוכחות שלך ולא ביליתם מספיק זמן ביחד, זה פשוט לא יקרה. היא חייבת להרגיש בנוח ולדעת שאתה לא איזה אנס או איזה רוצח סדרתי או איזה שיכור הזוי. היא חייבת לדעת את הדברים האלה לפני שתזרום איתך הביתה.

 

2. משיכה

דבר נוסף שצריך לקרות זה שהיא תרגיש אליך משיכה. היא לא תזרום אליך הביתה אם השיחה ביניכם בדייט תהיה ידידותית.

 

ואנחנו רואים את זה בלי סוף - גברים מדברים עם בחורות על נושאים ידידותיים כמו "מה את אוהבת?" או "מאיפה את?" או "מה את עושה בחיים? איך היה בעבודה היום?"... דברים שהם ידידותיים מאוד ופשוט לא מובילים לשום מקום רומנטי.

 

אז חשוב שתדע שהיא לא תזרום איתך הביתה אם השיחה תהיה ידידותית. ואם היא כבר תזרום איתך הביתה, מסיבה כזו או אחרת למרות שהשיחה הייתה ידידותית, אז דברים מיניים לא יקרו שם, בגלל שהיא מסתכלת עליך כידיד ולא כמישהו שהיא נמשכת אליו.

 

וכדי לגרום ליצור משיכה כדאי שהשיחה ביניכם תהיה פלרטטנית, כדאי להשתמש במגע, לשבת קרוב, לגעת כזה בקטנה.

 
ואם שלושת הדברים האלה קורים - אם היא מרגישה בנוח עם עצמה, אם היא מרגישה בנוח איתך ואם היא מרגישה משיכה אז רוב הסיכויים שהבחורה תזרום איתך הביתה ותרצה שדברים יקרו!

 

אבל אם אתה עדיין מרגיש שאתה לא מסוגל לגרום לבחורה לזרום אליך אחרי הדייט, ותרצה ללמוד את כל השיטה שלנו החל משלב הפתיח ועד לסגירה שאתה תבחר עם כל אחת ואחת מהנשים שאתה רוצה להכניס לחייך, כולל ליווי אישי בשטח אחד על אחד – אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים לשיחת ייעוץ בחינם לגמרי.

 

בשיחה הזאת אנחנו נבין בעזרת היועצים המיומנים שלנו בדיוק איפה אתה נמצא מבחינת חיי הדייטינג שלך ואיך אנחנו והמומחים שלנו נוכל לעזור לך כדי לקחת שליטה מלאה עליהם.

 

354 צפיות0 תגובות

Commenti


bottom of page